Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TeleGRAM - informacje ze świata gier w pigułce (07.07)

14 postów w tym temacie

Haha, jak to jest możliwe żeby po różnych stronach był już do ściągnięcia patch 1.5.10 do Stalkera, skoro na oficjalnej stronie gry jest dopiero 1.5.08? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba można się łatwo domyśleć, że wszystkie nowe gry Blizzarda będą grywalne jedynie przez battlenet. Chyba każdy fan Blizza ma już stworzone konto na eu.battlenet, nawet konto z WOWa scala się z kontem battlenet tworząc nowy login i pass.

Nie ma wątpliwości - tylko battlenet, zapomnijcie o lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie bawią mnie Ci, którzy narzekają na brak lanu w grach ;) Fakt, kiedyś było to pożądane, teraz raczej jest wykorzystywane przez tych co nie mają oryginału i grają z kolegami właśnie na lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 15:40, KaAzi napisał:

Strasznie bawią mnie Ci, którzy narzekają na brak lanu w grach ;) Fakt, kiedyś było to
pożądane, teraz raczej jest wykorzystywane przez tych co nie mają oryginału i grają z
kolegami właśnie na lanie.


No dokładnie- robi to wielką różnicę, ale jedynie piratom ;). Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby grać w kilka osób jak po lanie, tylko przez battlenet. Piratom mówimy zdecydowanie NIE (jak Blizz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, i tak w Diablo 3 jeśli bym kupił grałbym jak już coś to po BN :P. Nie mam z kim grać po LANie, a Diablo 2 na BN było całkiem fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No dokładnie- robi to wielką różnicę, ale jedynie piratom ;). Nic nie stoi na przeszkodzie,
> żeby grać w kilka osób jak po lanie, tylko przez battlenet. Piratom mówimy zdecydowanie
> NIE (jak Blizz).

stoi - Net stoi, bo go jest mniej niż Ci się może wydawać. Radzę wyjechać gdzieś ze znajomymi. W dzień wycieczka, wieczorem chillout przy jakiejś gierze i piwku. Albo będzie się dysponowało Neostradą 1024, albo zapchanym Wifi, albo w ogóle niczym. Tylko LAN ratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować