Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Po ręcznej weryfikacji plików pobrały mi się te dwa pliki, każdy około 8mb. Czy to jest ten najnowszy patch? Jeśli tak to lecę sprawdzić jakie zmiany wniósł (czytaj - czy gra przestanie mi się ścinać gdy włączę cienie :P)

0zajob3 Reinstalacja mi nie pomogła, a robiłem ją cztery razy. Dopiero po tym ręcznym sprawdzeniu coś mi się pobrało. Oby to był ten patch :)

20101113222919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 22:30, Hartus napisał:

Po ręcznej weryfikacji plików pobrały mi się te dwa pliki, każdy około 8mb. Czy to jest
ten najnowszy patch? Jeśli tak to lecę sprawdzić jakie zmiany wniósł (czytaj - czy gra
przestanie mi się ścinać gdy włączę cienie :P)

0zajob3 Reinstalacja mi nie pomogła, a robiłem ją cztery razy. Dopiero po tym
ręcznym sprawdzeniu coś mi się pobrało. Oby to był ten patch :)


Sluchaj mi to samo pobiera , po pobraniu prubuje gre uruchomic i nic to nie zmienia... po ponownym uruchomieniu kompa wchodze i sprawdzam te pobrane pliki i nie ma po nich sladu.........help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem Single i Multi na chwilę i takie rezultaty:
W singlu po włączeniu cieni gra na początku zaczęła mi się ścinać jak zawsze, ale potem już przestało. Nie wiem czy tak będzie już cały czas bo pograłem parę minut.
W multi w wyszukiwarce serwerów znów jest ich pełno do wyboru, a nie tylko 5. Tak więc chyba to był ten patch bo wszystko lepiej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 23:07, Damianuss1 napisał:

Mam pytanko. Jak chodzi wersja na Xboxa? Wszystko z nią dobrze? Singl i multi ok?

Mój kolega kupił wersję na xboxa z ciekawości poszedłem zobaczyć czy jest tak jak na pc i ku mojemu zdziwieniu zarówno single jak i multi chodziły bez zarzutu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bo to pctowcy robią problemy

Bzdura.

>u nas (konsole)wszystko śmiga.

Myślę, że to że CoD chodzi dobrze na konsole to jeszcze nie jest powód do wielkiej dumy, ani też to nie jest żadna ujma dla PC a raczej dla Treyarch, które olewa platformę, która teoretycznie powinna być docelowa. Cóż, nie ma się co dziwić, konsole = money = win. Gra w FPS na konsolach imo mija się z celem i nikt mi nie powie że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 23:26, Rogalenko napisał:

Gra w FPS na konsolach imo mija się z celem i nikt mi nie powie że jest inaczej.

Jest inaczej.

Jakkolwiek cholerne trollowanie by to nie było, uwierz mi - core''owemu PC''towcowi, który trzy lata temu po prostu przesiadł się na konsole.

Jest inaczej.

:notrollfacebutstillsmilinglikehimface:

*EDIT*
A co do wersji konsolowej Black Opsa - nie, multi wcale nie działa idealnie. Jedyna różnica jest chyba taka, że po prostu nie występuje mega-lag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2010 o 23:35, ww3pl napisał:

A co do wersji konsolowej Black Opsa - nie, multi wcale nie działa idealnie. Jedyna różnica
jest chyba taka, że po prostu nie występuje mega-lag.


Nie mów mi że też masz blue screena :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 23:26, Rogalenko napisał:

Gra w FPS na konsolach imo mija się z celem i nikt mi nie powie że jest inaczej.


Bóg cię z tego osądzi.

Pytanie: czy wszystkie "tajne" bronie odblokowuje się na pierwszym prestiżu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie po patchu wszystko działa już jak należy. Od strony graficznej jest płynnie na najwyższych detalach, a co do multi to już prawie nie doświadczam lagów (raz na dzień zdarzy się na parę sekund).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękną serię miałem przed chwilą. Cały czas jechałem na pistoletach maszynowych, teraz wziąłem M60 (jeden z kontraktów tego wymagał) i oto wyniki.

20101114001901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 23:26, Rogalenko napisał:

Gra w FPS na konsolach imo mija się z celem i nikt mi nie powie że jest inaczej.


Nie mija się z celem, single potrafi być równie przyjemny jak na PC. Sprawa multi przedstawia się zupełnie inaczej. Twórcy zdają sobie sprawę, że gry pokroju niedopracowanych CoD''ow i jemu podobnych nie zainteresują na dłużej graczy szukających produktu przygotowanego do rozgrywek sieciowych, MW 1 był ostatnią grą która zabiegała o miano gry e-sportowej.

CoD'y wychodzą teraz jak FIFA - dla firmy świetnie, dla graczy chyba jednak nie.


Target jest inny, oczekiwania inne - wcale nie zdziwi mnie informacja braku kolejnego CoD''a na PC''ty XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nowe call of duty - i ty poczuj się jak beta tester"

Było napisane że od ostatniego użytkowania weszła jakaś aktualizacja ...bla bla bla i czy chcę zmienić ustawienia graficzne. Myśle ok, może już singiel działa jak należy. Odpalam, po 10s zwiecha, czekam minute,dwie. Skończyło się na restarcie kompa ...poprawili ojj poprawili -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 00:19, Hartus napisał:

A u mnie po patchu wszystko działa już jak należy. Od strony graficznej jest płynnie
na najwyższych detalach, a co do multi to już prawie nie doświadczam lagów (raz na dzień
zdarzy się na parę sekund).

ciekawe dzieki komu?????/ ahaha widze ze sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować