Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

L.A. Noire - temat ogólny

284 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2013 o 00:58, Slaverox napisał:

Siema.
Mam 36 na 40 "street crime", a już jestem w Ason i gram Jackem. Jak mogę się dowiedzieć
w której sprawie i jakie "Street crime" nie zrobiłem?

Jak weźmiesz mape to na czerowno będa sie wyświetlac te ktorych jeszcze nie zrobileś. Zrobione będą na biało. Musisz też chwile czekać nim nowe będą się na mapie wyświetlać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 18:30, Luk04229 napisał:

> Siema.
> Mam 36 na 40 "street crime", a już jestem w Ason i gram Jackem. Jak mogę się dowiedzieć

> w której sprawie i jakie "Street crime" nie zrobiłem?
Jak weźmiesz mape to na czerowno będa sie wyświetlac te ktorych jeszcze nie zrobileś.
Zrobione będą na biało. Musisz też chwile czekać nim nowe będą się na mapie wyświetlać.

Ok, dzięki za pomoc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o grze.

Mam ją od 3 dni, wersja na xboxa 360.
Miodnie się gra, im dłużej tym bardziej mi się podoba.
Graficznie myślałem, że będzie lepiej (wg mnie graficznie to coś pomiedzy Mafią 1 a Mafią 2) ale i tak bardzo przyjemna gra.

W kolejce czeka RDR no i niedługo GTA V, będzie i jest w co grać.

Dobrze, że nie zdecydowałem się męczyć na PC z tą marną optymalizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2013 o 22:03, Sigu napisał:

Poczekaj do końca, robi się znacznie mniej ciekawa. Mniej więcej w połowie Vice.



To zacznę jeździć po mieście i zwiedzać, to lubię w grach tego typu z otwartym światem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwikluje sprawe ktora nastapila po "Gas Man" gdzie mialem zbadac 2 spalone domy.Zaczolem od spalonego domu w ktorym przypuszczaja ze ktos "doniosl" zweglone zwloki rodziny i teraz pojechalem na jakies cale spalone osiedle ktore mam przeszukac w poszukiwaniu dowodow...i za cholere nic nie moge znalezc,jest tam cos wartego uwagi i gdzie to znajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 20:55, mtsach napisał:

Nagranie z nadchodzącego fachowego spolszczenia od BDIP:
http://youtu.be/R4jHMowCkew


i co z tym spolszczeniem?

szaryczlowiek

O który dokładnie pożar chodzi? Bo w tej misji trochę domów się spaliło.
Czy chodzi o Rancho Escondido?

Napisz o którą lokalizację chodzi to Ci pomoge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 01:36, Citkowsky napisał:

O który dokładnie pożar chodzi? Bo w tej misji trochę domów się spaliło.
Czy chodzi o Rancho Escondido?



Tak wydaje mi sie ze to!Cale wielkie spalone osiedle,a ten moj "wspolpracownik" jest do dupy zamiast sie rozdzielic i szukac osobno to ten biega za mna i nic nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 01:36, Citkowsky napisał:

i co z tym spolszczeniem?


Przewidywana data to końcówka marca tego roku. Znając życie ukaże się dopiero na wakacje. Co ważne prace idą do przodu, więc z każdym dniem jet bliżej wydania niż dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem z grą L.A. Noire i desperacko szukam jego rozwiązania.
Gra po różnym czasie od jej uruchomienia wyłącza się, przy okazji wyskakuje fatal error - chyba całe potrzebne info znajduje się poniżej na screenie:
http://scr.hu/1nqr/re7k8

Widziałam, że w tym wątku ktoś zgłaszał dokładnie ten sam problem, ale został zbanowany za piractwo - ja swoją kopię gry kupiłam kilka dni temu na muve.pl, w razie potrzeby weryfikacji mogę przysłać screen ze steama albo maila od muve.
Próbowałam wykonać na steamie Verify Game Cache Files ( https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2037-QEUH-3335), wyskoczyło powiadomienie "1 file failed to validate" i że zostanie on "reacquired", niestety po zamknięciu okienka z tą informacją nic się nie dzieje, żaden plik się nie ściąga, nic się nie update''uje na steamie - nie wiem nawet, jak ten plik się nazywa.
Bardzo proszę o pomoc, bo ten błąd jest naprawdę uciążliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, o co chodzi z konstrukcją tej gry ... jestem w czwartej czy piątej ''misji'', tej gdzie znajdujemy zastrzelonego na chodniku przed sklepem obuwniczym. Ale co z misją pierwszą gdzie mieliśmy zatrzymać podejrzanego który zastrzelił tego czarnoskórego? Sklepaliśmy go w jego mieszkaniu i ... to wszystko? Ja rozumiem że to początkowe etapy ale aż tak bardzo to hm ... pocięto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych misjach jesteś zwykłym krawężnikiem, robisz to co do ciebie należy i nie wtykasz nosa w nie swoje sprawy. W misji o której mówisz

Spoiler

ty i twój partner znaleźliście notes sugerujący powiązania między podejrzanym, a jednym z detektywów, ale zdecydowaliście się w to nie angażować

. Gdy sam zostaniesz detektywem dostaniesz znacznie bardziej rozbudowane sprawy, a motyw korupcji w szeregach policji i szemranych interesów jeszcze powróci. Cierpliwości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej zaznaczył- zrobiłeś swoje (a właściwie nawet dużo więcej) i twoje zadanie się skończyło. Zwyczajnie nie mogli wlepić tam więcej zawartości, ponieważ zwykły, szary funkcjonariusz nie wtyka nosa w dalszy rozwój takich spraw. Dalej misje będą dużo bardziej rozbudowane, ponieważ wtedy (jako detektyw) prowadzisz taką sprawę od początku do samego końca.
Co do samej gry mogę dodać, że istnieje już wersja demo spolszczenia, które powstaje rekordowo długo. Osobiście mam jak najgorsze wspomnienia z grupą, która zabrała się do tłumaczenia ale nie mogę ignorować faktów- pierwsze trzy sprawy są już dostępne. Reszta w następnym miesiącu (ale na ten termin można przymknąć oko).
Jakby ktoś chciał źródło: https://www.facebook.com/spolszczeniegra/posts/561456137325231:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 23:31, Ecko09 napisał:

No i teraz żałuję, że nie skorzystałem z promocji na steamie -,-'' No cóż, następnym
razem biorę gierkę na bank.

Bo kupowanie tej gry w ogóle ma sens. Studio zamknięte, sprzedaż niezadowalająca, poza tym teraz rozdają ją po 20 zł. Nikomu nie zaszkodzisz robiąc to, o czym myślę.

inb4 degrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 23:31, Ecko09 napisał:

No i teraz żałuję, że nie skorzystałem z promocji na steamie -,-'' No cóż, następnym
razem biorę gierkę na bank.

Pod koniec marca jest zwykle wiosnobranie na muve.pl. Zawsze jest L.A. Noire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 10:07, Rick napisał:

> No i teraz żałuję, że nie skorzystałem z promocji na steamie -,-'' No cóż, następnym

> razem biorę gierkę na bank.

Dnia 11.03.2015 o 10:07, Rick napisał:

Pod koniec marca jest zwykle wiosnobranie na muve.pl. Zawsze jest L.A. Noire.


Wolę steam, bo mogę zapłacić paysafecardem. Nie mam żadnych kont bankowych itd. nigdzie, żeby móc inaczej płacić przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2015 o 13:28, Ecko09 napisał:

Wolę steam, bo mogę zapłacić paysafecardem. Nie mam żadnych kont bankowych itd. nigdzie,
żeby móc inaczej płacić przez internet.

Zawsze możesz poprosić kogoś zaufanego, kto wpłaci za ciebie. :P Ale, wedle woli. ;) Dodam tylko, że na muve gra z dlc chodzi za 15 zł. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować