Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Genialny patch ! Lagi są o wiele mniejsze , ale teraz przy czekaniu na mecz gra się zacina i muszę wychodzić na chama . Super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 12:37, Jimp napisał:

Genialny patch ! Lagi są o wiele mniejsze , ale teraz przy czekaniu na mecz gra się zacina
i muszę wychodzić na chama . Super !

Dziwne ja tak nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 12:37, Jimp napisał:

Genialny patch ! Lagi są o wiele mniejsze , ale teraz przy czekaniu na mecz gra się zacina
i muszę wychodzić na chama . Super !


Mam to samo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że mój przypadek jest jakiś dziwny i nie zrobią łatek, żeby to naprawić- sami piszecie, że już jest ok, a u mnie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby lepiej a gorzej... Singiel przed patchem chodzil lux z 80fpsów było bite (rozdziałka 1440x900 maxymalna dla monitora , aa x16 , textury extra) , teraz pewnie jeszcze lepiej , ja tam różnicy nie widze. Na multi mam pingi ok 180-300 więc źle nie jest (modem od playa). Ale czesto podczas meczu ping skacze do 999 jakby gra traciła połączenie i podczas tworzenie klasy zacina sie ( w menedżerze widnieje brak odpowiedzi). Przed patchem tego nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 12:48, Zbicku napisał:

> Genialny patch ! Lagi są o wiele mniejsze , ale teraz przy czekaniu na mecz gra
się zacina
> i muszę wychodzić na chama . Super !

Mam to samo ;/


Ale ogólnie chodzi dobrze , można się dołączyć i grać ale przy rozpoczęciu się zacina , cała gra i cały steam . Mam nadzieję ,że ktoś to zgłosi , nie będę kaleczył języka angielskiego i pisał im na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o kaleczeniu języka angielskiego to właśnie może ktoś by się pofatygował napisać na ich forum, że jest problem z single dalej- podczas przerw między misjami się ścina).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 13:10, Crew_900 napisał:

Nowe CoD jest a Cena MW2 nadal powyżej 100 zł : /

Wiem nie mogłem z tych cen jak kupowałem Black Ops.
call of duty black ops ,- 99zł.
call of duty modern warfare ,- 139zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 13:14, Radekl2 napisał:

Jeśli mowa o kaleczeniu języka angielskiego to właśnie może ktoś by się pofatygował napisać
na ich forum, że jest problem z single dalej- podczas przerw między misjami się ścina).


Mam to samo, ścina mi te filmiki, i to tak że cały komp zwalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 14:14, KrwawyMarcys napisał:

> Jeśli mowa o kaleczeniu języka angielskiego to właśnie może ktoś by się pofatygował
napisać
> na ich forum, że jest problem z single dalej- podczas przerw między misjami się
ścina).

Mam to samo, ścina mi te filmiki, i to tak że cały komp zwalnia.

A to już chyba wina komputera. Mi po wgraniu patcha już nie zwalniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieńmy może nazwę tematu z Call of Duty 7: Black Ops na Problemy z Call of Duty 7 : Black Ops.

A ja napiszę tyle, że tryb zabawa z bronią (jeden kill i nowa broń i tak do 20 poziomu) jest bardzo fajny :) (ten tryb jest w zakładce gra o kasę czy jakoś tak). Do czasu aż dojdzie do wyrzutni bo wtedy to już jest do kitu. Ale za pierwsze miejsce 1500 pkt więc warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować