Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Rozwiązanie tymczasowe do momentu wydania patcha.

Jeżeli macie problemy z ilością klatek w multi:

1. Zminimalizujcie grę zaraz po uruchomieniu i wywołajcie menedżera zadań.
2. Ustawcie Steamowi najniższy priorytet, a samej grze najwyższy.
3. Ponownie zmaksymalizujcie aplikację i przejdźcie do opcji graficznych.
4. Ustawcie sobie AA na 2x (to nie żart, gra chodzi o wiele płynniej niż przy całkowitym wyłączeniu filtrowania).

Błądzenie na oślep oraz zabawa metodą prób i błędów, ale widocznie coś w tym jest skoro mnie i paru innym osobom pomogło (niestety nie wszystkim, ale sprawdzić warto).

EDIT: Jako że gra zamiast spożytkowania mocy GPU preferuje obciążanie CPU, pomóc może też wyłączenie cieni. Reszta dostępnych opcji jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam to wszystko i współczuję Wam nad stanem Black Ops na PC, widać steam znowu zawodzi. Ja cieszę się, że wybrałem wersję na x360, jednak prawdą jest to co mówili, że będzie to najlepsza platforma do grania w BO. Oficjalnie potwierdzone jest już, że wersja na ps3 działa w 30 fpsach(przy 60 dla x''a) i 540p (przy 720p w xie). Sama gra jest bardzo miodna. Podoba mi się okres w którym rozgrywa się akcja, jak i świetne zróżnicowanie misji. Dzisiaj kończę single i biorę się za dania główne - multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia co się dzieje, mój komp spełnia wymagania a gra tak strasznie się tnie nawet na najniższych ustawieniach że aż boli, ma ktoś podobny problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi ładnie, z tym że się ścina O_x

Btw. Na Pentiumie 4 i Radku 2600xt chodzi w 13fps''ach na srednich teksturach i bez cieni. Zobaczymy jak po patchu i aktualizacji sterów ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.callofduty.com/board/viewtopic.php?f=71&t=312410&st=0&sk=t&sd=a&sid=8267l2r6785hv5cunkm2qhusl6

Trochę się to już żałosne robi.

"I know that Customer Support has been collecting information and trying to sort out the legit reports from the many people who don''t meet the system requirements by collecting dxdiags and the like."

lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 00:22, Krystian-03 napisał:

Mam taki sam procek i gra smiga na max detalach AAx4 cienie i mam koło 60 - 80 klatek
nie liczac okropnych zrywow co chwile, ale to juz nie wina kompa, wiec ten procek styknie
;)


Ale chyba i tak wole poczekać czy patch coś pomorze bo jak mam grać i co chwile zrywki to podziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 11:23, DuduTutu napisał:

Bo PC nie jest maszynka dla graczy...każdy dojdzie do takiego wniosku, mi zajęło to ok.
10 lat xD

Jest i będzie, o ile będą tylko gry. Dla mnie to jedyna maszynka do gier, a że nie wszyscy twórcy potrafią się do wersji PC przyłożyć, to już inna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 13:08, Kadaj napisał:

> Bo PC nie jest maszynka dla graczy...każdy dojdzie do takiego wniosku, mi zajęło
to ok.
> 10 lat xD
Jest i będzie, o ile będą tylko gry. Dla mnie to jedyna maszynka do gier, a że nie wszyscy
twórcy potrafią się do wersji PC przyłożyć, to już inna kwestia.


Liczby temu przeczą ;)

Skończyłem właśnie singla i jestem pod wrażeniem naprawdę ciekawej fabuły.

A teraz spoilery ;)

Spoiler


Zakończenie raczej nie sugeruje sequela, chociaż kto wie? Twórcy wyraźnie sugerują, że za zabójstwem Kennedy''ego stoi Mason, więc rosyjskie eksperymenty na mózgu Mason''a powiodły się. Został "zaprogramowany" by zabić Kennedy''ego i uczynił to :) Klimat zimnej wojny świetnie się przypasował do Call of Duty. Szczerze mówiąc liczę na kontynuację, może w późniejszym etapie zimnej wojny (interwencja ZSRR w afganistanie, wyścig zbrojeń?). W końcu zimna wojna zakończyła się w 1991, a gra w 1968 :) Jest pole do popisu moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 13:52, Radovan napisał:

Liczby temu przeczą ;)

Jakie liczby (z punktu widzenia gracza, a nie księgowych w firmach)? Jak zejdziemy do poziomu 5 premier na PC rocznie, to będzie można się przestawić np. na szydełkowanie. Póki co jest w co grać, dostajemy praktycznie wszystkie liczące się tytuły multiplatformowe plus specyficzne tylko dla platformy, na różnorodność gatunkową też nie ma co narzekać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, Wy też macie takie znaczki w menu w multi? (screen 1) Dla mnie jest to co najmniej dziwne, że ściągając oryginalną grę ze Steama mam takie rzeczy... Poza tym, da się to ściągnąć po angielsku? Mimo że zaznaczyłem przed pobieraniem język Angielski, to jak widać na tym screenie jest po polsku. Rzecz chyba w tym, że o ile w "Black Ops - Multiplayer" można wybrać język, to w "Black Ops" takiej zakładki nie widzę... (screeny 2 i 3) Napisałem już do Steama o tym problemie, może coś poradzą, w końcu jak mam grę na Steamie to powinienem móc wybrać chociaż angielski lub polski...

20101110141648

20101110141653

20101110141657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, liczyłem, że patch pojawi się w nocy, jak z niektórych źródeł można było usłyszeć. Gdzieś czytałem też, że patch pojawi się do 11 listopada, czyli do jutra. Ale mam nadzieję, że wyjdzie dzisiaj. Chciałbym już pograć. :)

@iPeXx
Też mam te znaczki, dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 14:20, iPeXx napisał:

Ej, Wy też macie takie znaczki w menu w multi? (screen 1) Dla mnie jest to co najmniej
dziwne, że ściągając oryginalną grę ze Steama mam takie rzeczy.

Ludziom zacina się gra w multi i single, a ty się przejmujesz znaczkami...
Tak, też takie mam, i nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować