Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2010 o 20:10, bobobo napisał:

możecie mi wypisać co robią wersje pro dla perków? Wiem już co robi pewna ręka.Jeden
oczywiście wszystkiego nie wypisze,więc napiszcie co wiecie ^^ (na modernwar.pl nie ma
praktycznie nic o wersjach pro :\)


była o tym mowa 10 stron temu
http://www.cod7blackops.com/perks/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 20:11, NikiNicoo napisał:

Witam ;)
W Coda mam przegrane ponad tysiąc godzin po multi, kolejno w WaWa, MW i MW2. Bardzo lubię
tą serię, zresztą nie tylko ja (nawet mojemu ojcu zdarzy się pograć).
Na Athlonie 5000+, 8800GTS 512 i 2GB RAMu będę mógł komfortowo pograć w multi? Opłaca
się wydawać te 120zł?
Na dzisiaj gra jest grywalna czy - wnioskując po ilości narzekań tu i ówdzie - nie bardzo?

1)to ruletka oj bez configa sie nie da
2)ja widziałem za 99 w MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 22:27, Grz3chu napisał:

ta gra jeszcze tnie się tak bardzo, że nie da się w nią grać ?
ktoś powinien za to polecieć...

A dlaczego? Przecież ludzie to kupują. Skoro gra zarabiła i dalej zarabia najwięcej kasy w całej serii CoD, myślisz że ktokolwiek w Acti przejmuje się kiepską optymalizacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 22:27, Grz3chu napisał:

ktoś powinien za to polecieć...

Oj powinien... ba, powinno polecieć całe Acti za to.

Ma ktoś kontakt (o mail mi chodzi) z Treyarch?
Nie to, żebym chciał im zespamować skrzynkę, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temu, który napisał, że problemem była Avira pragną ogromnie podziękować. Faktycznie - przejście z powrotem na Avasta pomogło! 4 godziny zagrywałem się w single bez ani jednego wahnięcia. Stary, po prostu szacun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 00:13, Mercuror napisał:

Temu, który napisał, że problemem była Avira pragną ogromnie podziękować. Faktycznie
- przejście z powrotem na Avasta pomogło! 4 godziny zagrywałem się w single bez ani jednego
wahnięcia. Stary, po prostu szacun :D


Cieszę się, że pomogło. Ja wczoraj też się oderwać nie mogłem :) Szkoda, że dziś pewnie skończę całą grę, ale potem może wyższy poziom trudności? A i jeszcze multi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że Treyarch nie przejmuje się zbytnio tym, że wersja na pc się tnie czy coś. Głównym targetem były przecież konsole. Sam na własne oczy widziałem dzień po premierze na x360 3,5 mln ludzi online w multi (pewnie 2 tyle ogrywało single''a ;]). Po prostu to na konsolach zarabiają największą kapuchę (zwłaszcza na xie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 14:29, conan8 napisał:

Tylko dlaczego wszystkim już smiga a ja wciąż mam multi z lagami i singla ze zwiechami
-.-


Lagi w multi są dalej, a zwiechy w singlu rozwiązałem... Lagi nie są na tyle okropne, że grać się nie da (chyba 2 mapy i się stabilizują). Nie powiem- denerwujące jest gdy gość wylatuje i strzelasz w niego cały magazynek, a on znajduje się za tobą i nożem Cię zabija :) Da się przeżyć jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde , ludzie , naprawdę nie wiecie , jak rozwiązać mój wyżej opisany problem , przyjmę najgłupsze propozycję byle ten shit zaczął działać;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza to "High XP" w niektórych nazwach serwerów?
To są jakieś zcheatowane serwery, gdzie można dostać bana, czy po prostu dlatego to piszą, że to jest HQ i tam się najszybciej bije poziomy (tak jak to było w CoD4)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 19:59, Markush napisał:

Co oznacza to "High XP" w niektórych nazwach serwerów?
To są jakieś zcheatowane serwery, gdzie można dostać bana, czy po prostu dlatego to piszą,
że to jest HQ i tam się najszybciej bije poziomy (tak jak to było w CoD4)?


Obstawiam, że to serwery, które mają zcheatowany exp, typu 10k za killa. Nie radzę na nie wchodzić, ostatnio była za to fala banów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 15:07, korinek2 napisał:

przyjmę
najgłupsze propozycję byle ten shit zaczął działać;p.


Ten ''shit'' już tak ma, ale nie martw się należysz do mniejszości. Prawdopodobnie powstanie patch ;p

Petycja graczy na PS3 jest niezła, pewnie komuś obiło się o uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest bez sensu bo czasami można trafić przypadkiem na taki serwer, zabić jednego gracza i zdobyć od razu max lvl, w World at War to też miało miejsce i każdy mógł grać jak chciał, bez żadnych konsekwencji. Tutaj przypadkowo dostaniesz się na taki serwer i możesz dostać za to bana. Bardziej uderza to w normalnych graczy...Jeszcze raz powtarzam - Steam to wielkie zuo, nie tylko z powodu tego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2010 o 20:03, Outlander-pro napisał:

Obstawiam, że to serwery, które mają zcheatowany exp, typu 10k za killa. Nie radzę na
nie wchodzić, ostatnio była za to fala banów.

yyy, o ile dobrze ogarniam, to żeby zrobić coś takiego potrzeba mieć dostep do plików dedykowanych serwera, bo trzeba zmienić tam wartość punktów - a pliki podobno zostały udostepnione tylko jednej firmie hostingowej, żeby nie było pirackich serwerów. Chyba im coś nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co konkretnie trzeba zrobić w zadaniu na ulepszoną wersję atutu wojak w punkcie ad. użycia paczek ? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować