Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Ja kampanię przeszedłem dziś rano i nie miałem żadnych problemów. Mam wszystkie opcje grafiki na full i grając na multi do godziny 12 nie zauważyłem żadnych lagów ani to żeby mój framerate był niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 14:31, Gallbaroquo napisał:

Ja kampanię przeszedłem dziś rano i nie miałem żadnych problemów. Mam wszystkie opcje
grafiki na full i grając na multi do godziny 12 nie zauważyłem żadnych lagów ani to żeby
mój framerate był niski.


No to masz farta... ja lagów też nie mam, ale za to przy każdym filmiku wprowadzającym do nowej misji gra ścina się i zostaje tylko restart kompa. A powinna śmigać. Dlatego czekam na patcha nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy są - nie przeczę - ale będą sukcesywnie usuwane w patchach. Przynajmniej te najważniejsze. Co do ceny - 99 zł w MM/Saturnie - standardowo jak dla premierowych gier. Ale nie chodzi mi nawet o to. Chodzi mi o to, że oceniasz grę, w ogóle w nią nie zagrając. Opinia powinna być oparta na własnych odczuciach z własnego zagrania, a nie z filmików na yt czy opinii z forów internetowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 09:02, Crew_900 napisał:

No to ci się pobrało wtedy !
Rany ta aktualizacja z 3 mb zawierała
Zrozum to

To dlaczego nie widzę nawet najmniejszej zmiany? Gdy instalowałem grę we wtorek (dzień premiery kiedy nie było nawet żadnego patcha w planach), te 2% zajmowały dokładnie tyle samo co wczoraj więc jak mogło mi się to pobrać?

korinek2 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29118&u=1153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie zmiany chcesz widzieć ? ten patch praktycznie nic nie wniósł
Poprawiono tylko przeglądarkę serwerów i zmieniono ich rate to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 16:34, conan8 napisał:

czy tylko mi multi w tym momencie w ogole nie działa?

Mi działa nie licząc faktu, że servery nie chcą się w ogóle wczytać. Cały czas robię odśwież, ale nadal jest 0 serverów. Może ktoś to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te pare dni z Black Ops mogę zacytować

„Teoria jest wtedy, gdy wszystko wiemy i nic nie działa. Praktyka jest wtedy, gdy wszystko działa, a my nie wiemy dlaczego. My łączymy teorię z praktyką – nic nie działa i nikt nie wie dlaczego”.

Już nie mam pojęcia co się dzieję , czy to sama gra robi tak dziwne rzeczy czy to Treyarch coś kombinuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co juz od dawna gry robią syf, wymyslaja stimy nie stimy ... gre powinno sie 1. kupic 2. wgrac 3. GRAC i dobrze przy tym bawic... chetnie bym pourzywal wulgaryzmow zwiazanych z tym co czuje po takich tematach ja ten przykaladowy Black OPS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,jeśli się zatnie gra to nie ma dźwięku.A Jak jest dźwięk i się zatnie to poczekać ,czy też nie mieć nadziei i reset PC ? Bo miałem raz przypadek przy zombie mod,że mi się zaciął ,a dźwięk był i potem znowu gra leciała dalej.A potem znowu (nowa gra w zombie czy coś) to musiałem resetować PC,ale dźwięk był.

Pytanie dot. Kampanii.

Spoiler

Bo mam zacięcie przy tym jak nacisnę LPM i dojeżdżam do końca jak się coś z tym samochodem robi,białe tło etc. Czy przy tym jest filmik i dlatego mi się zacina? Mam na myśli pierwszą misję.



Pytanie do znawców PC ,ale chodzi o MW 2 vs Black Ops. A mianowicie procesory. MW 2 mapki-ładowanie: (sprawdzałem przed chwilą na chwilkę) : 9-15 sec[czasami mniej].
Call of Duty BO: 1min 15-30 sekund...
Jak 4-3 razy szukam server i znowu pisze mi takie coś na pierwszej fotce. Po 3-4 próbach z meczem z ludźmi lub botami [aktualizacja mi spieprzyła to właśnie,mogłem dołączyc z botami,ale z ludźmi W OGÓLE]
Jak zrobię próbę to robi takie coś [2 zdj],a to odsyła na stronę "czy dobrze sie teraz CoD BO ma -.-"


20101113173043

20101113173327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam znowu inny problem ;/ w ogóle jak gram (zaczynam misje) to wyskakuje błąd coś run of memory ;/ przedtem było coś z directx... Zaczyna mnie powoli (...) brać... przedtem przynajmniej mogłem misje jakąś zagrać, restart i kolejna, a teraz?!
Zainstalowałem Directx''a z płyty CoD i dalej to samo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 17:34, Bartex69 napisał:

Pytanie dot. Kampanii.

Spoiler

Bo mam zacięcie przy tym jak nacisnę LPM i dojeżdżam do końca
jak się coś z tym samochodem robi,białe tło etc. Czy przy tym jest filmik i dlatego mi
się zacina? Mam na myśli pierwszą misję.



Spoiler

To jest poprostu taka interaktywna akcja, żaden filmik.

Czemu ci się tak dzieje to ci nie odpowiem.

Mnie wkurza w multi jedna rzecz. Mianowicie lista serwerór. Klikam odśwież, pojawiają się serwery próbuję wejść na ten interesujący mnie tyle, że się nie da bo za przeproszeniem sp**prza z prędkością światła w dół. Czy tak trudno było pomyśleć i dać przycisk, który zatrzymuje wyszukiwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od 3 godzin nie mogę dołączyć na serwer, gra się zawiesza, muszę się wylogowywać, żeby ją wyłączyć, a teraz nawet do singla nie mogę zagrać bo przycisk w grze nie działa -.- przeinstalowałem gre i nic nie dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeju ludzie... Ja na przykład nie mogę grać normalnie w multi (lagi mniejsze, ale są), single jest niegrywalny...
>Może to nie tylko mój problem i teraz coś z tym robią? Nie możecie zacisnąć zębów i poczekać kilka godzin? Nie tylko Wy kupiliście CoDa... (do tych którym wszystko pięknie chodzi i nie mogą znieść przerwy w grze). Idźcie pograć w pasjansa czy coś- jak coś robić to i tak to zrobią bez względu na Wasze narzekania...
>
Człowieku to nie jest problem tego, że nie mogę wytrzymać, najzwyczajniej nie. Mam tysiąc innych zajęć, ale napisałem sobie na forum, co by obwieścić, że jestem kolejnym poszkodowanym. Po za tym wydałem 100 zł i od zainstalowania praktycznie przez cały czas coś szwankuje, pomijając multi, które w ogóle nadaje się to wrzucenia do kosza. Czuję sie oszukany póki co i stwierdzam, że to jest największy FAIL tego roku. Prawdę mówiąc to w ogóle wygląda jak jakiś spie^$#ony port z konsol.
I to gra, na która czekało tyle osób... a oni sobie pozwalają na takie coś :/ Pomijając takie porażki jak tłumaczenie samych napisów na pudełku.
I dodam, że było w miarę póki już w ogóle multi nie przestało działać. I tak na prawdę co mnie obchodzi, że oni coś "naprawiają". Przez to mam rozumieć, że mam być pozbawiony praktycznie całej gry( bo na serwy już w ogóle nie mogę wejść jak pisałem)? Frustracja jest uzasadniona i nie polecaj komuś zaciskania zębów bo w tej sytuacji to bardzo normalne, że każdy czuje się zrobiony w ****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.modernwar.pl/kolejne-problemy-z-wyszukiwarka-i-serwerami-w-black-ops.html
no i wszystko jasne
Jak poinformowało nas Gameservers, wyszukiwarka w Call Of Duty: Black Ops znów nie działa
poprawnie, jednak firma
Daemonware (kolejna maczająca palce przy Black Ops) już pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Dodatkowo kilka lokalizacji
zostało zamkniętych. Pomimo działającej sieci, w niektórych miejscach ping mocno skakał (przyczyny w poprzednim newsie) i firma zdecydowała się wyłączyć część serwerów do czasu rozwiązanie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 16:47, Crew_900 napisał:

A jakie zmiany chcesz widzieć ? ten patch praktycznie nic nie wniósł
Poprawiono tylko przeglądarkę serwerów i zmieniono ich rate to wszystko

Jakoś wszyscy co narzekali w tym temacie, że gra jest nie grywalna i czekają na patcha po jego pobraniu zaczęli pisać, że wreszcie można grać. Więc chyba coś daje.
Ja poczekam aż wyjdzie ten patch poprawiający działanie kart graficznych i jeżeli on się też nie pobierze to napisze do supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować