Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

L.A. Noire - temat ogólny

284 postów w tym temacie

Miałem IDENTYCZNY problem. spróbuj z płyty zainstalować net framework 3.5. Prawdopodobnie nie bedzie się chciał zainstalować. U mnie pomogła reinstalacja systemu, zainstalowanie Service Packa 1(windows 7 - prawdopodobnie to jest winowajcą braku reakcji)a potem net framework 3.5(przed formatem nie chcialo sie zainstalowac 0o). Teraz działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 17:31, Kirabaxior napisał:

Miałem IDENTYCZNY problem. spróbuj z płyty zainstalować net framework 3.5. Prawdopodobnie
nie bedzie się chciał zainstalować. U mnie pomogła reinstalacja systemu, zainstalowanie
Service Packa 1(windows 7 - prawdopodobnie to jest winowajcą braku reakcji)a potem net
framework 3.5(przed formatem nie chcialo sie zainstalowac 0o). Teraz działa :)


Tak ale ja mam system XP więc nie wiem czy to to samo co w 7. Ale spróbuje może zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 17:31, Kirabaxior napisał:

Miałem IDENTYCZNY problem. spróbuj z płyty zainstalować net framework 3.5. Prawdopodobnie
nie bedzie się chciał zainstalować. U mnie pomogła reinstalacja systemu, zainstalowanie
Service Packa 1(windows 7 - prawdopodobnie to jest winowajcą braku reakcji)a potem net
framework 3.5(przed formatem nie chcialo sie zainstalowac 0o). Teraz działa :)


Niestety ale to nie pomogło dalej nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 20:00, Kirabaxior napisał:

Masz SP3? Masz .NET Framework 3.5? I inne sterowniki, bo jesli zero reakcji to brakuje
jakiegos "third party softu" jak pisza na stronie rockstara .


Temat zakończony już wszystko działa tylko nie wiem dlaczego mi się trochę tnie chociaż gram na średnich ustawieniach graficznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są różne sposoby u mnie zadziałał spróbowałem jeszcze raz zainstalować tym razem główny folder gry nie miał spacji w tytule i to pomogło nie potrafię tego wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 13:35, Kirabaxior napisał:

Optymalizacja jest słaba co tu duzo kryc. Jednego dnia dobrze dziala, nastepnego beznadziejnie.

Optymalizacja b. dobrze zrobiona :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o optymalizację, to na Core 2 Duo 8400, Radku HD5770 i 2 GB RAM na 1024x768 na najniższych detalach z wszystkimi wyłączonym to i tak tnie się aż miło.
Ech, trzeba dokupić z 4 GB RAMu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 19:39, Lisun napisał:

Jeśli chodzi o optymalizację, to na Core 2 Duo 8400, Radku HD5770 i 2 GB RAM na 1024x768
na najniższych detalach z wszystkimi wyłączonym to i tak tnie się aż miło.
Ech, trzeba dokupić z 4 GB RAMu jeszcze.


-str do linii poleceń (znajdziesz to w opcjach w laucherze) i programik ShowHide_Cursor który ukryje systemowy kursor, pojawiający się za sprawą tej komendy. U mnie naprawiło wszystkie problemy, a w domu mam sprzęt gorszy niż Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodanie do listy komend pomogło, dzięki.
A czy mógłbyś podesłać link do tego programu? Wiem, że Google nie boli, ale coś znaleźć nie mogę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 21:04, Lisun napisał:

Dodanie do listy komend pomogło, dzięki.
A czy mógłbyś podesłać link do tego programu? Wiem, że Google nie boli, ale coś znaleźć
nie mogę :).


Linka do tematu w którym wrzucono link już nie mam, ale wrzuciłem programik na przeklej
http://www.przeklej.pl/plik/showhide-cursor-exe-0036qq9mtbq4

Przed grą w L.A. Noire odpalasz programik, ten pilnuje kiedy włączasz grę i automatycznie ukrywa kursor systemowy i pojawi się, gdy zamkniesz grę. Kursor ( http://www.przeklej.pl/plik/blank-cur-0036qqaq040i) wrzucasz do C:\Windows\Cursors.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,
kupiłem wczoraj LA, ale za nic w świecie nie chce się uruchomić i próbowałem każdego sposobu, który był tutaj podany, masakra jakaś. Jak to ustrojstwo uruchomić?? mój sys to win7 64bit.Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa płynnie na lapku Core i5 480M z Radkiem 5650M. Na stacjonarnym z Athlonem 64 X2 4400+ i HD4670 na AGP tnie się trochę w 1024x768 i minimalnych ustawieniach.
Więc co do optymalizacji to nie jest taka straszna :)

A gra sama w sobie wciąga jak bagno :)

@Mefisto

A jakaś specyfikacja kompa oprócz systemu?
Jakieś błędy Ci się wyświetlają czy nic?
Nie jesteśmy jasnowidzami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też gra chodzi płynnie na max detalach bez AA. Mój komp (a raczej laptop):
Procesor AMD Phenom II N830 (2,1GHz, 1,5 MB ), ATI Mobility Radeon HD 5730, 4GB RAM. Z max AA gra mi klatkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatni chciałem pograć sobie w L.A. Noire na kompie ale niestety wyświetla mi się taki fatal error ,,AD9D: Failed to create d3d resource". Pisze że muszę uruchomić ponownie kompa, nie mogę też pograć dłużej bo zaczynają mi się psuć tekstury i nie da się grać. Czy wie ktoś jak to naprawić, bardzo proszę o pomoc.
Skyrim działa mi bez zastrzeżeń a tutaj coś się dzieje z kartą graficzną.
Moja karta to:
Ati Radeon HD 5670. Sterowniki ma zainstalowane takie jakie miałem na płycie dane do tej karty, próbowałem uaktualnić ale dalej to nic dało. Zasilacz ma 400 V. Więc nie wiem o co chodzi, czy ktoś może mi doradzić co mam zrobić. Kartę mam od niedawna a tak samo dzieje się z GTA 4, więc to wina karty. Bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre gry działają super takie jak fifa 12 i Mass effect 2 a w niektóre nie mogę pograć dłużej niż 20 minut po grafa się psuje i wyskakują errory temperatura komputera jest średnio 48 stopni. Nie wiem co zrobić czekam na wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować