Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chrome 2 i Warhound daleko w polu, prace nad Dead Island ruszyły pełną parą

26 postów w tym temacie

Jak dla mnie to grunt że coś robią. Jednak nie wiem poco się za tyle gier jednocześnie wzięli. Dla mnie to Dead Island jest akurat ważniejsze od C2 i Warhounda. Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, bardziej bym się cieszył z prac nad Warhoundem. To Dead Island potwornie prymitywnie wygląda. Screeny ograniczają się do mord nieumarłych, obrzydliwych usychających i/lub poparzonych ciał itp. Nie widzę tam żadnego geniuszy czy napięcia- a to było widoczne w ogromnej ilości screenów/artów z CoJ WK- kolesie trzymający się na muszkach rewolwerów chociażby, kamienne twarze, udawany spokój.

W pesymistycznej wersji- jeśli mechanika będzie tak prostacka jak teraźniejsza prezencja- będzie to spory krok wstecz w cefałce firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Chrome 2 zrobi się DNF. A pamiętam artykuł z CDA o Chrome 2 z 2006 lub 2007r. I już tam było opisane jak ma gra wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość. Bałem się, że Techland zdecyduje się na pewien czas porzucić Dead Island na rzecz Warhounda albo Chrome 2. Wygląda na to, że jest odwrotnie. Już nie mogę się doczekać! Mam nadzieję, że Techland nie porzucił pierwotnych zamiarów i Dead Rising będzie prawdziwym survivalem z questami i frakcjami + skupienie się na broni białej (W końcu ciężko o pukawki i amunicję...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 13:28, KrisK91 napisał:

Świetna wiadomość. Bałem się, że Techland zdecyduje się na pewien czas porzucić Dead
Island na rzecz Warhounda albo Chrome 2. Wygląda na to, że jest odwrotnie. Już nie mogę
się doczekać! Mam nadzieję, że Techland nie porzucił pierwotnych zamiarów i Dead Rising
będzie prawdziwym survivalem z questami i frakcjami + skupienie się na broni białej (W
końcu ciężko o pukawki i amunicję...).

"Mam nadzieję, że Techland nie porzucił pierwotnych zamiarów i Dead Rising będzie prawdziwym"
Dead island - gra Techlandu
Dead Rising - gra Capcomu
I jak wiadomo ta druga będzie lepsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2009 o 13:53, LittleBigLegend napisał:

I jak wiadomo ta druga będzie lepsza ;]

Ciekawe skąd, skoro żadna z obu gier jeszcze nie wyszła... bo niby Capcom ma wyrobioną markę ? Techland też ostatnio coraz lepsze gry robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chrome 2 zrobi się DNF. A pamiętam artykuł z CDA o Chrome 2 z 2006 lub 2007r. I już tam było opisane jak ma gra wyglądać.

też ten artykuł pamiętam ;p;p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Island będzie charakteryzować się zaawansowanym elementem zniszczeń (ciała), jak będzie z budynkami niestety nie wiem, dodajmy, że akcja będzie się rozgrywać na ogromnej wyspie. Dead Rising 2 to będzie mocna sieczka raczej już mniej realistyczna, akcja rozgrywać się będzie... w supermarkecie.

JAK można te 2 gry porównywać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 14:06, MisioKGB napisał:

Dead Island będzie charakteryzować się zaawansowanym elementem zniszczeń (ciała), jak
będzie z budynkami niestety nie wiem, dodajmy, że akcja będzie się rozgrywać na ogromnej
wyspie. Dead Rising 2 to będzie mocna sieczka raczej już mniej realistyczna, akcja rozgrywać
się będzie... w supermarkecie.

JAK można te 2 gry porównywać ?

Nie porównujemy tych 2 gier. Tylko Kris się pomylił i z tego wyszło objaśnienie. A co do DI to z chęcią bym zagrał, tak samo już w DR tylko gdzie ty w nich realizm widzisz? napisałeś że DR będzie mniej realistyczne niż DI - przecież to gry o zombie gdzie tu realistyczność? ;]
PS. W DR będzie można latać po mieście akcja nie będzie tylko w supermarkecie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Island moim zdaniem okaże się świetny lub słaby. Nic pomiędzy. Warhound będzie zapewne zwykłym, nic nie wnoszącym do rozwoju FPSów szuterem, a Chrome powinien być kolejnym po Wiedźminie tytułem znanym nie tylko w Polsce :) Jedynka dawno temu wciągnęła mnie na wiele tygodni i dalej dobrze ją wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 14:45, LittleBigLegend napisał:

> Dead Island będzie charakteryzować się zaawansowanym elementem zniszczeń (ciała),
jak
> będzie z budynkami niestety nie wiem, dodajmy, że akcja będzie się rozgrywać na
ogromnej
> wyspie. Dead Rising 2 to będzie mocna sieczka raczej już mniej realistyczna, akcja
rozgrywać
> się będzie... w supermarkecie.
>
> JAK można te 2 gry porównywać ?
Nie porównujemy tych 2 gier. Tylko Kris się pomylił i z tego wyszło objaśnienie. A co
do DI to z chęcią bym zagrał, tak samo już w DR tylko gdzie ty w nich realizm widzisz?
napisałeś że DR będzie mniej realistyczne niż DI - przecież to gry o zombie gdzie tu
realistyczność? ;]
PS. W DR będzie można latać po mieście akcja nie będzie tylko w supermarkecie ;]


Gwoli wyjaśnienia chodziło mi o zaawanfowaną fizykę która będzie nadawać realności. Mówisz po całym mieście? Fajnie :) Choć, że gra pozostanie exclusivem na X360 jest niestety niemal pewne. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować