Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2010 o 22:28, darth_16 napisał:

Ale gdzie się podziały spec opsy? :( A co do klasy w multi - mam wrażenie, że perków
i broni jakby mniej... A pieniądze - fakt, dobry pomysł, ale jeden z niewielu. Co do
grafiki - jak dla mnie przeskok jest zbyt mały i większe wrażenie robił MW2.

to gra treyrach oni ładują Zombie zamiast Spec Ops. Perków tyle samo tylko niektóre zostały usunięte i zastąpione przez inne a reszta przeszła przez nazwijmy to zmianę pod próbę zbalansowania gry(np.bo nie ma już deathstreaks no i usunięto ten bezsensowny nuke).Broni jest więcej lub tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co panowie, gram już trochę w to multi i doszedłem do jednego wniosku - jedynym dla mnie grywalnym trybem jest Search & Destroy. Czemu? Bo jakoś się da grę ogarnąć. Ale taka Dominacja, Wysadzanie, TDM czy inne to jest czysty chaos - mapki są tak samo duże jak w MW2 (czyli bardzo małe), a graczy jest znacznie więcej, bo 18. Nie wiem czemu Treyarch narzucił tę liczbę, ale dla mnie to stanowczo za dużo - spawnkille to prawdziwa plaga, nie da się normalnie grać. Dlatego pykam tylko SD. Chciałbym by znieśli to ograniczenie 18, pograłbym sobie w 10-12 graczy, bo więcej to już stanowczo za dużo i nie da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja tam gram wszystko prócz SAB(nie mogę znaleźć takie serwera co tylko i wyłącznie ten tryb ma T_T) i powiem, że w SD jest trochę za wolny(co ja pisze przeciętny SD trwa krócej niż DEM)a co za tym idzie na mój gust nie to co TDM , DOM itp. 9vs9. Co do chaosu jak się nie umiesz połapać w tym to nie graj wbrew to tylko pozorny chaos bo wystarczy trochę popatrzeć i już się wie co jest grane(no tylko cały czas na baczności tu nie ma litości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym trybem jest też SD, ale na razie jest on dla mnie niegrywalny z racji tego że gra się w nim do 4 wygranych rund. Zanim wczyta mi się dobrze mapa i zanim fpsy na serwerze się ustabilizują mijają 2-3 rundy, czyli jest już praktycznie po grze. Mam nadzieję że admini dostaną możliwość regulowania rund, bo jak na razie wygląda to nie najlepiej i bardzo mi to przypomina strasznie irytujące pod tym względem MW2.


Co do jakiś innych trybów typu dominacja czy inne wysadzenia (nie wiem jak to się nazywa w black ops) to ciągle uważam że grają w niego tylko desperaci. Cod to dla mnie SD TDM i od biedy CTF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym trybem jest też SD, ale na razie jest on dla mnie niegrywalny z racji
tego że gra się w nim do 4 wygranych rund. Zanim wczyta mi się dobrze mapa i zanim fpsy
na serwerze się ustabilizują mijają 2-3 rundy, czyli jest już praktycznie po grze. Mam
nadzieję że admini dostaną możliwość regulowania rund, bo jak na razie wygląda to nie
najlepiej i bardzo mi to przypomina strasznie irytujące pod tym względem MW2. Właściwie SD to znak rozpoznawczy marki Call of Duty


Ups... Double post, tego można śmiało skasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu: http://screenshot.xfire.com/s/106906828-4.jpg :)

Po 18 godzinach gry (tych ze statystyk i najprawdopodobniej liczy się tylko aktywny czas na serwerach) udało mi się osiągnąć swój cel. Szkoda, że jest tylko 50 poziomów, przydałoby się więcej, bo prestiżować nie zamieram. Nie obyło się bez błędów (crashowanie z komunikatem "Błąd Krytyczny") oraz lagów (co prawda mogłem dość komfortowo grać od początku premiery, ale sytuacja wkrótce zmieniła się... na gorsze), ale i tak wyrobiłem sobie całkiem niezły KDR - 1.76. Grałem głównie na Dominacji, ale każdy tryb był według mnie dobry. No, może z wyjątkiem S&D, bo trudno mi było się przystosować do ultra-wolnego tempa tam panującego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 14:48, BartexooN napisał:

Cicho się coś zrobiło.Czy to prawda,że patch będzie w czwartek?


Powiedziane było, że Treyarch stara się wydać patch przed weekend''em. Obstawiałbym właśnie czwartek - piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie daje niska rozdzielczość, tekstury na normalne...
Wyskakuje błąd po dłuższej rozgrywce (3, 4 mapy w multi)- czasami błąd krytyczny, czasami jakiś inny. Czekam na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy wyszedł już patch optymalizujący ??
A na jakich ustawieniach pogram z takim kompem : 3 GB RAM,Ati Radeon 3600 HD,AMD Phenom 9500 Quad Core 4CPUs 2,20 GHz,Windows 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł ostatni bodajże 11. listopada, a jak Ci pójdzie nikt nie może przewidzieć - ta gra obecnie jest tak dziwnie zoptymalizowana, że nie wiadomo komu będzie chodzić płynnie, a komu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie to, ze piekny crysis z rozbudowana fizyka chodzi mi na high, a cod bo ze srednai grafika i brakiem fizyki potrafi sie przyciac na low.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie cieszy mnie to ogólne zaskoczenie jakością CoDa od Treyarch.

... Wy nic już nie pamiętacie? Przeszłość przelała się między Waszymi palcami? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 17:40, ww3pl napisał:

Niesamowicie cieszy mnie to ogólne zaskoczenie jakością CoDa od Treyarch.

... Wy nic już nie pamiętacie? Przeszłość przelała się między Waszymi palcami? ;-)

Przyznam...Że masz niezły sposób na denerwowanie PC-towców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 17:40, ww3pl napisał:

Niesamowicie cieszy mnie to ogólne zaskoczenie jakością CoDa od Treyarch.

... Wy nic już nie pamiętacie? Przeszłość przelała się między Waszymi palcami? ;-)


Niee, ja nie pamiętam. Bo CoD:WaW kupiłem rok po premierze :P
A na Bo nie narzekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 17:48, BartexooN napisał:

Przyznam...Że masz niezły sposób na denerwowanie PC-towców.

Dziękuję.
... Ale to nie Wy musieliście ścierpieć te kilka godzin przy CoD 3 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2010 o 18:08, ww3pl napisał:

... Ale to nie Wy musieliście ścierpieć te kilka godzin przy CoD 3 ;-)

Czy takie cierpienie? Ja przy swojej czarnulce (PS2) bawiłem się całkiem nieźle przy CoD 3. Oczywiście, że jest niżej o parę klas niż taki powiedzmy BLACK, ale naprawdę przyjemnie mi się grało ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować