Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Divine Divinity - temat ogólny

163 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 19:07, eidos napisał:

No właśnie bo za mały poziom ja tam poszedłem jak rozwalałem krulów troli jak zwykłych :)

Znasz jakiś dobry i w miare bezpieczny sposób na przedostanie się do studni orków, którą mam zatruć?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie latwo podejsc lasem, na samym koncu mapy z prawej strony. Potem przez krzaki da sie przejsc do obozu. Ledwie pare orkow i sprawa zalatwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 20:14, eidos napisał:

ups kliknołem dwa razy..

Znowu utnąłem :( wiesz może gdzie mam znaleźć wejście do piwnic zamku Stomfist? Ten biały kot coś mi o tym nawijał, ale nie potrafię znaleźć tego wejścia do piwnic pod zamkiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 15:17, eidos napisał:

> Jestem gotów z ręką na sercu powiedzieć, że DD to najlepszy klon Diablo jaki sie
dotąd
> ukazał.

Brawo potwierdzam i czekam na divine divinity 2

Eee, ale chyba już wyszedł sequel DD. A Beyond Divinity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2006 o 19:10, ShadowG napisał:

Eee, ale chyba już wyszedł sequel DD. A Beyond Divinity?


BD to cienizna, jak sami autorzy przyznają, to swoisty poligon testowy dla rozwiązań, które mają się pojawić w DD2, czyli prawdziwym sequelu. Ściślej zaś BD to dodatek, a nie kontynuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:45, eidos napisał:

przez kanały się wchodzi

A mógłbyś dokładniej powiedzieć gdzie są te kanały i wejście doń? :) bo jakoś nie jarzę żadnych kanałów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ci nie powiem bo gry nie mam zainstalowanej, a grałem dawno. Pamiętam że jest wejście do kanałów w dzielnicy handlowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:55, eidos napisał:

Dokładnie ci nie powiem bo gry nie mam zainstalowanej, a grałem dawno. Pamiętam że jest wejście
do kanałów w dzielnicy handlowej

Ta dzielnica jest na terenie zamku? bo straże nie pozwalają mi wyjść, a moze znasz jakiś sposób żeby wywallli mnie z posady lorda protektora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:59, eidos napisał:

a to ty jesteś lordem protektorem teraz ? To poczekaj przypomne sobie

Dla ułatwienia. Ten gadający biały kot nawijał m coś , że wejście do piwnic jest na lewo od głównego wejśćia, a do piwnic z żywnością na zachód od głównego budynku przy barakach żołnierzy, ale łaziłem w koło szukałem i żadnego przejścia w tych miejscach nie było :( Może źle szukałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz wejść do tych piwnic:), takie rozwiązanie fabularne... Wypełniaj wszystkie zadania upierdliwego Janusa i sprawa sama się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować