Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano pierwszy dodatek do The Sims 3

76 postów w tym temacie

można by zbierać zakłady ile EA wypuści dodatków do tej gry zanim powstanie kolejna część, ja stawiam na 8-10
jak dobrze że nie jestem fanem tej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm, moze nawet sie na niego skusze. zalezy co wprowadzi dokladnie - no i co tu duzo mowic, jest popyt jest podaz - jakby nikt tego nie chcial kupic to by nie wydawano - to tak odnosnie kretynskich komentarzy powyzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to teraz jeszcze kolejna wariacja randki/nocnego życia, Balangi/czasu wolnego i zwierzaków/zwierzaków i EA będzie w formie. Trzeci raz ten sam numer jest juś po prostu niesmaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 17:00, EmperorKaligula napisał:

hmmm, moze nawet sie na niego skusze. zalezy co wprowadzi dokladnie - no i co tu duzo
mowic, jest popyt jest podaz - jakby nikt tego nie chcial kupic to by nie wydawano -
to tak odnosnie kretynskich komentarzy powyzej ;)


Na Disco Polo też był/jest popyt, to tak apropo komentarza powyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I takie działania właśnie bardzo źle świadczą o producencie. Zapowiada dodatek zaraz po wyjściu shitu na rynek. To bardzo dobrze ukazuje że gracze są dla nich na drugim planie zaraz za mamoną. Nigdy nie lubiłem "i-ej" i tak pozostanie.
Dodam, że nie gram w gry dla

Spoiler

ciot

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest głupota. II powinna mieć odrazu zaimpletowane dodatki z I. A III powinna mieć sobie dodatki z I i z II. Bo to kurczę żal ,że w III nie ma pór roku ani studiowania. Simsy z wszystkimi dodatkami to by była rozbudowana gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 17:14, Vernio napisał:

Moim zdaniem to jest głupota. II powinna mieć odrazu zaimpletowane dodatki z I. A III
powinna mieć sobie dodatki z I i z II.

Starczą same dodatki z I. Te które były do II to tylko nieznacznie przerobione wersje tych z jedynki, może jedynie poza porami roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dodatek? Mhmm... czekałem na niego ;D. Myślałem, że to będą zwierzaki, ale co tam ;p

> Moim zdaniem to jest głupota. II powinna mieć odrazu zaimpletowane dodatki z I. A III
> powinna mieć sobie dodatki z I i z II. Bo to kurczę żal ,że w III nie ma pór roku ani
> studiowania. Simsy z wszystkimi dodatkami to by była rozbudowana gra.

To na prawdę było by super... tylko że nie dla EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jak pójdzie się do Media Markt, albo innego sklepu to pół jednego regału z grami to dodatki do Simsów :/, a ta gra jest za bardzo przereklamowana nawet Tesco reklamuje Simsy :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 17:23, dark_master napisał:

> Moim zdaniem to jest głupota. II powinna mieć odrazu zaimpletowane dodatki z I.
A III
> powinna mieć sobie dodatki z I i z II.
Starczą same dodatki z I. Te które były do II to tylko nieznacznie przerobione wersje
tych z jedynki, może jedynie poza porami roku.


A gdzie w I - Na studiach,Własny Biznes,Nocne życie(No może tutaj o balangę ci chodzi.Choć chyba się różni)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować