Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Divine Divinity - temat ogólny

163 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2006 o 17:32, Zebius napisał:

Kupiłem Playa i gram w BD ale faktycznie to już nie to samo co DD. Może jeszcze się rozkręci?


Niespecjalnie, wierz mi... Są tutaj 4 akty, każdy taki,z e nie mozna powrocic do poprzednich(a wiec male swiaty i mala mozliwosc chodzenia wslasnymi sciezkami). Ja wymieklem pod koniec IV aktu - stracilem save''y. Probowalem zaczynac dwa razy jeszcze, alze zawsze konczylem gdzies w II akcie(ktorey jest IMO najlepszy, najwieksza swoboda, choc i tak niewielka w porownaniu do tej z DD).

A ja sam czekam na DD2.. jesli go nie skopią, bedzie bardzo fajna zabawa;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 19:16, Pharaun Mizzrym napisał:

Jak mam odebrać smoczy helm od króla krasnoludów to gra wychodzi d owindows. Dlaczego ?

Zanim wejdziesz do króla, całe wyposażenie odłóż gdzieś z boku. Jak wyjdziesz, to pozbierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DD to wspaniały RPG ----- jestem magiem-wojownikiem na 34 poziomie...gra się wspaniale ciekawa zakręcona fabuła, wiele interesujących zadań... niezliczone ilości zarąbistych przedmiotów generowanych losowo itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 00:12, walgierz napisał:

Gra jest niesamowicie zabugowana. Szczególnie kwestie związane z przedmiotami składającymi
się z komponentów. Radze przejrzeć listę bugów, bo będziesz później przeklinał jak nie uda
Ci się wypasionego miecza poskładać, bo pogadałeś z kimś, z kim nie powinieneś był tego robić
:|
Ale gra naprawdę jest niezła i szczerze ją polecam.


Masz racje.Gdy patrze na wioske elfów to mapa pokazuje że była tam masakra a gdy wchodze do wioski to wszyscy żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 21:33, wdowiakm napisał:

Mam zamiar kupić tą gre czy sterowanie jest takie jak w diablo czy bardziej zblizone do Baldura?

Może jeszcze dostaniesz gdzieś Imperium Gier z lutego,tam jest Divne Divinity w full wersji i po polsku za 7.99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2006 o 15:45, kombesista napisał:

Może jeszcze dostaniesz gdzieś Imperium Gier z lutego,tam jest Divne Divinity w full wersji
i po polsku za 7.99.


Tak tylko gdzie dostac lutowy numer?? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 16:01, wdowiakm napisał:

Tak tylko gdzie dostac lutowy numer?? ;))

Ja znalazłem ten numer pod koniec maja w Empiku w Poznaniu. Poszukaj po salonach prasowych. Z tego, co zauważyłem dość rzadko Imperium gier jest oddawane jako zwrot. Może będziesz miał szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2006 o 16:06, Kimin napisał:

Ja znalazłem ten numer pod koniec maja w Empiku w Poznaniu. Poszukaj po salonach prasowych.
Z tego, co zauważyłem dość rzadko Imperium gier jest oddawane jako zwrot. Może będziesz miał
szczęście.


Dobra dzięki wielkie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Divine divinity jest swietna gra w jeszcze lepszej cenie. Jest dlugasna i rozbudowana, laczy w sobie bardzo przyjemny i udany hack''n slash z calkiem rozwinietym rpgiem, gdzie nie kazdy quest konczy sie na mordowaniu i nieraz trzeba ruszyc lbem. Diabel tkwi w szczegolach a w Divine przeroznych smaczkow (glownie humorystycznych), nawiazan do innych gier i ksiazek jest cala masa. Sterowanie zywcem jak z Diablo, bardzo przyjemna graficzka w old schoolowym stylu, cala masa questow (czasem az trudno sie polapac) i bardzo ciekawy system rozwoju postaci (dla kazdej klasy dostepne sa umiejetnosci innych klas, co daje mozliwosc robienia na prawde unikatowych i klimatycznych postaci). Gra wciaga na dlugie godziny warto kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekonałeś mnie i kupię sobie tę grę, miałem juz wcześniej kupić ale niestety pojawił się problem, który musiałem rozwiązac w pierwszej kolejności ;)) Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, w moim przypadku, każdy RPG sprawia, że mogłbóm zasnąć z nudów przy kompie :( .
A DD niestety nie jest wyjątkiem, poprostu, ten gatunek mnie "niekręci" i tyle
Pograłem w to godzinkę, wyłączyłem, odistalowałem, zapomniałem - ot, cała historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 21:10, kombesista napisał:

E tam, w moim przypadku, każdy RPG sprawia, że mogłbóm zasnąć z nudów przy kompie :( .
A DD niestety nie jest wyjątkiem, poprostu, ten gatunek mnie "niekręci" i tyle
Pograłem w to godzinkę, wyłączyłem, odistalowałem, zapomniałem - ot, cała historia...


A przeszedłeś katakumby ?
Bo jak nie radze przejść, a wtedy ci się zachce grać :)
Też na początku tak miałem a jak przeszedłem to wymiatało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 18:01, Elwro napisał:

Ja mialem tak samo. Gra w fazie srodkowej jest naprawde super. Tylko ze pozniej wraca troche
do poziomu katakumb :-)


Tak w tedy kiedy jest pustynia, ale jak się będzie przechodzić misje poboczne to daleko do pustyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie skończyłem DD przez jakiś głupi błąd... już nie bardzo pamiętam, ale gdy w późniejszej części gry miałem zebrać jakieś kule, to w wiosce krasnoludów (tam gdzie jest posąg, z którego coś ukradziono... że to niby elfy :> ) do ukończenia questu brakowało mi opcji dialogowej (a na różne sposoby probowałem, nawet z solucją) :(

Jednakże gdybym miał możliwość kupienia gdzieś jeszcze jednego egzemplarza tej gry to zrobiłbym to na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie się zatrzymałem na tych Katakumbach, jak dla mnie ten RPG, był za bardzo skomplikowany. Wolę o wiele prostsze. Ale jak wszyscy mówią, że gra po Katakumbach robi się znacznie ciekawsze... no cóż niedługo się okaże. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 17:59, eidos napisał:

> E tam, w moim przypadku, każdy RPG sprawia, że mogłbóm zasnąć z nudów przy kompie :(
.
> A DD niestety nie jest wyjątkiem, poprostu, ten gatunek mnie "niekręci" i tyle
> Pograłem w to godzinkę, wyłączyłem, odistalowałem, zapomniałem - ot, cała historia...


A przeszedłeś katakumby ?
Bo jak nie radze przejść, a wtedy ci się zachce grać :)
Też na początku tak miałem a jak przeszedłem to wymiatało ;)

No skoro wszyscy tak mówią, to chyba się poświęcę i zainstaluje jeszcze raz. :)
A tak przy okazji, moglibyście mi dać jakieś porady, wskazówki na początek do tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hę, muszę powiedzieć, że mnie wciągnęło! :D
Otworzyłem już przejście do katakumb, ale zanim się tam wybiorę muszę jeszcze trochę "podpakować" mojego herosa.
A tak swoją drogą, może mi ktoś powiedzieć gdzie są położone koszary gen. Alix?
Mam załatwić eskortę dla medyków, a nie wiem skąd :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować