Zaloguj się, aby obserwować  
Ha_Xior

Dragonica - Temat ogólny

21 postów w tym temacie

Zdziwilem sie gdy przegladajac forum nie znalazlem tematu poswieconemu tej grze ;) Trzeba to nadrobic i go zalozyc ;) A wiec do sedna

Dragonica-Jest to baśniowy 3D side scrolling mmorpg w, którym praktycznie nie używa się myszki. Owa gra pozwala na całkowicie inny tryb rozgrywki, posiada w sobie coś z MMORPG, zręcznościówki bądź platformówki, oferuje także : ogromny świat z ukrytymi lokacjami rożnego rodzaju questy, dugeony, pvp, system Couple, system Friends, wiele możliwości zdobycia itemów, a także rożne sposoby na zdobycie doświadczenia. W największym skrócie gra jest naprawdę rozbudowana.
W grze wyróżnia się 4 podstawowe klasy naszego bohatera:
1. Warrior - Wojownik posługujący się mieczem i tarczą, Charakteryzują go: duże obrażenia w zwarciu i niezły zapas HP.
2. Archer - Łucznik wiadomo używa łuku, jest szybki zwłaszcza atakując cel w powietrzu.
3. Magican - Czarodziejka dzieki sporemu INT-owi, może nieźle manewrować skillami lecz nieco bardziej podatna na Ataki.
4.Thief - Złodziej używa szponów w przeciwieństwie do Warriora jest szybszy w zwarciu lecz zadaje nieco mniejsze obrażenia.
Wyżej wymienione classy są tylko podstawowymi, które po osiągnięciu 20lvl i ukończeniu Questa przekształca się w nową classe w zależności od naszego wyboru (na 20lvl mamy dwie możliwości na 40 już tylko 1), owa klasa po 40 lvlu i wykonaniu następnego questa zmiana się ponownie w następną.
[tekst zaczerpnieto z www.dragonica.com.pl]

Klienta gry sciagamy ze strony: http://en.dragonica.gpotato.eu/
(na tej stronie mozemy tez zalozyc nasze konto)

Wazne strony:
http://dragonica.iahgames.com/
www.dragonica.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałeś już tą grę i zaktualizowałeś ją do najnowszej wersji? Działa Ci? Jeśli obie odpowiedzi są twierdzące to czy mógłbyś wrzucić na jakąś stronę plik o nazwie "3_WORLD.DAT"?

Może zrobi to ktoś inny? Mam problem z patcherem, a nie mogę znaleźć manual patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 01:52, Ha_Xior napisał:

Kolega polecil mi download ze strony http://www.onrpg.com/MMO/Dragonica-Europe, pobralem,
zainstalowalem i smiga bez zarzutow a gra sama sie spatchowala zaraz po zainstalowaniu
i pierwszym uruchomieniu.

Dzięki, może to coś da :) Sam plik do pobrania waży o prawie 200 MB więcej niż ten, który ściągałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:59, Ha_Xior napisał:

Chyba nie zbyt wielu forumowiczow zainteresowala ta gra ;)
Na zachete kilka screenow.

A widzisz, mnie zainteresowała, ale jako że gram ostatnio w Maple Story, nie chciałem ściągać nowej gry.
I tu mam pytanie. Jaki jest system walki? Wali się w przycisk jak w Diablo, czy może podchodzi się do wroga i go po prostu atakuje?
Bo szukam gry mmo w której popiszę się zręcznością, nie umiejętnością kliknięcia w jeden przycisk ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 00:27, Kirabaxior napisał:

[ciach]


Tutaj zrecznosc ma znaczny wplyw na nasza gre ;) Jak mozesz zobaczyc na np. screenie nr 3, pod przyciskami R A S F D przypisane sa umiejetnosci, ktore trzeba ukladac w serie combosow (koles akurat machnal wtedy 116 uderzen zlozonych w combo i przyznam, ze nie jest to nic wielkiego ;p mozna zobaczyc combosy zlozone z ponad 2000 uderzen :P), czyli jest bardzo ciekawie :) W Dragonice uzywa sie wiekszosci klawiszy klawiatury (mysz jest praktycznie bezuzyteczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 01:05, Ha_Xior napisał:

Tutaj zrecznosc ma znaczny wplyw na nasza gre ;) Jak mozesz zobaczyc na np. screenie
nr 3, pod przyciskami R A S F D przypisane sa umiejetnosci, ktore trzeba ukladac w serie
combosow (koles akurat machnal wtedy 116 uderzen zlozonych w combo i przyznam, ze nie
jest to nic wielkiego ;p mozna zobaczyc combosy zlozone z ponad 2000 uderzen :P), czyli
jest bardzo ciekawie :) W Dragonice uzywa sie wiekszosci klawiszy klawiatury (mysz jest
praktycznie bezuzyteczna).

To sweet! Zaraz po GW trial ściągne Draconice. A czy przydaje się tu jakakolwiek odmiana Party?(chodzenie z kumplami na questa, potwora, raid)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 01:08, Kirabaxior napisał:

To sweet! Zaraz po GW trial ściągne Draconice. A czy przydaje się tu jakakolwiek odmiana
Party?(chodzenie z kumplami na questa, potwora, raid)

Odmiana party? Team to team :) Owszem przydaje się. Na mission map (coś jak instancje w niektórych mmo) masz bardzo małe szanse bez dobrego zespołu (szczególnie w późniejszych etapach gry).
Sama gra nie jest powalająca, ale można w nią pograć dłuższy czas, jak komuś się nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 09:34, confident napisał:

> To sweet! Zaraz po GW trial ściągne Draconice. A czy przydaje się tu jakakolwiek
odmiana
> Party?(chodzenie z kumplami na questa, potwora, raid)
Odmiana party? Team to team :) Owszem przydaje się. Na mission map (coś jak instancje
w niektórych mmo) masz bardzo małe szanse bez dobrego zespołu (szczególnie w późniejszych
etapach gry).
Sama gra nie jest powalająca, ale można w nią pograć dłuższy czas, jak komuś się nudzi
:)


Dokładnie dragonica to gra idealna na odstresowanie się i zabicie czasu. Miło się w nią gra nawet na niskim poziomie aktualnie mam 31 i gram jesterem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 17:38, Aragmor napisał:

Dokładnie dragonica to gra idealna na odstresowanie się i zabicie czasu. Miło się w nią
gra nawet na niskim poziomie aktualnie mam 31 i gram jesterem :)


Tak, to dokladnie taki czasoumilacz ;) Wbijasz sie, zabijasz kilkaset mobow i konczysz nie bedac znudzonym ;)
Ja aktualnie mam krotka przerwe spowodowana wyjazdem, ale na te chwile mam 22 pathfindera i nie narzekam ;) Jednak musze przyznac, ze bede musial jeszcze wyprobowac Battlemaga, gral ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to gra zaraz obok genialnego Teeworlds, Battlefield Heroes, która jest darmowa i... i nic jej nie brakuje. Osobiście uważam, że gra jest bardzo, bardzo fajna. Zalatuje mi ostro oldschoolem (uwielbiam te klimaty). Fajna gierka do rozerwania się na godzinkę, nie nudzi, nie frustruje, a daje wiele radości. W jeden dzień zrobiłem 9 lvl, warriorem. Coś czuje, że gra zostanie dłużej na dysku niż mi się na początku wydawało.

PS. To dziwne, na dysku mam tylko 3 gry i do tego wszystkie darmowe... jednak da się zrobić darmówkę, która jest niezła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem już grać w Dragonice. Miałem pathfindera na 29 lvl i monka na 38 (itemy niczego sobie). Gra dobra, ale szybko się nudzi (przynajmniej dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat pytaniem: Czy jeśli mój kolega ściagnął i zarejestrował się na dragonica.gpotato, czyli stronie Europejskiej, a ja chcę* się zarejestrować na stronie iahgames, czyli stronie ogólnej, międzynarodowej to czy serwer będzie taki sam, czy inny?

* Chcę, dlatego, że nie wiem co to jest Verification number, mam sobie to coś wymyslić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2010 o 16:50, Markush napisał:

* Chcę, dlatego, że nie wiem co to jest Verification number, mam sobie to coś wymyslić?

Po EDIcie, chodziło mi o Identification number

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wiązku z tym, iż gra jest w języku angielskim mam pytanie: jakiego rodzaju są tam questy:
czy proste typu "kill 5x wild duck"
czy bardziej skomplikowane typu"zanieś, powiedz, po drodze zabij, wróć do..."
Interesuje mnie to dlatego, bo lubię rozumieć gry, a nie mam zamiaru sięgać co chwile po słownik, żeby przytłumaczyć dziwne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze może w Dragonice? Wprowadzili może jakieś ciekawe update/ulepszenia?
Tak się zastanawiam czy by znów nie pograć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować