Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Połączenie L4D i L4D2

14 postów w tym temacie

I co z tego, skoro mowa jest o dwóch częściach... Poza tym, ten obrazek jedynie zachęca do przeczytania artykułu, nie jest jego głównym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 17:22, Vacter napisał:

I co z tego, skoro mowa jest o dwóch częściach...


Spójrz na podpis pod obrazkiem...

Ciekawe na jakiej zasadzie będzie się to odbywać. Ja jednak obstawiam, że wspólna rozgrywka będzie możliwa na mapach stworzonych przez fanów, bo zaimplementowane kampanii z jedynki byłoby sporym przegięciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 17:36, LESZ3u napisał:

Ciekawe na jakiej zasadzie będzie się to odbywać. Ja jednak obstawiam, że wspólna rozgrywka
będzie możliwa na mapach stworzonych przez fanów, bo zaimplementowane kampanii z jedynki
byłoby sporym przegięciem...

Już wcześniej mówiło się o możliwości przeniesienia map z jedynki do dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dotyczyło to właśnie kompatybilności modów. O przeniesieniu podstawowej kampanii nikt nie mówił (z tego co pamiętam). Nie zmienia to faktu, że potwierdza to jedynie niewielką liczbę zmian wprowadzonych do dwójki. Może Valve jeszcze czymś zaskoczy, ale na chwilę obecną mógłby to być zwykły DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedną nadzieję, że 2 będzie większa dla jednego gracza, wiem że w sieci jest super, ale o single player trzeba też pomyśleć!!!! a ogółem gra jest świetna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie mam kupować to kradzionych produktórw to sam raczyłbym nie być okradany, jeżeli się to potwierdzi to valve może mnie zacząć scigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może od razu skopiujcie całą jedynkę do dwójki, nie kupie jej, a jak wyjdzie 3 za parę miesięcy, to będę miał całą trylogię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe wcześniej pod obrazkiem był podpis Left 4 Dead 2 :). Tak to jest jak się bierze 1 obrazek z google grafika ;).

Valve broni się jak może przed grupą bojkotującą...mnie już przekonało :>. Dwójkę kupię na bank. Tylko albo poczekam aż stanieje albo kupię steam key za 4dychy :P.

BTW
Bardziej mi pasują te postacie z bety (ze screenshota) niż te które ostatecznie są w grze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WypuszcząL4D2, a potem w ramach DLC dla L4D będą dodawać co pół roku po kilka % zawartości L4D2 tak, żeby po 1-2 latach okazało się, że mamy jednak L4D2 zamiast L4D ;-)

Tak na marginesie jeśli zawartość z L4D2 da się przenieść do L4D1 (a myślę, że się da) to poczekam sobie na twórczość jakiś zdolnych moderów ^^
Póki co L4D2, mówię "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować