Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Divine Divinity - temat ogólny

163 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2006 o 16:07, Kimin napisał:

Nie możesz wejść do tych piwnic:), takie rozwiązanie fabularne... Wypełniaj wszystkie zadania
upierdliwego Janusa i sprawa sama się wyjaśni :)

ok, spróbuję się pobawić, czyli mamy kolejnego buga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na tak pamiętam przejć wszystkie misje janusa aż zatakują was orki, będzie krótka scenka po czym zostaniesz wywalony, gdy będziesz się oddalał od zamku coś zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:15, eidos napisał:

na tak pamiętam przejć wszystkie misje janusa aż zatakują was orki, będzie krótka scenka po
czym zostaniesz wywalony, gdy będziesz się oddalał od zamku coś zobaczysz ;)

Dzięks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bug to nie jest, po prostu autorzy sobie tak wymyślili. I tutaj w łeb bierze postulat nieliniowości. Ale nie przejmuj się tym... Jeśli wytrzymasz nerwowo poziom zadań u Janusa, to grę ukończysz:) Ja w tym dokładnie momencie miałem ochotę wywalić to z dysku, ale jednak wytrzymałem. Swoją drogą, na te zadania możesz spojrzeć jak na parodię RPG i wtedy całkiem inaczej wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak pomuc obydwu pacjetom?
Dużo ludzi ma z tym kłopoty wiec jakby co to muwie od razuw jednym z domuw znajdziecie lusterko wzuccie je do bagda[taka kałuża na trawiew prawej czesci mapy a potem wzuczcie tam kamien ktury dostaliscie od figurki tego smoka i bede 2 kamienie[nie martwcie sie ze lusterko zatonie ale kamien nie zatonie wręcz przeciwnie będą2] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 12:13, Cezar14 napisał:

Gra ktoś jeszcze w Divine Divinity????

wczoraj sciagnalem sobie demo ale nie przypadlo mi do gustu,gra z roku 2002 ale Diablo jedynce nie dorasta nawet do piet, gra wg mnie tylko dla maniakow gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzekomo jedną z części smoczej zbroi mozna dostać od lichwiarza z Verdistis po spłaceniu czyjegoś długu - z kim i kiedy o tym gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam głupie pytanie - czemu atakują mnie koty? Każdy jeden rzuca się z pazurami. Głupio się z tym czuję, mam wrażenie, ze zaraz dostanę przydomek Catkiller :/ To jakiś błąd, czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 12:39, dobrakos napisał:

> Gra ktoś jeszcze w Divine Divinity????
wczoraj sciagnalem sobie demo ale nie przypadlo mi do gustu,gra z roku 2002 ale Diablo jedynce
nie dorasta nawet do piet, gra wg mnie tylko dla maniakow gatunku


Nie zgodze sie z ta opinia. Nie gralem w demo, ale mam pelniaka i gra jest o wiele bardziej zlozona i ciekawa niz mozna przypuszczac po pierwszym kontakcie. Choc gra ma duzo bugow, wciaga niesamowicie. Moim zdaniem, choc pewnie wielu uzna to za herezje, DD bije (w singleplayerze) diablo2 na leb. A jestem fanem D2. Zeby przebic D1 nie wiem czego by trzeba ale DD jeszcze nie daje rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:10, Epiphany napisał:

Mam głupie pytanie - czemu atakują mnie koty? Każdy jeden rzuca się z pazurami. Głupio się
z tym czuję, mam wrażenie, ze zaraz dostanę przydomek Catkiller :/ To jakiś błąd, czy jak??


Możliwe, że kiedyś przypadkiem któregoś zabiłaś. A tu tak jest - zabijesz jednego - nienawidzą Cię wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:32, Fumiko napisał:

Możliwe, że kiedyś przypadkiem któregoś zabiłaś. A tu tak jest - zabijesz jednego - nienawidzą
Cię wszystkie.


Internet mają czy kontaktują się telepatycznie? hmmm...

Kurczę, faktycznie jakiś wpadł mi pod rękę, jak walczyłam z jakimś orkiem... Nie wczytałam, bo pomyślałam, że to w niczym nie zaszkodzi :/ No trudno - chyba wyrżnięcie wszystkich mruczków w królestwie nie przeszkodzi mi w ukończeniu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:41, Epiphany napisał:

Kurczę, faktycznie jakiś wpadł mi pod rękę, jak walczyłam z jakimś orkiem... Nie wczytałam,
bo pomyślałam, że to w niczym nie zaszkodzi :/ No trudno - chyba wyrżnięcie wszystkich mruczków
w królestwie nie przeszkodzi mi w ukończeniu gry?


Nie powinno. Tylko jest to ciut irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:49, Fumiko napisał:

Nie powinno. Tylko jest to ciut irytujące.


No jest. Zwłaszcza jak na widok czerwonej kropki na automapie szykuję się do walki na śmierć i życie [jestem niskopoziomowym magiem], a zamiast wielkiego orka z krzaków wyłazi na mnie wściekła kicia ;)

Jeszcze tak z ciekawości [nie chcę za bardzo czytać solucji] - czy w DD są jakieś questy z limitem czasowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:59, Epiphany napisał:

Jeszcze tak z ciekawości [nie chcę za bardzo czytać solucji] - czy w DD są jakieś questy z
limitem czasowym?


Nie przypominam sobie, ale już trochę minęło od czasu jak grałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko moje dotyczące reputacji.Jezeli ktos wie to prosze o pomoc: Nie wiem dlaczego ale moja REPUTACJA wciąż spada mam już -12.Zacząłem gre od nowa i po jakims czasie to samo albo staje w miejscu na "0"...co trzeba dokładnie robic aby reputacja szła w góre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak dodawac te klejnoty (zwiekszajace mane, zycie itp.) do zbroi czy broni? Bo zawsze mi wyskakuje komentarz, ze nie mozna tego polaczyc. Probuje wkladac te kamyki w rzeczy, ktore maja ''poziom zaklecia'' na co najmniej pierwszym poziomie... Nie za bardzo kumam. Jak radzicie rozwijac wojaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka, ze odgrzebuje takiego starego posta, ale z tego co widze to gre przeszedles wiec moze bedziesz w stanie mi pomoc...
Otoz jestem wojem na 24 poziomie, a nadal nie wiem jak sie zaklina przedmioty. Mam juz mase tych magicznych kulek ale nie moge ich wykorzystac. W podpowiedzieach przy ladowaniu i zapisywani jest tez zeby ''laczyc rozne przedmioty''. Ale, do cholery, jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować