Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Ta gra jest tak zrąbana, że co godzinę się zawiesza i nie pograsz sobie, masz tyle punktów i nagle sie zawiesi i wszystko przepada jak możne mieć takie błędy gra po premierze -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie jak tam u was z wyszukiwaniem serwerów bo grałem na polskim serwerze i pisali tam że są cyrki niby 100 a pokazuje tylko 1?? - żeby nie było ja czegoś takiego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ponieważ jak w grze klikam tab, to pisze mi nick Unkown Soldier 14, a mam inny...
Nie rozumiem o co chodzi...Zmieniam nick na steamie a ten soldier nadal zostaje...
Wie ktoś jak rozwiązać mój problem?
wiem że powinien być w spoilerze, ale nie umiem tego zrobić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 09:44, wilqu94 napisał:

Ta gra jest tak zrąbana, że co godzinę się zawiesza i nie pograsz sobie, masz tyle punktów
i nagle sie zawiesi i wszystko przepada jak możne mieć takie błędy gra po premierze -.-

to widocznie nie widziałeś co się działo w BC2 po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 09:36, Bartex69 napisał:

/.../
Mówisz,że grałeś mimo lagów.To tobie w ogóle łączy się jakiś server? Oj,oj fajnie masz
:( Ja nie dość,że mam lagi to mi się servery ładują 30 sec+.


Tak, z połączeniem się z serwerem problemów nie ma, bo pingi mam dobre. Tylko są ciągle te memory leaki/lagi, jak zwał, tak zwał. Dziś parodia, widzę typa, stoi do mnie tyłem. No to podchodzę z nożem, ciach ... i ścinka na 5 sekund. Okazuje się, że nie trafiłem, bo typ się poruszył, ale nadal stoi tyłem. Kolejny cios, kolejna ścina, typ się odwraca i mnie zabija. Eh, gdzie jest patch?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 23:29, Hartus napisał:

A co zrobić jak ma się grę w wersji angielskiej i chce się pograć w single po polsku?
W ustawieniach w steamie mogę zmienić język na polski tylko w multi. W single już naszego
języka nie am do wyboru.


Ktoś musiałby, analogicznie, wstawić gdzieś pliki z polskiej wersji językowej. Zwalona sprawa z tym Steamem, że się nie da zmienić normalnie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... dobre to multi, tylko dosyć... wyśrubowane. Może dwa mecze to nie jest jeszcze dość dużo by się wypowiadać, ale coś czuję, że taktyka "dopadnij wroga od tyłu, najlepiej by wtedy stał" nie jest właściwą ^^. Tak, nowy w multi CoDa, ale w TF2 trochę doświadczenia mam, choć to zupełnie inne gry. Może to kwestia braku wprawy, może wiekowy optyczny Logitech nie ma szans z Razerami, może daleko do lepszych broni, w każdym razie śmierć pół sekundy przed uśmierceniem tamtego (któremu frag akurat pół sekundy zajął), naście razy z kolei - ciekawe. Może kiedyś stanę się takim cyborżelkiem (podwójne zdrobnienie od cyborga ;p), jak inni, póki co spytam, czy znacie jakieś serwery bardziej "rekreacyjne"?

Okej, gram na lapie, ale takiego ME2 trzymał na maksymalnych, tu ścina na minimalnych. Widząc, że inni podobne problemy mają uznać to za raczej problem samej gry? ;)

PS. Zork!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2010 o 10:51, Liqid napisał:

Okej, gram na lapie, ale takiego ME2 trzymał na maksymalnych, tu ścina na minimalnych.
Widząc, że inni podobne problemy mają uznać to za raczej problem samej gry? ;)

Tak,tak, była o tym mowa od dnia premiery. Jeśli gra ci spowalnia ( a na bank tak jest) jest to jej wina, nie sprzętu, patch w drodze.
Co do serwerów... jeden z lepszych mam w ulubionych, później wrzucę IP.

Dnia 11.11.2010 o 10:51, Liqid napisał:

PS. Zork!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przesłuchałem sobie soundtrack z Black Ops i muszę powiedzieć, że jest on niestety gorszy od tego z MW2 czy nawet MW. Gorszy co nie znaczy całkiem do d**y, Sean Murray odwalił kawał dobrej roboty. Podobają mi się kawałki z dodatkiem rocka, ale jest ich niestety niewiele. Trzydzieści utworów i szczerze żaden nie dał mi się zapamiętać. Niekiedy nuda, brak bojowości, żadnego wspólnego motywu jak w MW2, brak tego mocniejszego tonu, że aż ciarki przechodzą. Słychać od razu, że to nie genialny moim zdaniem Hans Zimmer. Mimo to polecam przesłuchać zwłaszcza tym, którzy lubią właśnie taką bojową muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponowię pytanie: Czy to, że gra się przycina, chodzi nie płynnie to jest wina gry czy sprzętu? Bo aż się nieprzyjemnie gra.
Mój komp to: intel core i5-66 3.33ghz 3.2 gb ram geforce 9500gt. I nie wiem czemu nie mogę się cieszyć grą w pełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 12:12, Lisun napisał:

Dwa powody:
1. Gameservers źle skonfigurowało serwery do gry w sieci.
2. Treyarch skopał sprawę optymalizacji na PC.


czyli wyjdzie jakis patch i bede mogl grac normalnie? Ufff myslalem ze komp nie wydala, wkurzyłbym się. Ale na singleplayerze tez sie chrzani? Bo mi tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 12:06, Shadow1994 napisał:

(...)


Wina gry, a konkretniej - studia Treyarch i Activision, które wypuściło na rynek produkt zupełnie niezoptymalizowany i mówiąc wprost - niedorobiony. Efekt jest taki, że średnio na 10 osób 1-2 nie mają żadnych problemów z grą ( dane z wersji PC ). Wystarczy spojrzeć na forum Black Ops''a na Steam''ie czy oficjalnej stronie gry - same posty wyrażające błędy, frustrację graczy spowodowaną zacinkami nawet na bardzo mocnym sprzęcie i koszmarnymi lagami w multi.

A patch''a jak nie było, tak nie ma... Jak dla mnie, to premiera nowego CoD''a jest póki co najbardziej spektakularną porażką roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 12:18, xDeuSx napisał:

> (...)

Wina gry, a konkretniej - studia Treyarch i Activision, które wypuściło na rynek produkt
zupełnie niezoptymalizowany i mówiąc wprost - niedorobiony. Efekt jest taki, że średnio
na 10 osób 1-2 nie mają żadnych problemów z grą ( dane z wersji PC ). Wystarczy spojrzeć
na forum Black Ops''a na Steam''ie czy oficjalnej stronie gry - same posty wyrażające
błędy, frustrację graczy spowodowaną zacinkami nawet na bardzo mocnym sprzęcie i koszmarnymi
lagami w multi.

A patch''a jak nie było, tak nie ma... Jak dla mnie, to premiera nowego CoD''a jest póki
co najbardziej spektakularną porażką roku.

To kamień z serca. Pozostaje czekać na patch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 09:44, wilqu94 napisał:

Ta gra jest tak zrąbana, że co godzinę się zawiesza i nie pograsz sobie, masz tyle punktów
i nagle sie zawiesi i wszystko przepada jak możne mieć takie błędy gra po premierze -.-



szlag mnie trafia jak musze przechodzic ten sam chapter kilka razy tylko dlatego ze gra sie wiesz... tak to nie ma zadnych lagow ani nic... zupelnie nagle zwiecha i juz koniec.. od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować