Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Divine Divinity - temat ogólny

163 postów w tym temacie

mam problemik jak zabic jak sie niemyle przedostatniego bosa (przed koncowym) zuca na siebie tarcze i znika i w dodatku zabija mnie bardzo szybko zna ktos sposob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej przyjacielu widze ze w grze jestes daleko. mam kilka pytań do ciebie . Ja wczoraj zainstalowałem sobie gre ale niektóre rzeczy jeszcze nie wiem może mi pomożesz ?

- jak naprawic broń ? niby mam taką możliwosc bo wybrałem.. eee wojowniczke . i ona ma naprawe klikam na broń i UJ nic sie nie dzieje :/

- jak rzucac czary ?

- aktywna pauza jest do dupy.. klikam spacje widze PAUZA.. wchodze do ekwipunku.... i klikam na jedzenie a tu widze juz zginełem :/:/:/ (przy walce)

- gra korzysta z najnowychysz akceleratorów... tak pisze na opakowaniu ... WTFFFFFFFF ????????? ( tak napisane jest na opakowaniu )

- gdzie spac ? i jak za darmo odnowisc sobie życie ? zabiłem każdego krulika :P

- no i gdzie w tym internecie mam znalesc path 1.34 POL ???szukałem prawie godzine i co znalazłem to do ENG :/

- zapisuje gre prawie co kazdy krok bo się wywala :/

HELP mam nadzieje ze jeszcze tu zaglądasz i odp ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno bo juz nie moge edytowac :(

mam zainstalowanego DD w innym katalogu niż on chciał... i nie moge zainstalowac pATHA 1.34 bo mam komunikat ze musze zainstalować wpierw DD :/ co zrobic ? nie ma opcji aby pokazac mu ze gra jest tu i tu :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w Divine Divinity, tak więc odpowiem Ci na kilka pytań :)

Dnia 12.10.2008 o 09:28, Chester001 napisał:

jak naprawic broń ? niby mam taką możliwosc bo wybrałem.. eee wojowniczke . i ona ma
naprawe klikam na broń i UJ nic sie nie dzieje :/

Musisz wybrać umiejętność (jest ikonka między miksturami a broniami - tam właśnie się wybiera daną umiejętność) "naprawa broni" (symbol to chyba młotek i kowadło) - klikasz LPM i kursor zmienia się w złoty młotek, następnie wchodzisz w ekwipunek i tym młoteczkiem klikając na broń naprawiasz.

Dnia 12.10.2008 o 09:28, Chester001 napisał:

jak rzucac czary ?

Wybierasz czar tak jak umiejętność "naprawa broni" i klikając LPM rzucasz czar.

Dnia 12.10.2008 o 09:28, Chester001 napisał:

- aktywna pauza jest do dupy.. klikam spacje widze PAUZA.. wchodze do ekwipunku.... i
klikam na jedzenie a tu widze juz zginełem :/:/:/ (przy walce)

Cóż...

Dnia 12.10.2008 o 09:28, Chester001 napisał:

- gdzie spac ? i jak za darmo odnowisc sobie życie ? zabiłem każdego krulika :P

Spać możesz w łóżkach, śpiworach i na słomie, gdzie nie ma wrogów dookoła. - czasami są opuszczone obozowiska i tam można odpocząć.

Dnia 12.10.2008 o 09:28, Chester001 napisał:

- no i gdzie w tym internecie mam znalesc path 1.34 POL ???szukałem prawie godzine i
co znalazłem to do ENG :/

Dawno grałem i nie szukałem patcha.

20081012094430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp !

ogólnie to bardzo lubie gry tego typu.. grałem jeszcze w Icewind Dale niestety... nie ukończyłem heh :P jakoś stanełem w pośrdku i nie chciało mi sie grac Bardziej podoba mi sie zabijanie jako jeden heros niż drużyna .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 09:43, Chester001 napisał:

mam zainstalowanego DD w innym katalogu niż on chciał... i nie moge zainstalowac pATHA
1.34 bo mam komunikat ze musze zainstalować wpierw DD :/ co zrobic ? nie ma opcji aby
pokazac mu ze gra jest tu i tu :/:/

tu chyba jest poszukiwany przez ciebie patch: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,48,4962,6917

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak pomyliłem się chodziło o tego większego 1.33 :/:/ (sorki) waży on 12 MB .. wszystko ok on jest w necie.. jednakże do wersji ENG ! do POL jest na .. gry-online jak dobrze pamiętam jednak tam trzeba płacic /// nigdzie indziej nie ma .. znalazłem juz ten 1.34 .. mam go.. ale gre mam w innym miejscu niz chciała i path przy próbie instalki.. wyskakuje mi komunikat ze mam wpierw zainstalowac gre :/ kurde :/ no i co zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2008 o 09:44, Sheloi napisał:

> naprawe klikam na broń i UJ nic sie nie dzieje :/
Musisz wybrać umiejętność (jest ikonka między miksturami a broniami - tam właśnie się
wybiera daną umiejętność) "naprawa broni" (symbol to chyba młotek i kowadło) - klikasz
LPM i kursor zmienia się w złoty młotek, następnie wchodzisz w ekwipunek i tym młoteczkiem
klikając na broń naprawiasz.


nie działa ! próbowałem tak widze te głupie kowadło klikam i kurde NIC

mam nastepny problem zabijam zwierzeta aby miec mieso... z dzika jest np takie duze chce je zjesc a ona mówi ze jest zbyt duze co ja mam zrobic ?

i po za tym nie zawsze chce jesc...

a tego głupiego sianka tez nigdzie nie ma :/ no i wogóle gdzie jest taka opcja jak odpoczynek czy cos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie... chłopaki.. tak nie można dłużej grać zainstalowałem sobie Icewind Dale 2 .. zrobie drużyne składającą sie z 2 osób :P i bede grac :) przynajmniej zero zawiechów ... tylko ja laptop i pustkowia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > > naprawe klikam na broń i UJ nic sie nie dzieje :/
> > Musisz wybrać umiejętność (jest ikonka między miksturami a broniami - tam właśnie
> się
> > wybiera daną umiejętność) "naprawa broni" (symbol to chyba młotek i kowadło) - klikasz
>
> > LPM i kursor zmienia się w złoty młotek, następnie wchodzisz w ekwipunek i tym młoteczkiem
>
> > klikając na broń naprawiasz.
>
> nie działa ! próbowałem tak widze te głupie kowadło klikam i kurde NIC
>
> mam nastepny problem zabijam zwierzeta aby miec mieso... z dzika jest np takie duze chce
> je zjesc a ona mówi ze jest zbyt duze co ja mam zrobic ?
>
> i po za tym nie zawsze chce jesc...
>
> a tego głupiego sianka tez nigdzie nie ma :/ no i wogóle gdzie jest taka opcja jak
> odpoczynek czy cos ??
Z tego co pamietam, to działało, ale czasem było denerwujące, np to, że aby naprawić przedmiot na maxa, trzeba mieć pewien poziom skilla, np. poziom 1-szy naprawi ci przedmiot z 1 na 23 do 7 na 23, a np skill na 3-cim już do 17/23

Co do zwierząt - nie możesz szamać bez odpoczynku więcej niż pewną ilość. Czy w kg, czy w ilości nie pamiętam. Odpoczywać można czasem w czyichś domach, albo na sianie. Jak nigdzie nie ma to można sobie zrobić ze słomy. Klikasz na peczki, aby się rozsypały, potem je nanosisz na siebie i po kilku próbach wyjdzie ci sianko:) Łóżko lub sianko to jedyne opcje odpoczynku.

> Nie nie nie... chłopaki.. tak nie można dłużej grać zainstalowałem sobie Icewind Dale
> 2 .. zrobie drużyne składającą sie z 2 osób :P i bede grac :) przynajmniej zero zawiechów
> ... tylko ja laptop i pustkowia :))

Też bardzo fajna gierka, aczkolwiek choćby w porównaniu do Baldurka zbyt ciasna;p Ja bym się nie zrażał do divine''a i na twoim miejscu spróbował jeszcze raz, jak złość przejdzie. Sam tak miałem raz na początku, gdy ujrzałem grafikę i po 50 minutach gry coś mnie zabiło w katakumbach, bo za bardzo szalałem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...
To jaką ty masz wersję gry, i skąd ty w ogóle teraz nagle dorwałeś takiego starocia że musisz go updatować? Bo mój DD ma już chyba ze 4 lata (jak nie więcej) i instaluje się już w najnowszej (1.34A bodajże) wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 21:28, Chester001 napisał:

no kupiłem go z jakiegoś czasopisma za 7.90 :P
nie wiem jaka to wersja próbowałem znaleść ale poległem :P

Wersja jest wypisana w prawym dolnym rogu, w głównym menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasatanawiam się nad dorzuceniem tej gry do zamówienia (a właściwie Beyond Divinity) i mam takie pytanie, czy walka i kilka innych rzeczy jest oparta tutaj na zasadach D&D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 22:41, kordzio1 napisał:

Zasatanawiam się nad dorzuceniem tej gry do zamówienia (a właściwie Beyond Divinity)
i mam takie pytanie, czy walka i kilka innych rzeczy jest oparta tutaj na zasadach D&D?

Z tego co wiem to jest zbliżona bardziej do tej z Diablo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 22:45, wdowiakm napisał:

> Zasatanawiam się nad dorzuceniem tej gry do zamówienia (a właściwie Beyond Divinity)

> i mam takie pytanie, czy walka i kilka innych rzeczy jest oparta tutaj na zasadach
D&D?
>
Z tego co wiem to jest zbliżona bardziej do tej z Diablo...

ok, dzięki... czyli sprawa do dalszego przemyślenia, bo jakoś za mechaniką D&D nie przepadam (chyba tylko w 3 grach byłem w stanie ją zaakceptować - BG2, Torment i Świątynia Pierwotnego Zła), więc może Divinity zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 22:48, kordzio1 napisał:

ok, dzięki... czyli sprawa do dalszego przemyślenia, bo jakoś za mechaniką D&D nie przepadam
(chyba tylko w 3 grach byłem w stanie ją zaakceptować - BG2, Torment i Świątynia Pierwotnego
Zła), więc może Divinity zamówię.


Warto bo gra jest dobra nawet bardzo dobra ale już starusieńka, ale grywalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 22:56, wdowiakm napisał:

> ok, dzięki... czyli sprawa do dalszego przemyślenia, bo jakoś za mechaniką D&D nie
przepadam
> (chyba tylko w 3 grach byłem w stanie ją zaakceptować - BG2, Torment i Świątynia
Pierwotnego
> Zła), więc może Divinity zamówię.

Warto bo gra jest dobra nawet bardzo dobra ale już starusieńka, ale grywalna :)

Posłuchałem rady i dorzuciłem do zamówienia, może pomoże mi przemóc moją niechęć do grania. THX:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 09:28, Chester001 napisał:

- gdzie spac ?

W opuszczonym domu za Przeklętym Opactwem jest łóżko, które możesz przeciągnąć do plecaka. Aby pójść spać, wystarczy na nie kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować