Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalna lista utworów z Guitar Hero 5

30 postów w tym temacie

Co nie zmienia faktu, że autorzy nie zaimplementowali praktycznie żadnego cięższego kawałka. W tę trzaskają nie tylko casualowcy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 14:32, Kettger napisał:

Totalnie beznadziejna lista, nie znam chyba żadnego kawałka. Mam wrażenie, że z każdą
następną częścią gry soundtrack jest coraz gorszy... zero Slipknota, Slayera, Metallici...
mam nadzieję, iż nie jest to oficjalna lista.

Gdyby patrzeć jakich zespołów jeszcze brakuje to Slipknot i Slayer byłyby na szarym końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Glassgow Kiss to mój zdecydowanie ulubiony utwór z solowej twórczości Petrucciego ;) Ale przypuszczam, że szanse na to by ujrzeć coś takiego w GH są raczej nikłe.. W World Tour pojawił się kawałek DT, ale oczywiście nie mogło być to nic innego niż "greatest shit" czyli Pull Me Under :P W RB było jeszcze Pannic Attack, a w jakimś DLC Constant Motion. A wg. mnie zaraz po Metallice, DT to zespół wprost idealny do wpakowania w taką grę, nie dlatego że uwielbiam ich muzykę, ale po prostu pewne rzeczy gra się bardziej przyjemnie (lub są nieziemsko trudne), a pewne mniej, niezależnie od popularności zespołu (np. mimo że darzę szczególnym sentymentem SOAD, to ich utwory jakoś niespecjalnie dobrze grało się na plastikowej gitarce.. może na perkusji wypadłoby to fajniej, ale tej nie posiadam). A DT to jedyne w swoim rodzaju połączenie feelingu i emocji z totalnie odjechaną wirtuozerią każdego z członków zespołu.

Co do tej listy- nie wiem, może to jakiś przesyt, ale już set z WT wydawał mi się mało ciekawy mimo takiej ilości utworów. Uważam, że brakuje tu jednak trochę "klasyków", których pojawiła się tu tylko garstka ginąca w morzu współczesnego mainstreamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista taka + - . Liczyłem na lepsze piosenki Maidenów, Nirvany (Lithium), CoB''a. Brakuje mi Gunsów, Metallici, Disturbed, Slipknota, DT, In Flames, Manowar czy Slayera. Ta wiem, że niestety nie można mieć wszystkiego. Mam nadzieję, że to nie jest oficjalna lista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować