Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

L.A. Noire - temat ogólny

284 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2012 o 21:31, barth89 napisał:

Krótkie pytanko - L.A. Noire do działania potrzebuje płyty w napędzie, czy uruchamia
się bez?

Spokojnie chodzi bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 21:55, Lisun napisał:

> Krótkie pytanko - L.A. Noire do działania potrzebuje płyty w napędzie, czy uruchamia

> się bez?
Spokojnie chodzi bez.


Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób, aby ta gra płynnie działała? Myślałem, że minęło już tyle czasu, że będzie na tyle spatchowana, że grywalna, a póki co to mam jedynie pokaz slajdów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 12:20, barth89 napisał:

Czy jest jakiś sposób, aby ta gra płynnie działała? Myślałem, że minęło już tyle czasu,
że będzie na tyle spatchowana, że grywalna, a póki co to mam jedynie pokaz slajdów...

Spróbuj wpisać -str w opcjach (zanim się włączy grę) w polu Command Line. Poza tym chyba jeszcze ściągnięcie jakiegoś pliku DLL może pomóc. Ja korzystałem z rad z tego wątku na forum Steama - http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2456241, przy czym w moim przypadku wystarczyło wpisać jedynie -str, żeby sytuacja z płynnościa gry znacznie się poprawiła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 12:48, Crew_900 napisał:

Płynnie nie będzie działała, bo ma blokadę na 30 fps
No i uruchamiał ją na dx11, bo na dx9 ścina.


Ale nie chodzi o to, że chodzi w 30fps, po prostu się tnie, staje w miejscu i pokazuje slajdy...

A gdzie ustawić DX11?

matiz123 --> dzięki, na pewno skorzystam z rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 16:53, Crew_900 napisał:

No jak się uruchamia gra to wyskakuje konfigurator...


Ahhh tak, jakoś nie kojarzyłem, że tam jest opcja wybory DXa :) Sorry za niedopatrzenie z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie- oficjalna strona z spolszczeniem nie daje znaku życia (dużo czasu upłynęło od ostatniej informacji), może jeszcze nie odpuścili...
Ale po Internecie krąży podobno spolszczenie 95% (szkoda, że wszystkie strony z których chciałem pobrać za niezbędne uważały posiadanie mojego nr telefonu). Na chomikuj.pl jest podobno główny sprawca rozprzestrzenienia się tego spolszczenia- jakiś były tester, wyrzucony za coś. Nie było go jednak tam miesiąc, a pliku nie ma- jest tylko informacja, że jak chcemy to trzeba mu napisać wiadomość, a że go nie ma to wiadomości mogę sobie wysyłać.
I teraz pytanie: ma ktoś to spolszczenie czy to tylko taka próba naciągnięcia nas na kasę?
Grałem sobie niby trochę z moją średnią znajomością języka angielskiego. Misje się przechodziło, ale zabawy mało w tym było, gdy fabuła uciekała między słówkami... Dlatego czekam na to spolszczenie i brak informacji mnie trochę martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Nawet mi się nie śniło, żeby gdzieś swój numer podawać :) Chciałem się tylko dowiedzieć czy może ktoś z Was tutaj zebranych natknął się gdzieś na stronę oferującą prawdziwe spolszczenie w tych 95%, czy to jedna wielka ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić grę w Wiosnobraniu (mało czasu, dlatego potrzebuję błyskawicznej odpowiedzi), tylko nie wiem czy opłaca się kupować DLC do tej gry. Grał ktoś? Warte wydania kasy (nawet tak niskiej), czy to DLC typu zapychacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, dodatki nie są zapychaczami. To dodatkowe historie (umieszczone w paru rewirach), co daje nam dodatkowe kilka godzin grania. Z pewnością warto.

Szkoda tylko, że gra nie jest na Steam, bo by się jeszcze bardziej opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 21:24, Heartbreaker napisał:

Szkoda tylko, że gra nie jest na Steam, bo by się jeszcze bardziej opłacało.


Myślałem, że na Steamie. A to gdzieś indziej się ją przypisuje, czy działa bez żadnych DRM-ów? W karcie produktu na muvie jest podany GameShield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 22:08, Kraju napisał:

> Szkoda tylko, że gra nie jest na Steam, bo by się jeszcze bardziej opłacało.

Myślałem, że na Steamie. A to gdzieś indziej się ją przypisuje, czy działa bez żadnych
DRM-ów? W karcie produktu na muvie jest podany GameShield.


Na aukcjach masz steamowke Complete Edition za ~40 zl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GameShield jest tym DRMem. W przypadku, gdy w DRM nie ma "klucz Steam", grę pobierasz przez muve downloader, a ten super prędkości nie rozwija.

Tak więc osobiście polecam L.A. Noire na Steamie, aniżeli wersję z Muve, choć tu przynajmniej cena ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.
Mam 36 na 40 "street crime", a już jestem w Ason i gram Jackem. Jak mogę się dowiedzieć w której sprawie i jakie "Street crime" nie zrobiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować