Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Juarez: Więzy Krwi - recenzja

54 postów w tym temacie

Kurcze jak tryb multi do kitu to szkoda ... ale tyle Gramowiczów zachwala tą gre ( co jest bardzo bardzo dziwne ) to zdecydowałem się iść dziś do Media Markt ... tylko że cena jest tam dla idiotów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra i przede wszystkim wyjatkowa, bo niewiele jest gier o tematyce dzikiego zachodu.
Grafika swietna, glosy postaci sa rewelacyjne.
Jedyna wada jest liniowosc i pasywne zachowania postaci podczas filmow ktore ograniczaja sie tylko do rozmowy.
Swietna gra za ta cene.
Polecam kazdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda świetnie, przy czym utrzymuje stale 100fps przy maxymalnych detalach w rozdzielczosci full hd :) Techland sie postaral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezly jestes, bo czlowiek nie rozpozna wiecej niz 60 klatek o.O
Z takim sprzetem nie ma szans na tyle fps chyba, ze na niskiej rozdzialce, bo w full HD czyli 1920x1200 na max detalach wyciagniesz nie wiecej niz 30fps.

Ale moge sie mylic, wiec jak co to poprawcie mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wspaniała gra! Aż dziw że stworzyli ją Polacy. Grając w nią czułem się jakbym rzeczywiście był na Dzikim Zachodzie. Ocena jak najbardziej zasłużona, tym bardziej że gier w takich klimatach jest jak na lekarstwo (o ile w ogóle jakieś są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko i muszę powiedzieć, że jest super. Aż trudno uwierzyć, że to nasze dzieło :) Grafika jest kapitalna a gra jest świetnie zoptymalizowana na moim kompie już dość słabszym na wszystkich ustawieniach wysokich 50fps jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować