Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

800 dolarów za PlayStation 3?

60 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2006 o 12:58, KannX napisał:

Za 800$ to można kupić bardzo dobry komputer. A Xbox 360 w porównaniu z PS3 jest za pół cenki
:)

a moze bys laskawie przeczytal dokladnie o co chodzi zanim debilnego posta zapodasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze licze to 800$ to jakies 2400zl a x-klocek 1200zl zreszto muwi sie ze ps3 jest szlabsze od x-klocka wiec decyzja chyba jest prosta...+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 13:31, Gordon15 napisał:

jesli dobrze licze to 800$ to jakies 2400zl a x-klocek 1200zl zreszto muwi sie ze ps3 jest
szlabsze od x-klocka wiec decyzja chyba jest prosta...+)

no i nastepny ktory nie umie czytac. przeczytaj dokladnie o co chodzi zanim glupoty napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 12:57, sig. napisał:

ps gdzieś czytałem że wg analityków (czyli prognozy równie prawdopodobne jak tu) wyprodukowanie
x-boxa 360 kosztuje ok 700$


tak ale były tez analizy mówiące o ok 500$. Analitykom trudno wierzyć. A Sony maksymalnie do swojej konsoli dołoży 100$. Większe sumy były by zbytnim obciążeniem dla firmy. Wg mnie PS3 może być co najwyżej droższe od X360 o 100$ co równało by się z 499$. O samej maszynce M$ mówi się że jest droga. To jest moim zdaniem jak najbardziej realna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nah, jak za 500$ beda to chcieli na opychac to kiepsko mi sie widzi. M$ na ten czas wprowadzi obnizke swojej konsoli, + jakies wypas gry (halo3?) i tyle. Sony bedzie musialo dac bardzo rozsadna cene.
Gdybanie gdybanie, dajmy spokoj i czekajmy do premiery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re megazielarz podejrzewam że sony stać na to żęby dać cene porównywalną z xboxem, nawet jesli produkcja by te 800$ kosztowała. to w końcu potężna firma zarabiającna na wielu rzeczach (za same patenty wykorzystane w płytach cd dostaje ok 800 m $ rocznie) a do tego dochodzi jeszcze cała elektronika..... do czasu aż gry zaczną przynosić dochód starczyło by im kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

starczylo by ale to było by zbyt wielkie koszty. M$ nawet nie próbuje dopłacać tyle. Wg mnie 500$ to jest max. Minmalnie-400$. Ostatecznie moze wyjść 449$ (z PSP było podobnie- mówiono o dużych kwotach, 299$ a wyszło 249$).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 13:31, Gordon15 napisał:

jesli dobrze licze to 800$ to jakies 2400zl a x-klocek 1200zl zreszto muwi sie ze ps3 jest
szlabsze od x-klocka wiec decyzja chyba jest prosta...+)


Jakoś wszędzie mówi się ze to PS3 ma być mocniejsze od iXa, więc nie wiem skąd bierzesz te informacje :| . Zresztą 4 zł to dolar kosztował dobre 3 lata temu (przed inwazją na Irak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 22:39, Orbital napisał:

are91 przegiołeś :) on policzył ze dolar ma 3zł :] LOL 3x800=2400

are91 mial racje. Gordon15 pochrzanil, bo te 800usd to ma byc koszt jaki ponosi sony a nie cena, ktora zaplaci klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Ci analitycy są przekupieni przez Sony i celowo zawyżają ceny, aby potem się okazało jakie to Sony jest fajne, miłe i...tylko troche droższe od konkurencji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko skąd analitycy biorą ceny komponentów..... przecież sony jako odbiorca bardzo hurtowy otrzyma potężne zniżki, a takowe są z każdym ustalane idywidualnie i niepodawane do publicznej wiadomośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam w domu Play station 2. Całkiem fajna maszynka jako pierwszy w mojej miejscowości miałem możliwość bawienia się tym że sprzetem dałem wtedy za niego ok 2 500 zł czyli podobnie jak teraz za PS 3 jaki wniosek ??? Poczekać bo na pewno dalej bea wychodzic nowe gry ,a w tym czasie cena PS 3 powinna się zmniejszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam że jeśli cena PS3 wyniesie nawet 2600 zł to i tak się zdecyduję. Chociażby dla Gran Turismo 5, kolejnych części Final Fantasy i filmów na BD Rom''ach. Oczywiście o ilę PS3 faktycznie bedzie w stanie zaoferować tyle bajerów o których mówi się w przedstawionej specyfikacji technicznej. Tak czy owak - czekam na PS3 j jego rozdziałkę 1080i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 20:44, RX-8 napisał:

Tak czy owak - czekam na PS3 j jego rozdziałkę 1080i :D


Xbox 360 też ma taką rozdzielczość.

A ty ArturRPGpl masz fajnego kompa? Jaki to jest fajny komp? W kolorowej obudowie z lampkami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować