Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Divine Divinity - temat ogólny

163 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2006 o 12:51, eidos napisał:

troche pod koniec przegieli z trudnością ;)

chyba jest na to jakiś patch tylko niestety nie pamiętam jaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 15:06, kombesista napisał:

Jestem gotów z ręką na sercu powiedzieć, że DD to najlepszy klon Diablo jaki sie dotąd
ukazał.


Brawo potwierdzam i czekam na divine divinity 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 15:17, eidos napisał:

> Jestem gotów z ręką na sercu powiedzieć, że DD to najlepszy klon Diablo jaki sie
dotąd
> ukazał.

Brawo potwierdzam i czekam na divine divinity 2

Nareszcie!
Ukończyłem te katakumby!
Ale mam problem, powiedzcie mi, jak mam wyjaśnić morderstwo tego faceta w wiosce? Ja osobiście nie mam pojęcia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 13:54, eidos napisał:

nie chcem ci mówić kto to będzie bo przyjemność jak samemu się odlryje (chyba że chcesz żebym
ci powiedział ?)

Niewiesz może od kogo w Aleroth, lub jego okolicach można kupić uzbrojenie?
Po katakumbach mam ponad 1800 złota + jakies dwa razy tyle gdyby sprzedać przedmioty i niewiem co z tą forsą zrobić, dlatego się pytam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 12:58, eidos napisał:

a pozbierałeś topory ? Bo to ważne (są cenne i dobre)

Heh topory, gdy znalazłem topór Niszczyciel, to ten ork zabrał mi wszystkie jakie miałem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo poszedłeś do niego :( To się wychodzi innym wyjściem z grobu, a te topory są bardzo cenne niszczyciel kosztuje koło 4000 a reszta 2000 i mniej pełno kasy byś miał (ale niszczyciela nie warto sprzedawać bo bardzo dobry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:03, eidos napisał:

Bo poszedłeś do niego :( To się wychodzi innym wyjściem z grobu, a te topory są bardzo cenne
niszczyciel kosztuje koło 4000 a reszta 2000 i mniej pełno kasy byś miał (ale niszczyciela
nie warto sprzedawać bo bardzo dobry)

Wreszcie dotarłem do koszar gen. Alix, zgodziłem się służyć dla armii i otrzymałem dostęp do zbrojowni, bardzo dobre uzbrojenie i w dodatku za friko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jest o ile pamietam dosc zabawnie umiejscowiony jeden elitarny ork - przy odrobinie szczescia moze sam jeden wyciac w pien cale koszary... tzn. sorry, chodzi mi o ten oboz troszke na poludniu, a nie same koszary. Tworcy gry troche chyba za nisko ustawili wspolczynniki zolnierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale będziesz miał tylko dostęp jak dla nich pracujesz, gdy skończysz drzwi się zamkną :( Ale nie martw się bo jak przejdziesz taką misje gdzie musisz dostarczyć list od kobiety z farmy (niestety nie pamiętam imienia) takiemu ochroniarzowi w koszarach chyba miał imie na G to wtedy ci da klucz do zbrojowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 14:02, Elwro napisał:

Tam jest o ile pamietam dosc zabawnie umiejscowiony jeden elitarny ork - przy odrobinie szczescia
moze sam jeden wyciac w pien cale koszary... tzn. sorry, chodzi mi o ten oboz troszke na poludniu,
a nie same koszary. Tworcy gry troche chyba za nisko ustawili wspolczynniki zolnierzy...

Rzeczywiście, cholernie wytrzymałe bydle :) Ale poradziłem sobie z nim. Zbliżyłem się do niego i jego pomocników, a ci szli za mną. Zaprowadziłem ich do koszar. :) patrzę, a ten elitarny zarżnął już chyba z 10 żołdaków, poświęciłem się i pomogłem im. A ci żołnirze, rzeczywiście, strasznie niezdarni, widzę w tym materiał na patcha. Jedna twórcy już sę chyba DD zbytnio nie interesują. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 16:13, eidos napisał:

Ale będziesz miał tylko dostęp jak dla nich pracujesz, gdy skończysz drzwi się zamkną :( Ale
nie martw się bo jak przejdziesz taką misje gdzie musisz dostarczyć list od kobiety z farmy
(niestety nie pamiętam imienia) takiemu ochroniarzowi w koszarach chyba miał imie na G to wtedy
ci da klucz do zbrojowni

A gdzie dokładnie mogę znaleźć tego G? Szukam i niepotrafię za nic znaleźć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 21:14, kombesista napisał:

A gdzie dokładnie mogę znaleźć tego G? Szukam i niepotrafię za nic znaleźć. :)


No on tam jest w tych koszarach, ale pierw weś to zadanie od kobiety na farmie, przeszukaj sobie całą farme i weś zadania od wszystkich na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 08:42, eidos napisał:

> A gdzie dokładnie mogę znaleźć tego G? Szukam i niepotrafię za nic znaleźć. :)

No on tam jest w tych koszarach, ale pierw weś to zadanie od kobiety na farmie, przeszukaj
sobie całą farme i weś zadania od wszystkich na niej

To zadanie już mam. Tylko teraz muszę go znaleźć. A niewiesz czasem gdzie jest siedlisko Trolli?, bo mam questa żeby wybić wszystkie trolle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem jest w jaskini przed wejsciem na most przy wodzie, idź w zdłóż i znajdziesz ale pierw zasejwój przed
wejściem bo może być trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 09:59, eidos napisał:

Wiem jest w jaskini przed wejsciem na most przy wodzie, idź w zdłóż i znajdziesz ale pierw
zasejwój przed
wejściem bo może być trudno :)

No mało powiedziane :) ten król trolli rozwalił mnie dwoma uderzeniami. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować