Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2010 o 14:20, Darkstar181 napisał:

A to już chyba wina komputera. Mi po wgraniu patcha już nie zwalniają.


Podałem konfiguracje mojego kompa- powinna śmigać, zresztą dałem wszystko na minimalne i tak samo ;/
Jutro może będę miał lepszą kartę graficzną to się jeszcze zobaczy, ale problem na chwilę obecną jest...
Dziwi mnie tylko to, że gra pięknie wygląda, nawet pół laga nie miałem w singla tylko te przerywniki- jak to możliwe?
W multi mogę wejść na serwery i troszkę grałem- laguje nieco, ale grać się da.
Gra mi nie idzie mi no cóż- pro nie jestem :) Jeszcze jak naprawią problem z ładowaniem map (czasami ścina się cała gra) to multi będzie ok. Mam nadzieję, że to nie ostatni patch? Ma ktoś jakieś info na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 15:21, conan8 napisał:

Czy wam też pomimo patcha nadal ścina? :/


Multi tak trochę, single niegrywalne z powodu filmików. Cóż, czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 15:21, conan8 napisał:

Czy wam też pomimo patcha nadal ścina? :/


Mi się ścina, ale tylko podczas ładowania 2 rundki w multi po prostu crash i restart ;/ (Multi działa o wiele lepiej, ale co z tego, że grać nie mogę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 15:40, Radekl2 napisał:

Zastanawiam się nad reinstalem... już jednego robiłem ;/ Chyba spróbuję i dam znać jak
z filmikami...


Co do przerywników filmowych to może wyłączcie przyspieszanie dźwiękowe w dxdiag. Mi to pomogło w Splinter Cell Conviction bo można rzec miałem identyczny przypadek (czyt - dźwięk się ciął z obrazem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno BO i MW2 byly robione na podobnych silnikach,MW2 szło mi na 1680x1050 bez problemów lecz po zainstalowaniu BO lagi są straszne, najgorsze że nie wiem czy to przez sprzęt, czy przez błąd związany z obsługą kart graficznych, któy dotkną większość graczy (lagi na singlu i multi)- miałem nadzieję, że patch szybko wyjdzie ale informacja o szybkim naprawieniu tego błędu była zmyślona i musimy czekać, no i znowu pytanie czy Treyarch się opie**ala, czy problem jest taki duży, że będą głowili się nad tym jeszcze przez długi czas, miejmy nadzieję, że jak najkrótszy...

Podaje też mój sprzęt:

Procesor: Intel Pentium Dual Core E5200 2x2,50Ghz
PŁYTA GŁOWNA: Intel D946GZABL
Pamięć operacyjna: Goodram DDR2 800Mhz PC6400 2GB.
Karta graficzna: GeForce 9500GT 1024mb drr2
Zasilacz 400W ATX 400W PPFC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie singiel pomimo patcha nadal niegrywalny- regularne zwisy kompa po kilku- kilkunastu minutach gry.Ciekawe, czy jeszcze będą coś łatać, czy tak to zostawią, bo kilka osób przestało narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 15:21, conan8 napisał:

Czy wam też pomimo patcha nadal ścina? :/


Tak.

Z tym, że o ile teraz "ścina" oznacza: częste spadki FPS przy strzelaniu/pojawianiu się graczy ( co zresztą uniemożliwia grę w multi :c ), to wcześniej ścinało mi jeszcze w główny menu. I to tak, że kursor teleportował się z miejsca na miejsce ok. 5 sekund. Także - jest porównywalnie lepiej, ale do dobrej optymalizacji jeszcze daleka droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 17:29, xDeuSx napisał:

> Czy wam też pomimo patcha nadal ścina? :/

Tak.

Z tym, że o ile teraz "ścina" oznacza: częste spadki FPS przy strzelaniu/pojawianiu się
graczy ( co zresztą uniemożliwia grę w multi :c ), to wcześniej ścinało mi jeszcze w
główny menu. I to tak, że kursor teleportował się z miejsca na miejsce ok. 5 sekund.
Także - jest porównywalnie lepiej, ale do dobrej optymalizacji jeszcze daleka droga.


Chwilkę grałem i mi najbardziej laguje gdy jakiś gracz wchodzi do gry lub ją opuszcza... wtedy jest zwiecha na kilka sekund...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Witaj,mam do ciebie pytanie odnośnie zombie mod , o ile grałeś. Czy jak grasz to ok. po 12-13 minutach ci się zatnie gra całkowicie,a muzyka nadal gra? Mam na myśli 1 mapę (innych jeszcze nie odblokowałem,czy coś itp.)
Zombie mod i Single się w ogóle nie tną ,tylko jeśli mają się zaciąć to się zacinają na bank:co robić? <- restart PC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 17:33, Bartex69 napisał:

/.../

Witaj,mam do ciebie pytanie odnośnie zombie mod , o ile grałeś. Czy jak grasz to ok.
po 12-13 minutach ci się zatnie gra całkowicie,a muzyka nadal gra? Mam na myśli 1 mapę
(innych jeszcze nie odblokowałem,czy coś itp.)
Zombie mod i Single się w ogóle nie tną ,tylko jeśli mają się zaciąć to się zacinają
na bank:co robić? <- restart PC :/


W zombie mod grałem dosłownie chwilkę (13 min. to nie trwało), ale przypomniałeś mi to zaraz włączę i sprawdzę :) Może chociaż to działa, bo multi znowu zacięło się przy ładowaniu mapy- dość mam na dziś restartowania kompa)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować