Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Okay, wczoraj się nie dało grać, dzisiaj 3 meczyki i... jest ok.
Praktycznie sporadyczne przycięcie raz na parenaście minut, kwestia serwera może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z trybem zombie, chce pograz ze znajomymi... ale nie wiem jak z nimi sie polaczyc.
gdy dostaje zaproszenie od kumpla próbuje klikam jest dobrze i nagle laczy mnie z innymi ludzmi.. wtf...
a gdy ja robie lobby i wysylam do kumpla to mu wyskakuje blad...
gral juz ktos z kumplami w zombie ?? jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą Steam pobrał mi prawdopodobnie patcha do MP BO tyle że jak próbuje uruchomić MP to pisze w oknie steam "trwa finalizowanie instalacji",gdy dochodzi do 3 % wyskakuje komunikat "Instalacja call of Duty - black ops nie została ukończona (10)

Ma też coś takiego ktoś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnął mi się patch 8 mb do multi, ale nie ma żadnego changeloga, więc nie wiadomo co to robi. Ale pewnie nie jest to ten patch naprawiający złe wykorzystanie procka, bo by było też do singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 22:42, QBIQ napisał:

Ma też coś takiego ktoś z Was?


Mam to samo. Tym razem dostajemy od Treyarch możliwośc nie grania w najnowszego CoDa. Dziękujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz ? Wyżej pisze co poprawia :
* Poprawiona zostanie wyszukiwarka serwerów
* Zmiana parametrów serwerów z 5.000 do 25.000 (sv_maxRate), co powinno zmniejszyć lagi podczas gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 22:47, Rogalenko napisał:

> Ma też coś takiego ktoś z Was?

Mam to samo. Tym razem dostajemy od Treyarch możliwośc nie grania w najnowszego CoDa.
Dziękujemy :)

też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 22:50, QBIQ napisał:

robie reinstalla,może to coś pomoże



O kurde ty jesteś jakiś opętany lub uzależniony :O
Zrób weryfikację plików gry lub po prostu wyłącz steama i włącz ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za ktoryms razem zaskoczylo i już działa normalnie. Ponoc juz zero scin na multi chyba ze fps dropy ale jutro to dopiero sprawdzę dziś juz mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow... To było dziwne.

Pojawił się jakiś nowy patch, więc automatycznie mi go ściągnęło, a gdy próbowałem uruchomić grę pojawiło się okienko Steam, że finalizuje instalacje BO. Ale pod koniec procesu informowało, że nie można było dokończyć instalacji, więc usunąłem pliki lokalne gry i chciałem na nowo ją zainstalować. Wtedy zaczęły się cyrki - w połowie instalacji część elementów ekranu zniknęła - część ikon, fragmenty tekstu w przeglądarce itp., wyświetlił się jakiś błąd z Microsoft Runtime, potem z AiNap.exe, a na koniec Steam wywalił błąd, którego treści już mi nie wyświetliło (pewnie przez te znikające elementy ekranu).

Teraz skanuję kompa... Możliwe, żeby robak siedział w Steamowym updacie albo... na płycie z grą? Z innego źródła praktycznie nie mogłem się zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zainstalowałem ponownie.
@Mercuror widze że jesteś jeszcze bardziej w gorącej wodzie kompany niż ja,mi po kilku próbach gra się zaczęła włącząć ale na na którym trzeba coś wcisnąć się zacięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować