Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Łatka do multi ważąca 1775 Mb? Wygląda to na nieco więcej, niż sama poprawka przeglądarki. Czy te pliki są częściowo podmieniane? Bo jeśli każdy update to bonus do wagi gry to ciekawie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 15:40, Damianuss1 napisał:

Trening z botami? :P Pierwsze słyszę. Na Xboksie też są?

No jasne, zapowiadali to sporo przed premierą. Można sobie potrenować różne rzeczy, np strzelanie z tactical knife''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no - fabuła jest chyba najlepsza z całej serii, ale nic poza tym. Misje gorsze od tych w MW i MW2, brak spec opsów, mapy w multi też gorsze(wg. mnie), a killstreaki są dla mnie po prostu słabe(oprócz pociesznego autka, które jest świetne!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 16:33, darth_16 napisał:

Nie no - fabuła jest chyba najlepsza z całej serii, ale nic poza tym. Misje gorsze od
tych w MW i MW2, brak spec opsów, mapy w multi też gorsze(wg. mnie), a killstreaki są
dla mnie po prostu słabe(oprócz pociesznego autka, które jest świetne!)


To ja tak:

Singiel super, misje lepsze od MW i 2, mapy o WIELE lepsze od poprzednich (no, oprócz nuketown, hanoi i firing range), streaki jeszcze lepsze, a RC XD jest do dupy i do tego wkurzający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Pograjcie na Demolce. Mój średni wynik tam to ok. 55 zabójstw, do 10 zgonów. HC oczywiście, nie wiem jak można na core grać. W BO core to jakiś żart.

BTW. widziałem gościa z zabójstwami 99. nie pamiętam ile zgonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 17:30, Sipso2008 napisał:

Szczerze? Pograjcie na Demolce. Mój średni wynik tam to ok. 55 zabójstw, do 10 zgonów.
HC oczywiście, nie wiem jak można na core grać. W BO core to jakiś żart.

BTW. widziałem gościa z zabójstwami 99. nie pamiętam ile zgonów.

ta zwlaszcza na nuketown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie odpaliła gra komuś na EAH5770, bo zainstalowałem ale problemy z singlem mam(nie dam rady wejść) a multi tnie ostro więc musze często na min. detale zmieniać . Poradzi ktoś obeznany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 18:01, KrwawyMarcys napisał:

Swoją drogą, co się stało z tym trybem gdzie za każdy kill dostaje się następną broń?


W normalnych trybach go nie ma. Musisz wejść na "Gra o kasę" i tam masz ten tryb - "Zabawa bonią".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 18:27, Peter44 napisał:

Ciaglę myślę nad kupnem gry i tu pytanie, czy lagi w multi i singlu ciągle są?

Jedni mają, inni nie. Myślę, że to już zależy od łącza bo po patchu większość przestałą się skarżyć. Ja lagów nie widziałem już od paru dni :)

Edytor w grze jest całkiem przyjemny i można robić wiele kombinacji to może pochwalicie się co udało wam się zrobić? Ja dołączam mój patriotyczny emblemat na belce oraz "na żywo" ;)

20101115183656

20101115183712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować