Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

A u mnie żadna łatka się nie pobiera, gra włącza się normalnie... O co chodzi resetowałem kompa, Steama i dalej nic. Nie miałem wcześniej problemów w multi nielicząc sporadycznych lagów, ale patch powinien się pobrać jak każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko zeby jeszcze poprawili killcam, bo wyglada to dziwnie... tez tak macie ?? aha i dym jest slabo zrobiony, tak jak by w 2d... no i u mnie tez lagow nie ma :) ps jak zagrac w deadopsa ?? tzn nie wiem jak zaladowac insertcoiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wielu ludziom ten mini-patch coś poprawił. Nie mi. Ja tak komfortowo grałem od samego początku. :] Zdążyłem wbić 31-szy poziom przy KDR w okolicach 1.65, więc jest nieźle. Teraz tylko czekam na patcha do singla.

Po tych wszystkich godzinach spędzonych z multikiem stwierdzam, że ten jest zdecydowanie lepszy niż w MW2. Albo po prostu jest nowszy i sprawia przez to lepsze wrażenie. Mniejsza - jest miodny. Jedyne co mnie niepokoi to level cap ustawiony na 50. A 15 prestiży nie ratuje sprawy, bo i tak bym z nich nie skorzystał. Ale jeszcze zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się w końcu wejść na serwer jakiś, ale singla nic nie poprawił ;/ Dalej mi misje ścinają (lagów nie ma) i resetować ciągle muszę ;/ kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jako, ze minęło już trochę czasu od premiery i wypuścili już przynajmniej pierwszego patcha to ktoś powie, czy warto kupowac jeżeli mam takiego kompa : Intel Core 2 DUO CPU E4500 2.20GHz, 2GB RAMu i karta GeFore GT 220 ? PS: A, jeszcze jedna sprawa: kolega kupił ale coś wspominał, ze przy instalacji musiał jakieś 8 giga ściągać, da się to jakoś ominąć, czy po prostu on jakoś źle zrobił instalację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować