Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2012 o 15:55, Malevyn napisał:

w jakim czasie dzieje sie single black ops ? calosc to lata 60 ?

Tak, dokładnie lata 1961-1968.

Dnia 06.03.2012 o 15:55, Malevyn napisał:

a co z multi ? tez wszystkie sily sa z lat 60 ? np te krotkofalowki ktorymi wzywaja posilki,
helikoptery, uav itd sa tez stare :p

Tak, wszystkie te "siły" (jak mniemam chodzi o frakcje występujące w grze) są z lat ''60. :) Cały sprzęt, poza większą częścią broni (np. AUGi, FAMASy), jest zgodny z realiami lat ''60. No, ale jak już napisałem pukawki nie wszystkie pukawki "trafiają" w owy okres historii - w multi da się wybaczyć, w singlu trochę trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi dodatkami? Mam np. CoD Black Ops- Pal w języku PL. Czy np. kupowanie dodatków do CoD:BO po ENG nie zadziałają tak? Np. wszelkiego rodzaju mapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 16:59, BartexooN napisał:

Jak to jest z tymi dodatkami? Mam np. CoD Black Ops- Pal w języku PL. Czy np. kupowanie
dodatków do CoD:BO po ENG nie zadziałają tak? Np. wszelkiego rodzaju mapki?

Mam PS3 ostrzegam od razu. Ale jak byłem u kolegi który miał X to miał ang wersję gry i kupował mapki przez PL live. I o ile pamiętam to te mapki nie działały... Ale nie jestem pewien (na pewno były problemy nie wiem czy rozwiązał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś chętny na pogranie trochę w zombie ;]? mowa o PS3 i w miarę ogarniętej osobie która nie gra jak bot na mapkach wszystkich oprócz Call of the dead i Shangrila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie: co bylo w preorderze black opsa 1 ? ja nabylem swoja kopie bodaj w listopadzie 2010 juz po premierze. cos stracilem ?

bo teraz do preordera dwojki widze ze daja dodatkowo mapke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 15:21, Malevyn napisał:

pytanie: co bylo w preorderze black opsa 1 ? ja nabylem swoja kopie bodaj w listopadzie
2010 juz po premierze. cos stracilem ?
bo teraz do preordera dwojki widze ze daja dodatkowo mapke.



Nie,nie bylo zadnych zawartosci ekskluzywnych i dodatkow dolaczanych do premierowej edycji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 15:21, Malevyn napisał:

pytanie: co bylo w preorderze black opsa 1 ? ja nabylem swoja kopie bodaj w listopadzie
2010 juz po premierze. cos stracilem ?

bo teraz do preordera dwojki widze ze daja dodatkowo mapke.


do hardened dorzucali darmowe stare mapy do zombies (te z waw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie bracia miła. Może mi ktoś powiedzieć ile osób nadal gra w Black Ops na PS3? Interesują mnie różne godziny. Po prostu niech ktoś zobaczy ile jest graczy online o różnych porach. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukalem configow zwiekszajacych fps. sciagnalem pierwsze lepsze. jakas roznica jest, ledwo ale jest.
problem w tym ze po ponownym uruchomieniu gry wszystkie moje ustawienia (keybindy, grafika, dzwiek) wracaly do stanu sprzed zmiany, czyli do tego co zaserwowal ten koles ktory dzielil sie configiem.

co zrobic zeby moje zmiany w nowym configu pozostaly na zawsze ? oczywiscie przy informacji ktora wyskakuje przy uruchomieniu gry wybieram ''nie''. i jeszcze tez we wlasciwosciach configu zaznaczylem ''tylko do odczytu'' tak jak zalecali.

plx halp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2012 o 00:01, Malevyn napisał:

co zrobic zeby moje zmiany w nowym configu pozostaly na zawsze ? oczywiscie przy informacji
ktora wyskakuje przy uruchomieniu gry wybieram ''nie''. i jeszcze tez we wlasciwosciach
configu zaznaczylem ''tylko do odczytu'' tak jak zalecali.



Wydaje mi się, że sam zablokowałeś możliwość zmiany ustawień własnie poprzez zaznaczenie ''tylko do odczytu''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 17:46, Malevyn napisał:

servery znowu wylaczone ?? no co jest grane.

Acti się tłumaczy tym, że to przez huragan. Nie tylko w BO serwery są padnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować