Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Uwaga spoiler o misji!!!

Czy też ktoś ma tak, że po misji

Spoiler

z Reznowem- ucieczka z Workuty

, gdy ma niby nowa się ładować przycina grę i wyskakuje jakiś błąd? Mogę tylko kompa zresetować...
Nie mogę ruszyć z historią i nie wiem czy muszę jeszcze raz instalować czy to kolejny błąd "dla wszystkich". Chodzi o wersje na PC oczywiście. Macie taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 18:08, Hartus napisał:

Czy ten patch czasem nie został właśnie wprowadzony? Bo coś mi się ściąga do Multu o
wielkości 1.8GB.


Fajnie masz, przynajmniej się coś dzieje... u mnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 18:10, Rincewind napisał:

> Czy ten patch czasem nie został właśnie wprowadzony? Bo coś mi się ściąga do Multu
o
> wielkości 1.8GB.

Fajnie masz, przynajmniej się coś dzieje... u mnie nic


Mi kurcze ostatnio ciągle jak uruchamiam kompa wyskakuje Steam i pisze (jak najeżdżam kursorem) aktualizacja ileś tam %... nie jest to do żadnej gry tylko chyba ogólnie ;/ nie mogę wtedy nawet wejść do biblioteki gier czy coś ;/ Jak kończy to muszę się logować.
Eh... nic mi również nie pobiera... Kiedy sobie normalnie zagram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ptaszki ćwierkają, że patch ma być albo na koniec tego albo początek następnego tygodnia. Jak na grę, która miało pobić MW2, to premiera niczego sobie. Lag festy, ściny i FPS-ów tyle co kto napłakał. Good job Treyrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 18:10, Rincewind napisał:

> Czy ten patch czasem nie został właśnie wprowadzony? Bo coś mi się ściąga do Multu
o
> wielkości 1.8GB.

Fajnie masz, przynajmniej się coś dzieje... u mnie nic

Tylko nie wiem, czy to ja nic nie namieszałem bo chwile przedtem zmieniłem język Steama z ang na pol i gdy klikałem start gry to wyskakiwał error, że nie może znaleźć lokacji czy coś takiego. Teraz przywróciłem angielski z powrotem i się pojawiło właśnie ściąganie. Samo z siebie i tylko do multi, do single nie. Zobaczymy co to. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,co mam zrobić w tej sprawie:
Mam początek misji:"Nowa gra" - obejrzałem cut-scenkę (kto gra/grał,wie) potem jest znowu taka cutscenka,ale nie robiona w "grze" tylko taka kolorowa jak instrukcja gry [chodzi o PC].I potem jak on "coś" powie na końcu (wiem co powie,nei chce spoilerowac,chcę tylko otrzymać pomoc).Co robi się po "kolorowej turkusowej cutscence"? Jest czarny ekran,jest myszka BO,a jak wezmę na sam dół monitora to robi się czarne jak wyłączony monitor. Poczekałem 4-5 min.Nic.
Początek gry wydawał mi się,że gra w ogóle mi się nie tnie. Natomiast -multi? Tnie się,tnie się i tnie... No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie MoH wypada lepiej. W CoD problemy z lagiem, spawnkille to norma, a grafika w multi jak w CS:Source. Nie zaraz HUD wygląda gorzej... Dzwięki w porównaniu do MoH to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 18:25, Bartex69 napisał:

Witam,co mam zrobić w tej sprawie:
Mam początek misji:"Nowa gra" - obejrzałem cut-scenkę (kto gra/grał,wie) potem jest znowu
taka cutscenka,ale nie robiona w "grze" tylko taka kolorowa jak instrukcja gry [chodzi
o PC].I potem jak on "coś" powie na końcu (wiem co powie,nei chce spoilerowac,chcę tylko
otrzymać pomoc).Co robi się po "kolorowej turkusowej cutscence"? Jest czarny ekran,jest
myszka BO,a jak wezmę na sam dół monitora to robi się czarne jak wyłączony monitor. Poczekałem
4-5 min.Nic.
Początek gry wydawał mi się,że gra w ogóle mi się nie tnie. Natomiast -multi? Tnie się,tnie
się i tnie... No cóż.


Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale masz pewnie to samo co ja... mi też misje nie chcą się wczytywać, teraz grałem i w środku (no %$%$%) mi się ścięło, error na errorze i tyle. Restart kompa i stwierdziłem, że nie ma co się denerwować i nie włączę BO do czasu patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 18:26, byverter napisał:

Narazie MoH wypada lepiej. W CoD problemy z lagiem, spawnkille to norma, a grafika w
multi jak w CS:Source. Nie zaraz HUD wygląda gorzej... Dzwięki w porównaniu do MoH to
masakra


Graliśmy chyba w inną grę : ) BO (przynajmniej na X360) wypada naprawdę bardzo dobrze. Spokojnie przebija MW2, a może nawet MW1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, już mija drugi dzień od premiery, a tu nadal takie jaja. Powinno siedzieć teraz 24 godziny na dobę i naprawiać swoje błędy by dało się grać ... oby patch pojawił się jeszcze dzisiaj :/
Teraz nagle mi multi w ogóle nie działa ... włącza się menu, robi się obciążenie procesora 100% i gra przestaje odpowiadać. Świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 19:00, Oloninho napisał:

> Narazie MoH wypada lepiej. W CoD problemy z lagiem, spawnkille to norma, a grafika
w
> multi jak w CS:Source. Nie zaraz HUD wygląda gorzej... Dzwięki w porównaniu do MoH
to
> masakra

Graliśmy chyba w inną grę : ) BO (przynajmniej na X360) wypada naprawdę bardzo dobrze.
Spokojnie przebija MW2, a może nawet MW1.


Jestem jako takim fanem CoD''a ale z Tobą się nie zgodzę. Multi na PC wygląda okropnie... Takie platformy z metalu niby- kojarzysz?- zlewają się tak, że nawet otworków w nich nie widać. Może tak miało być- jeśli tak to trochę im nie wyszło. Nie będę czepiał się wyglądu bo chodzi o grywalność, a jej ocenić na razie się nie da ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 19:20, Rincewind napisał:

najgorzej wydane 99 zł w tym roku... nawet pograć sobie nie moge :(


A najgorsze jest to że nie mamy pewności czy ten patch naprawdę rozwiąże wszystkie problemy, wcześniejsze optymalizacje codów były bardzo dobre, dlatego nie wyobrażam sobie ścinanej gry w multi. Marka Call of Duty musi Treyarch do czegoś zobowiązywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jakie oceny dostanie giera w polskiej prasie ?. Po takiej wpadce mam nadzieje ze chociaż wspomnął o tym. Ja nie moge sie doczekac latki bo jak narazie to wielkie G z tej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 19:20, Rincewind napisał:

najgorzej wydane 99 zł w tym roku... nawet pograć sobie nie moge :(


tru
A najgorsza myśl, że mogłem kufa kupić na xboxa! :<
Nawet single laguje, o multi wole nie wspominać. Po 2 godzinach gry w kampanie mam dość. Widać, że mimo wszystko jest to konwersja z konsoli (menu w singlu-gdzie myszka?). Naprawdę ludzie-jeżeli macie konsolę i chcecie kupić BO teraz to nie zastanawiajcie się nad wersją PC. Może do miesiąca przejdą te lagi -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań co do multi. Czy są jakieś wielkie mapy? Bo we wszystkich, na których do tej pory byłem jest tak, że mapa jest bardzo mała i nie można wytrzymać jednej minuty by nie spotkać wroga. Ginie się średnio co 2-3 minuty, ledwo się respimy, a tu już ktoś do nas strzela. Są jakieś inne tryby? I czy wszędzie na radarze są zaznaczeni wrogowie? Bo to też dla mnie jest bezsensowne wiedzieć gdzie się kto ukrywa.

WhiteCow225 U mnie tex x16 nie stanowi problemu. Gra zaczyna się ścinać gdy włączę cienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się bać, że nic nie zostanie poprawione i nie pogram sobie w Black Opsa. Chyba by mnie coś strzeliło i wysłałbym do Treyarch reklamację, bo sprzedali mi niegrywalny tytuł =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować