Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2010 o 18:50, Crew_900 napisał:

Nie mam już siły na to x|
Łatki masz pobrane na 100 %

Mimo,że nie posiadasz Black Ops to z życia,że tak powiem.Bo wiem,że jesteś doświadczony jeśli chodzi o Gry,sprzęt,czy aktualizacje etc.

Pytanie: Czy w ogóle możliwe,by zrobili patcha co powoduje szybsze się ładowanie,lub zmniejszanie pracy czegoś tam itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ni no jak się czyta to krew zalewa
http://forums.gameservers.com/viewtopic.php?f=11&t=41535

11/13/2010

Updates for 11/13/2010

The browser is currently not showing all results again. The party that deals with the browser (daemonware) is aware of the issue and is currently working on it.

On our end, we are taking a close look at certain servers in locations that has a 100% working network, but showing ping variance.

Traceroutes that have been provided for each of the locations have been submitted into the networking teams at each of the locations to check on possible issues with their routing.

Overall, we have been pushing over 11,000 servers servicing a peak of 105,000 players!

While there are some problem servers, we are determined to get to the root cause of each and every issue that arises.

If you have noticed, some of the locations are now on a waitlist which will have the actual ETA on new servers. Our provisioning department is working as quickly as they can to add additional servers to each of the locations along with additional network gear.


co oni sobie myśleli!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 17:56, KamyK_84 napisał:

Mnie wkurza w multi jedna rzecz. Mianowicie lista serwerór. Klikam odśwież, pojawiają
się serwery próbuję wejść na ten interesujący mnie tyle, że się nie da bo za przeproszeniem
sp**prza z prędkością światła w dół. Czy tak trudno było pomyśleć i dać przycisk, który
zatrzymuje wyszukiwanie?

Mnie też to wkurzało(specjalnie napisałem wkurzało, bo teraz multi nie działa!!!), ale znalazłem sposoba :D Jeżeli masz już dość ładujących się serverów to o prostu kliknij na pierwszy lepszy dwa razy, on zacznie Ci się ładować i wtedy zrób "anuluj". Po anulowaniu dołączania do servera lista się zatrzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 19:47, Baluk25 napisał:

Też macie w wyszukiwarce max 5 serwerów?
Ta gra jest naprawdę niedokończona, imo, powinni zwrócić pieniądze.

U mnie też,nie dosc,że się połączyc nie mogę.To tak samo fail-start jak czy APB... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 19:47, Baluk25 napisał:

Też macie w wyszukiwarce max 5 serwerów?
Ta gra jest naprawdę niedokończona, imo, powinni zwrócić pieniądze.


5, a do tego do żadnego nie mogę dołączyć. Na xboxie wszystko działa oj zły wybór zły... Pieniędzy nie zwrócą, ale mogliby zrobić akcje: odrejestruj i sprzedaj swój klucz! No co, można mieć marzenia.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było przy premierze MW 2 - jednak nie aż tak tragicznie, być może przez narzucony z góry system dobierania serverów. Inna sprawa, że panowie już dawno pokazali, że PC mają głęboko w poważaniu, stawiając na graczy konsolowych - szkoda, że cześć ludzi dała się złapać na hype i kupiła ten odgrzewany kotlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to to jest jakaś wersja beta. Ścinający single/ lagujący multi/ lagujący tryb zombie. Póki co nie polecam, lepiej pograć w MW lub MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 20:33, darth_16 napisał:

Jak dla mnie to to jest jakaś wersja beta. Ścinający single/ lagujący multi/ lagujący
tryb zombie. Póki co nie polecam, lepiej pograć w MW lub MW2.


Wyszedł już patch - mi wszystko chodzi bajecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Call of Duty: Black Ops - Multiplayer
- Friends fix for join in progress and Friends tab in server browser
- Performance improvement for dual and quad core systems"

To się chłopaki postarali - widać, w tym "kupcie wersje na konsole i dajcie nam spokój" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 20:37, Zbicku napisał:

Jaki patch pierwszy czy już drugi? ;D


Praktycznie rzecz biorąc to chyba trzeci. Jak dzień po premierze zainstalowałem grę, to pobierało mi przed wejściem do niej jakieś 80 mb patch(czy co to tam było). Grać się nie dało przez lagi, w single''u po zmniejszeniu efektów typu wygładzanie dało się młócić. Dzień, dwa później wyszedł "pierwszy"(więc chyba jednak drugi ^^) patch, który ważył jakieś 7-8 mb i poprawił granie w multi(większe lagi były sporadyczne, grało się znośnie, ale do komforu było daleko), po czym nastąpił dzień dzisiejszy i komplenty brak działania opcji "Dołącz do serwera" xd(nachodzi człowieka pytanie: "no to po co ja to kupiłem?"). Teraz jedna osoba ze steama już napisała mi, że zaczęło "działać" znów. Nie sprawdzone przeze mnie, bo póki co mam transfer przymulony przez jedno pobieranie i muszę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2010 o 21:30, KloniskO napisał:

Praktycznie rzecz biorąc to chyba trzeci. Jak dzień po premierze zainstalowałem grę,
to pobierało mi przed wejściem do niej jakieś 80 mb patch(czy co to tam było). Grać się
nie dało przez lagi, w single''u po zmniejszeniu efektów typu wygładzanie dało się młócić.
Dzień, dwa później wyszedł "pierwszy"(więc chyba jednak drugi ^^) patch, który ważył
jakieś 7-8 mb i poprawił granie w multi(większe lagi były sporadyczne, grało się znośnie,
ale do komforu było daleko), po czym nastąpił dzień dzisiejszy i komplenty brak działania
opcji "Dołącz do serwera" xd(nachodzi człowieka pytanie: "no to po co ja to kupiłem?").
Teraz jedna osoba ze steama już napisała mi, że zaczęło "działać" znów. Nie sprawdzone
przeze mnie, bo póki co mam transfer przymulony przez jedno pobieranie i muszę czekać.

no teraz nieco lepiej ale nadal koślawo z trochę to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o pierwszym , drugim pathu , u mnie nic sie nie sciagnelo...od dnia premiery,prubowalem sam , w stimie na black ops -wlaciwosci , pliki lokalne ,sprawdz spujnosc plikow gry... instaluje, konczy i informuje ze pobieranie black ops zostalo zakonczone...ok , klikam i ten sam problem , dwa kursory i wywala, ciekawi mnie jak u was wyglada sprawa z tymi pathami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 21:46, Numenpl napisał:

no teraz nieco lepiej ale nadal koślawo z trochę to idzie


"koślawo" - Ciekawe okreslenie na ocenę stanu multi w BO xd
To znaczy, że liczba wyszukanych serwerów wzrosła Ci o jakieś 5, czy może już nawet udało się na jakiś wejść?
(przy czym zdaję sobię sprawę, że druga opcja jest już rzeczą abstrakcyjną w wypadku tak zabugowanego multi ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 21:53, 0zajob3 napisał:

Piszecie o pierwszym , drugim pathu , u mnie nic sie nie sciagnelo...od dnia premiery,prubowalem
sam , w stimie na black ops -wlaciwosci , pliki lokalne ,sprawdz spujnosc plikow
gry... instaluje, konczy i informuje ze pobieranie black ops zostalo zakonczone...ok
, klikam i ten sam problem , dwa kursory i wywala, ciekawi mnie jak u was wyglada sprawa
z tymi pathami?

Wygląda na to, że tylko nam się nie pobrały żadne wydane już patche :P Zrobię to co ty też zrobiłeś z tym sprawdzaniem i zobaczymy co to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 22:23, Hartus napisał:

> Piszecie o pierwszym , drugim pathu , u mnie nic sie nie sciagnelo...od dnia premiery,prubowalem

> sam , w stimie na black ops -wlaciwosci , pliki lokalne ,sprawdz spujnosc plikow

> gry... instaluje, konczy i informuje ze pobieranie black ops zostalo zakonczone...ok

> , klikam i ten sam problem , dwa kursory i wywala, ciekawi mnie jak u was wyglada
sprawa
> z tymi pathami?
>
Wygląda na to, że tylko nam się nie pobrały żadne wydane już patche :P Zrobię to co ty
też zrobiłeś z tym sprawdzaniem i zobaczymy co to da.


OK zastanawiam sie w takim razie nad przeinstalowaniem... kliknik co to u ciebie dalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować