Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2010 o 20:46, Hartus napisał:

Komputer kupiony miesiąc temu więc nie ma co czyścić. A przeciążony czy nie, skoro mi
się włącza to powinie n przy okazji pobrać najnowsze patche, a nie stać bezczynnie.

Crew_900 Ale zrozum, że do dzisiaj wszystko mi działało więc po co mi pobierać
jakieś stery? Komputer niedawno kupiłem i na bieżąco wgrywam nowe sterowniki więc nie
tu problem. To samo z tą defragmentacją.

to czekaj aż steam zaskoczy - jak jest przeciążony to się nie dziw że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie pobiera to widocznie jest już pobrane, Aktualizacja z tego co wiem była mała .
jak chcesz mieć pewność to weź weryfikację plików gry w steamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 21:38, Crew_900 napisał:

Jak nic nie pobiera to widocznie jest już pobrane, Aktualizacja z tego co wiem była mała
.
jak chcesz mieć pewność to weź weryfikację plików gry w steamie

Tyle mam pobrane i nic więcej... Gra świeżo zainstalowana więc bym widział, że się coś nowego pobiera. Na multi znowu udaje mi się wejść i grać, ale niepokoi mnie to, że patch na lagi się nie chce znaleźć.

20101112215911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się instalowała to od razu ci się aktualizacja pobrała. Jakby ci się nie pobrała to byś na żaden serwer nie wszedł.
A co do lagów, jaki masz internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 22:34, Crew_900 napisał:

Jak ci się instalowała to od razu ci się aktualizacja pobrała. Jakby ci się nie pobrała
to byś na żaden serwer nie wszedł.
A co do lagów, jaki masz internet ?

U mnie wygląda to tak - po instalacji z płyty oba tryby mają 98% i pobierają te 2% z 16gb, które trzeba pobrać gdy nie instaluje się z płyty. Nic oprócz tego się nie pobrało. To jedynie pliki instalacyjne i nie ma mowy by to były patche bo identycznie miałem w dzień premiery i przy każdej instalacji gry.
A lagów prawie nie mam wcale. Jakieś 1-2 razy dziennie. Dzisiaj np nie miałem w ogóle i gdy wszyscy narzekali na niegrywalne multi ja grałem normalnie. A prędkość w Steamie mam >256 więc chyba tyle właśnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 20:09, korinek2 napisał:

Dawać nicki na steam , pogramy razem ;)

Dołącz do gramowej grupy na Steamie, tam znajdziesz większość z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jestem własnie po przejsciu gry.
emocje jakie temu towazysza sa straszne jak dla mnie call of duty umarł i ostatnia dobra czasc i godna zakupu to call of duty 2, reszta mija sie z celem kupowania chyba ze uzywke i w niskiej cenie jedynie pierwszy modernwarfare był tani 79zł byl krotki tani. Jak oni dalej zamierzaja robic w ten sposob calla to jajuz go wiecej nie kupie kapota jak dla mnie, i jeszczeten tryb zombie ludzie co oni zrobili z starym dobrym cod-em.
jestem strasznie rozczarowany ta czescia a juz nie bede mowił o błedach jakie sa w grze.
pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 01:07, massive-77 napisał:

witam jestem własnie po przejsciu gry.
emocje jakie temu towazysza sa straszne jak dla mnie call of duty umarł i ostatnia dobra
czasc i godna zakupu to call of duty 2, reszta mija sie z celem kupowania chyba ze uzywke
i w niskiej cenie jedynie pierwszy modernwarfare był tani 79zł byl krotki tani. Jak oni
dalej zamierzaja robic w ten sposob calla to jajuz go wiecej nie kupie kapota jak dla
mnie, i jeszczeten tryb zombie ludzie co oni zrobili z starym dobrym cod-em.
jestem strasznie rozczarowany ta czescia a juz nie bede mowił o błedach jakie sa w grze.
pozdro.


Sratatata i tak kupisz następną częsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 pytania:
1 Dobra ta gra?
2 Patch pomógł z lagami?
3 Czy początkującym trudno się odnaleźć w grze? (osobiście mam 140 godz w BC2 ale w CoD''y jeszcze nie grałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 09:50, Peter44 napisał:

3 pytania:
1 Dobra ta gra?

Jak dla mnie bardzo dobra - emocjonujący, trzymający i efektowny single player (jakieś 6-8 godzin tak na oko, nie liczyłem) i miodny multi z masą broni, dodatków, kamuflaży i innych pierdół, które można odblokować.

Dnia 13.11.2010 o 09:50, Peter44 napisał:

2 Patch pomógł z lagami?

Tak, patch mi wszystko naprawił i gram absolutnie konfortowo.

Dnia 13.11.2010 o 09:50, Peter44 napisał:

3 Czy początkującym trudno się odnaleźć w grze? (osobiście mam 140 godz w BC2 ale w CoD''y
jeszcze nie grałem)

Może na początku nie będzie łatwo, CoDy to trochę inna filozofia rozgrywki niż w Battlefieldzie. Mapy są małe, walki na małych dystansach, przez co są bardziej emocjonujące. Ale fps to fps, raczej szybko się przyzwyczaisz. Jak dla mnie jak najbardziej warto kupić, myślę, że BO jest lepsze niż MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 09:50, Peter44 napisał:

3 pytania:

3 odpowiedzi.

Dnia 13.11.2010 o 09:50, Peter44 napisał:

1 Dobra ta gra?

Mi się podoba. Bardzo.

Dnia 13.11.2010 o 09:50, Peter44 napisał:

2 Patch pomógł z lagami?

Ja problemów nie miałem jeszcze przed patchem, ale z nim jest jeszcze lepiej. Z tego co czytam na forach, większości problemy zniknęły.

Dnia 13.11.2010 o 09:50, Peter44 napisał:

3 Czy początkującym trudno się odnaleźć w grze? (osobiście mam 140 godz w BC2 ale w CoD''y
jeszcze nie grałem)

Ostatni CoD z jakim miałem styczność to pierwsze MW. W BC2 też grałem długo, więc jeśli przesiadasz się prosto z niego, to przygotuj się na małe mapy i znacznie szybsze tempo. Gry są zupełnie inne i imo bezsensem jest je ze sobą porównywać. Jeśli jednak tam dawałeś sobie radę, to po godzince tutaj też nie będziesz miał problemów. Jak najbardziej warto zainwestować w BO, imo patent z kasą choć prosty, wprowadza rozgrywkę mp na nowy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie filmik nagrane przez użytkowników i muszę napisać, że jak dla mnie to jest bagno.
nie wiem czemu wam się to podoba, to wygląda jak zlepka jakichś misji. W ogóle co to ma wspólnego z Black Ops ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować