Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Google Aplikacje - beta testy zakończone

17 postów w tym temacie

"Google Aplikacje, czyli nowa inicjatywa firmy znanej głównie za sprawą najpopularniejszej na świecie >>>przeglądarki<<< stron internetowych"

Harpen, miałeś chyba na myśli wyszukiwarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś kiedyś o tych usługach. One są w wersjach "finalnych" już od naprawdę dłuższego czasu. Zdecydowano się na pozbycie się dopisku "Beta" bo profesjonalne firmy omijały szerokim łukiem te produkty obawiając się o zawodność produktów i swoje bezpieczeństwo. Tak więc na dobrą sprawę nic się nie zmieniło ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 11:58, St1m napisał:

Waaazuuup

A o Google Chrome to nie słyszałeś...?


Ale Chrome nie jest najpopularniejszą na świecie przeglądarką (treść newsa). Wyszukiwarka prędzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

St1m >> według Ciebie Chrome jest najpopularniejszą przeglądarką na świecie? Autor newsa się ewidentnie pomylił, po co wtrącasz swoje 3 grosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja bym rzekł, że nadal, mimo wszystko prowadzi IE.. choć Firefox i Opera coraz skuteczniej jej użytkowników zabierają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o czym wy gadacie:
IE 60% rynku, FF 30%, Opera 3,5%, Safari 3% i Chrome 3% rynku, więc jak to możliwe, że Chrome jest najpopularniejszy :lol:, a rok temu IE miał z 70% rynku jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 12:18, L33T napisał:

Firefox jest obecnie najpopularniejszy, czemu? Nie wiem, ale jest.

Zalezy o jakim rankingu mowa :) W wielu nadal prowadzi IE (jako suma IE8+IE7+IE6), a najlatwiej by nie sklamac napisac, ze najpopularniejsze przegladarki do IE i Firefox. No i zaznaczam, ze mowie o danych globalnych, bo w Polsce np. kilkuprocentowa przewage ma Firefox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 12:05, St1m napisał:

Bo mi się tak podoba.

A mi się nie podoba, że zaśmiecasz forum takimi postami jak ten Twój wcześniejszy. (W sumie ten również)

Dnia 08.07.2009 o 12:05, St1m napisał:

A niby która jest najpopularniejsza teraz, hm?

1. IE
2. FF
3. Opera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować