Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Iga Wyrwał w Need for Speed: Shift?

46 postów w tym temacie

Heh...to będzie ciekawe. "Najpiękniejszy biust"...tia...chyba największy, albo jeden z większych. Ale większy nie znaczy piękniejszy.Fakt, że dziewczyna jest ładna, ale czy do NFSa...no nie wiem. Kiedyś widziałem z nią wywiad, to jest trochę jak lalka barbie. Odrzuca swym charakterem. Widać i słychać, że jest niezbyt inteligentna i zarabia po prostu swoim wyglądem. Ale NFS Shift najpewniej kupię, bo widziałem gameplaye z E3 i spodobały mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 12:17, St1m napisał:

Następna co się lansuje cyckami. Ale dzieci się będą jarać.


I tak większość z nich tak robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. Nie narzekajcie na jej rozumek. Ona ma wyglądać a nie gadać.

Tu mała próbka co potrafi ta pani ;)
www.allofiga.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech żyje polska mentalność! Co to komu, że "zarabia cyckami"? Odniosła sukces, w ten czy inny sposób, a większość z plwaczy może sobie o czymś takim pomarzyć. Kiedyś to było inaczej - jak Polak zabłysnął gdzieś za granicą, to ludzie płakali ze szczęścia krzycząc "Toż to rodak nasz!". A teraz? Hm, tak się zastanawiam, czy ci, co to mówią, że Iga biustu nie ma najpiękniejszego, widzieli jakikolwiek kiedykolwiek na żywo?
A co do samego newsa - jak będzie, to będzie fajnie, a jak nie będzie, to nowemu NfS nie poświęcę nawet krztyny uwagi. Dla mnie seria skończyła się na części drugiej. Jedynie Underground jeszcze się jakoś wybił.
EDIT: Echs, nie ma to jak pisać komentarz przez minutę, a później zapomnieć o nim i wysłać go z kilkunastominutowym opóźnieniem -_-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosiaq - Takie piersi zawdzięcza tylko i wyłącznie genom, nie umiejętnościom. Dlatego mówi się, że zarabia cyckami bo w gruncie rzeczy nic nie robi - ot takie małe sprostowanie. W tych czasach w cenie jest nagość, głupota i tandeta. Tu nie chodzi o mentalność narodu men.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 12:43, Thoor napisał:

prosiaq - Takie piersi zawdzięcza tylko i wyłącznie genom, nie umiejętnościom. Dlatego
mówi się, że zarabia cyckami bo w gruncie rzeczy nic nie robi - ot takie małe sprostowanie.
W tych czasach w cenie jest nagość, głupota i tandeta. Tu nie chodzi o mentalność narodu
men.


A nie które to umiejętnościom chirurgów plastycznych... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 13:35, LittleBigLegend napisał:

Jest ładna? Ludzie wyjdźcie na powietrze i spójrzcie na inne piękne kobiety a ona? Magia
Fotoszopy...


Też się zastanawiam, gdzie oni wszyscy tę urodę widzą? Chyba, że poniżej obojczyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować