Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

L.A. Noire - temat ogólny

284 postów w tym temacie

Jest tu może ktoś kto grał (i najlepiej przeszedł) w L.A. Noire na któejś konsoli i grał również w wersję PC?
Zastanawia mnie czy opłaca się zakupić wersję PC jeśli się grę już przeszlo na konsoli (tak, lubie przechodzić wielokrotnie ten sam tytuł)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to bez sensu, by kupować grę na PC jeśli grało się już w nią na konsoli. Na PC nowych spraw do rozwiązania nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie działa mi L.A. NOIRE. Przy uruchomieniu zaczyna pracować tylko procesor, dysk stoi w miejscu i nic sie nie dzieje. Nawet żadne okienko z błędem nie wyskakuje. Jest jakiś sposób, żeby to uruchomić? Gra oczywiście oryginalna kupiona w empiku, Complete Edition. Proszę o pomoc pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 19:25, KrzysztofT napisał:

Social Club


Dzięki. Czyli mogę podpiąć do konta z GTA4. Nienawidzę tych dodatkowych rejestracji, z aktywacją GTA4 ze 2 dni się męczyłem, ale z LA Noire powinno pójść łatwiej, jak mam już konto.

BTW warto brać za ~70 zł (na Steamie nawet -50% to masakryczna cena)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 19:30, damienthorn napisał:

BTW warto brać za ~70 zł (na Steamie nawet -50% to masakryczna cena)?


Warto. Gra jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem z grą L.A.Noire Problem polega na tym że Wyskakuje mi Fatal Error wie może ktoś jak temu zaradzić??
Prosił bym o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 23:43, Goloniho napisał:

Wyskakuje mi Fatal Error


A jakiś nr błędu masz? Jakąkolwiek informację czego dotyczy?
I podaj informacje jaki masz komputer, bo niestety nie jesteśmy jasnowidzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 01:50, Goloniho napisał:

Wyskakuje mi takie coś AD9J: Failed to create d3d resource. Please restart your computer


Czas kupić oryginalną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 08:12, Phobos_s napisał:

> Wyskakuje mi takie coś AD9J: Failed to create d3d resource. Please restart your
computer

Czas kupić oryginalną grę.

Taa tylko ja nie zarabiam narazie i nie mam kasy :) Tak ze nie wchodzi to w gre a kompa mam dobrego wszystkie najnowsze gry chodzą bez problemu.. Masz pomysł bo wszystkiego próbowałem , z 5 razy instalowałem od nowa i cały czas to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 17:51, Goloniho napisał:

> > Wyskakuje mi takie coś AD9J: Failed to create d3d resource. Please restart
your
> computer
>
> Czas kupić oryginalną grę.
>
Taa tylko ja nie zarabiam narazie i nie mam kasy :) Tak ze nie wchodzi to w gre a kompa
mam dobrego wszystkie najnowsze gry chodzą bez problemu.. Masz pomysł bo wszystkiego
próbowałem , z 5 razy instalowałem od nowa i cały czas to samo


No wiesz, nikt nie winie Cie, ze nie zarabiasz. Ale skoro skądś masz dobrego kompa - to może pomyśl, by te same źródło sfinansowało Ci grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 17:57, BulletTime napisał:

> > > Wyskakuje mi takie coś AD9J: Failed to create d3d resource. Please restart

> your
> > computer
> >
> > Czas kupić oryginalną grę.
> >
> Taa tylko ja nie zarabiam narazie i nie mam kasy :) Tak ze nie wchodzi to w gre
a kompa
> mam dobrego wszystkie najnowsze gry chodzą bez problemu.. Masz pomysł bo wszystkiego

> próbowałem , z 5 razy instalowałem od nowa i cały czas to samo

No wiesz, nikt nie winie Cie, ze nie zarabiasz. Ale skoro skądś masz dobrego kompa -
to może pomyśl, by te same źródło sfinansowało Ci grę :)


Wiesz kompa kupił brat jak jeszcze mieszkał z nami teraz ma swoje wydatki rodzine wiec wątpie ze kupi :)
Nie wiesz co zrobić z tym problemem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 18:06, Goloniho napisał:

Wiesz kompa kupił brat jak jeszcze mieszkał z nami teraz ma swoje wydatki rodzine wiec wątpie ze kupi :)
Nie wiesz co zrobić z tym problemem ??

Poprosić brata aby na gwiazdkę sprezentował Ci oryginalną grę.
Ban za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o misje dodatkowe. Czy trzeba się jakoś specjalnie napracować jeśli się chce je znaleźć wszystkie?
Z tego co wyczytałem to ich pokazywanie się zależy od rozdziału, sprawy i godziny. Wiem też, że trzeba przejechać blisko celu, niestety nie wiem jak blisko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 11:06, logray napisał:

Mam pytanie o misje dodatkowe.


Chodzi Ci o te zgłaszane przez radio?

Tak, zależą one od godziny oraz sprawy, nad którą pracujesz. Może być tak, że na początku śledztwa załatwisz wszystkie misje dodatkowe i do końca całej sprawy nie dostaniesz żadnej misji dodatkowej.
Nie wiem jak to jest na konsolach, ale na PC wcale nie trzeba przejeżdżać blisko celu. Nie raz zdarzyło mi się, że będąc w okolicach Hollywood dostawałem sprawę, która działa się w okolicach mostów, czyli prawie po drugiej stronie miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 11:23, Phobos_s napisał:

Nie wiem jak to jest na konsolach, ale na PC wcale nie trzeba przejeżdżać blisko celu.
Nie raz zdarzyło mi się, że będąc w okolicach Hollywood dostawałem sprawę, która działa
się w okolicach mostów, czyli prawie po drugiej stronie miasta.

Mam wersję Steam. Dzięki za info. Ucieszyłeś mnie tą odpowiedzią. Bałem się, że będę musiał się sporo najeździć aby wszystkie 40 misji odblokować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zwiększyć limit framerate? Gra utrzymuje te stałe 30, ale jakoś tak "niepłynnie" mi się to wydaje :P
Grafika może jest gorsza od GTAIV czy RDR, jednak sam gameplay jest po prostu świetny, a mimika - czyli główny atut gry, zaraz po fabule - jest wprost porażająca, nie mogę się napatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować