Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2012 o 16:27, Perry_Cox napisał:

ciach

Imho - nie, jest dobrze, da się pograć. Bugów obniżających poziom albo lagów nie uświadczam. Ale to BO, tutaj wszystko możliwe. :P
Jedyna irytująca rzecz to, obecnie, prawdziwy spam ludzi z Famasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam problem z wyświetlaniem nicka w grze. Na tabeli wyników zawsze mam Unknown Soldier [jakaś liczba], mimo, iż na Steamie oraz w menu gry mam jak byk napisane Mac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uciekam z więzienia w Workucku. Mam uzyć jakiejś Żelaznej Pięści. Uruchomiłem jakieś radio, idę na górę i nagle konieć, że nie udało mi się zrealizować planu ucieczki. O co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie co trzeba tam było robić [ nie wiem czy to ta misja ale czy był już moment z wózkiem na węgiel? ] ale jeśli miałem jakieś problemy w tej czy innej grze to pomagałem sobie szukając walkthrough z danej misji na yt chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 20:46, Tyler_D napisał:

Nie pamiętam dokładnie co trzeba tam było robić [ nie wiem czy to ta misja ale czy był
już moment z wózkiem na węgiel? ] ale jeśli miałem jakieś problemy w tej czy innej grze
to pomagałem sobie szukając walkthrough z danej misji na yt chociażby.


Wózek z węglem to ja już przeszedłem na początku tej misji. Już zahaczyłem harpunem helikopter. Uruchomiłem jakieś radio i dalej nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, niestety wysłano mnie już do Wietnamu. Oczyszczam okopy, chodze po bunkrach idąc cały czas za przewodnikiem. W pewnym momencie wchodzę do kolejnego juz tunelu i skacze na mnie wietnamiec. Pojawia się opis abym walczył z nim wciskając kilkukrotnie enter lub F. Pod tymi klawiszami mam ustawione polecenie "użyj". Naciskam szybko, powoli, raz po raz i zawsze przegrywam walkę. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w poprzednim poście, utknąłem w tej misji w Wietnamie z tym zeskakujacym wietnamcem. Jest na niego jakiś sposób? Czy klawisze naciskać w jakihś określonych odstępach czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 11:19, Firefly94 napisał:

Hmm po prostu masz w niego (tzn. jeden klawisz, a nie dwa, jak to wywnioskowalem z Twojej
wypowiedzi) szybko uderzać. :P


Czyli jeden klawisz raz nacisnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonuję już misję "Zdrajca". Doszedłem do momentu gdy z Woodsem wyłamuję drzwi i nagle robi się czarny ekran. Domyślam się, że straciłem przytomność, bo jest czarny ekran, pokazują się napisy i słychać dźwięk w tle. Jak długo nic nie będę widział, bo ten stan trwa już dobre kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz jest z frekwencją w tej grze? :P Zastanawiam się, czy by nie wrócić, ale bym musiał ze Steama ściągać całą grę. Dużo w miarę ludzi gra? Są serwery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, całkiem sporo. Może nie tak dużo jak np. w MW1 czy WaW, ale grę spokojnie znajdziesz. Ogólnie polecam, bo to ostatni bardzo dobry CoD, w którego multi gra się bez zgrzytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 10:13, Firefly94 napisał:

Owszem, całkiem sporo. Może nie tak dużo jak np. w MW1 czy WaW, ale grę spokojnie znajdziesz.
Ogólnie polecam, bo to ostatni bardzo dobry CoD, w którego multi gra się bez zgrzytu.

Dzięki! Mam jeszcze pytanie co do trybu "Gra o kasę". Jak zdobyć osiągnięcie z tym związane? Brakuje mi 3 gier, a nie można dołączyć do gry... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować