Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2010 o 21:57, TommyGunPG napisał:

Dzięki, teraz wiem że mogę już kupować. ;p

Ta tylko ta gra na razie to istna loteria z tą wydajnością bo niektórym to nawet na core i5 nie działa za dobrze nawet na low detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie na jakich ustawieniach pogram sobie w coda black ops na tym komputerze plynnie i czy w ogole pogram plynnie Intel PentiumDual Cpu e2160 1,8GHz,2gb ram,Ge-Force 9600 Gt 512 mb? Za informacje z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 23:10, GoToSle3p napisał:

Mam pytanie czy jeśli dostawałem w rozgrywce znajdź i zniszcz 500XP za zabitego to jest
to normalne??


Tak, a 500XP to stąd, że w S&D zabija się stosunkowo niewielu, więc zbalansowano tryby dając tu więcej doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 23:13, sinir napisał:

> Mam pytanie czy jeśli dostawałem w rozgrywce znajdź i zniszcz 500XP za zabitego
to jest
> to normalne??

Tak, a 500XP to stąd, że w S&D zabija się stosunkowo niewielu, więc zbalansowano tryby
dając tu więcej doświadczenia.

Dzięki :) Bałem się że grałem na serwerach fest rank bo nie chcem bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 23:04, Eternal101 napisał:

witam mam pytanie na jakich ustawieniach pogram sobie w coda black ops na tym komputerze
plynnie i czy w ogole pogram plynnie Intel PentiumDual Cpu e2160 1,8GHz,2gb ram,Ge-Force
9600 Gt 512 mb? Za informacje z gory dziekuje :)

patrz 1 strona do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak się teraz gra w Black Opsa ?? Można już grać normalnie w SP i MP ?? Dalej nie mogę się zdecydować czy kupić grę. Co prawda nie spełniam wymagań procesora ale z tego co rozmawiałem z innymi to na takim samym procku jak ja grają naprawdę płynnie i ładnie, mam Athlona X2 6000+. Ile do tej pory patchy wyszło i czy są jakieś w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy grając wager matches można grać tylko sharpshooter? Zagrałem dzisiaj około 10 takich gier i ciągle to samo (3 razy zmieniałem serwer dodatkowo, żeby wbić na inny tryb).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 21:57, GoToSle3p napisał:

Witam właśnie przeszedłem kampanie i jestem pod wrażeniem końcówki,jak dla mnie jest
to jeden z najlepszych FPS z dobrą fabułą.

Również tak uważam singiel wyszedł najlepiej z serii. Dał bym mu nawet 9/10

Natomiast multi po 50h to odgrzewany po raz 4ty kotlet. Po prostu zestaw nowych niedopracowanych i nijakich map i broni do MW. Kompletny brak klimatu, nie udany system spawnów, małe mapy bez poczucia orientacji(wszyscy latają dookoła), UAV psujący normalną rozgrywkę i 3 metrowe noże. Grafika jest przestarzała (gorsza niż w singlu gdzie też jest kiepsko) brzydki HUD i dzwięki te same co w 3-ech poprzednich częściach. Masa błędów w modelach broni. Więcej frajdy miałem w multi MoHa, przynajmniej był klimat i coś nowego. Po 50h usuwam grę z dysku. To jest bardzo mało jak na sieciowego fpsa. Szczególnie, że był 4-dniowy weekend i nie było co robić. Tak więc multi - 4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 00:34, Kerigun napisał:

/.../


Teraz właśnie pobrał mi się patch do multi i do singla... nie wiem co tym myśleć, bo oba po ok. 9MB...
Zaraz uruchomię singla na chwilę i zobaczę co z tego wyszło... na chwilę, bo idę spać jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem, żeby edytować...
Powiem tak:
Mi ***** poprawili w singlu... gram sobie ładnie, przerywnik ok, nic nie zacięło, a tu w środku gry błąd "run out of memory"- czym on może być spowodowany? Już wcześniej był, teraz się to nie zmieniło... Potem restart kompa, bo nic innego nie zrobię i tyle z gry mam na weekend znowu.
Multi później sprawdzę...
Sorry za post pod postem, ale nie zdążyłem...

EDIT: z ostatniej chwili! Próbowałem jednak uruchomić multi, ale się nie da... może coś robią, ale jest tak jak kiedyś z singlem. Daję uruchom niby się wczytuje, a dalej nic.
Ja już wiem, że nie nacieszę się CoD'em pewnie w ogóle...
Wam coś patch poprawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 07:48, siatix napisał:

Nic nie poprawił. Jak chodziło do d.. tak chodzi. Kpina z tym patchem.


Nie martw się prawdopodobnie za pół roku kolejny CoD, po co panowie Treyarch mają się przemęczać, jak niedługo wszyscy o ich grze zapomną. Trzeba jednak przyznać, że reklamę mają na najwyższym poziomie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 09:08, GoToSle3p napisał:

Czyli że ten cały patch nic nie dał ??
Lipa:(

jest gorzej na lapie nawet na low mam problemy z płynnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 07:58, Shinigami napisał:

(...)

Nie do końca. Activision już przyznało, że chcą sprzedać mase DLC do Black Ops, a raczej nikt nie kupi dodatków do gry która nie jest grywalna.
U mnie po dzisiejszym patchu nic się nie zmieniło. W multi nadal mam zwiechy przy zmianie mapy (czasami w czasie gry). Właściwie mogę zagrać jedną mapę na luzie, ale przed końcem rundy muszę wrócić do menu, bo już wiem że przy ładowaniu następnej mapy gra się zwiesi. No cóż... Czekam na następny patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 10:32, Erunn0 napisał:

> (...)
Nie do końca. Activision już przyznało, że chcą sprzedać mase DLC do Black Ops, a raczej
nikt nie kupi dodatków do gry która nie jest grywalna.
U mnie po dzisiejszym patchu nic się nie zmieniło. W multi nadal mam zwiechy przy zmianie
mapy (czasami w czasie gry). Właściwie mogę zagrać jedną mapę na luzie, ale przed końcem
rundy muszę wrócić do menu, bo już wiem że przy ładowaniu następnej mapy gra się zwiesi.
No cóż... Czekam na następny patch.

no zwłaszcza że lagi gorsze niż z przed pierwszego patcha i na dodatek ta tak zwana optymalizacja tylko pogorszyła sprawę:

lapek:
Singleplayer - przed patchem 20 - 45 FPS po patchu 5 - 25 FPS !!
Multiplayer - przed patchem 20 - 40 FPS po patchu 10 - 20 FPS !!

Stacjonarny:
Singleplayer - przed patchem 35 - 60 FPS po patchu 15 - 35 FPS
Multiplayer - przed patchem 30 - 60 FPS po patchu 15 - 30 FPS !!

Zużycie procka :

przed patchem 90% po patchu 99%

Goście za to odpowiedzialni powinni wylecieć z roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lecą w kulki po prostu... trzeba kupować co drugiego coda po prostu :P MW potem MW2 i teraz tego co będzie po Black Opsie

LECĄ W KULKI(ładnie mówiąc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W singlu u mnie nadal bez zmian, przycięć podczas gry niby nie ma, ale po 2-3 minutach gry komputer się wiesza i pozostaje twardy reset.Tak miałem zaraz po premierze, i tam mam po 2 ''poprawkach''.Brawo, Treyarch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować