Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

L.A. Noire - temat ogólny

284 postów w tym temacie

kupiłem la noire complete edition na muve pl i przeszedłem fabułę główną (21misji) ale nie mam dlc żdanych strojów nowych rzeczy do zbierania i 4 misji a na steamie jest napisane, ze dlc sa zainstalowane w okienku pod osiagnieciami

czy to mogło byc spowodawoane zainstalowaniem patcha pl co bdip zrobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w L.A. Noire z zainstalowanym spolszczeniem i mam wszystkie DLC w grze. Co prawda najpierw kupowałem podstawkę a dopiero później dokupiłem season passa, ale to na pewno nie jest wina spolszczenia. Na pewno masz tylko 21 misji? Ja w każdym wydziale, nie licząc ostatniego, miałem po dodatkowej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w menu głównym masz dostęp do misji z DLC? I czy podczas spolszczania miałeś jakiś komunikat o błędzie przy spolszczaniu DLC? Jeśli tak, to odinstaluj sposlzczenie, uruchom grę i jeszcze raz zainstaluj spolszczenie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to po instalacji spolszczenia gra uruchomi się w bardzo małym okienku. Wtedy nalezy wyjść z gry i ją normalnie uruchomić. Bo z tym spolszczeniem jest taki patent. Nie wolno go instalować dopóki się raz gry nie uruchomiło. Inaczej gra się spolszcza, ale nie ma DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2015 o 09:10, Karanthir666 napisał:

Czy w menu głównym masz dostęp do misji z DLC? I czy podczas spolszczania miałeś jakiś
komunikat o błędzie przy spolszczaniu DLC? Jeśli tak, to odinstaluj sposlzczenie, uruchom
grę i jeszcze raz zainstaluj spolszczenie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to po instalacji
spolszczenia gra uruchomi się w bardzo małym okienku. Wtedy nalezy wyjść z gry i ją normalnie
uruchomić. Bo z tym spolszczeniem jest taki patent. Nie wolno go instalować dopóki się
raz gry nie uruchomiło. Inaczej gra się spolszcza, ale nie ma DLC.



a no widzisz ja odrazu po instalacji gry zainstalowalem spolszczenie. czy mialem blad nie pamietam bo szybko dawalem dalej i nie zauwazylem pozniej sprawdze czy pomogło...
z menu nie mam dostepu do dlc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2015 o 10:26, davis87 napisał:

a no widzisz ja odrazu po instalacji gry zainstalowalem spolszczenie. czy mialem blad
nie pamietam bo szybko dawalem dalej i nie zauwazylem pozniej sprawdze czy pomogło...

z menu nie mam dostepu do dlc

Czyli zrobiłeś dokładnie to samo co ja :D Moja porada powinna ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie LA Noire przeceniony na steamie. I teraz takie pytanie. Warto kupować The Complete Edition czy lepiej bez DLC, samą podstawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 11:02, Ecko09 napisał:

Wreszcie LA Noire przeceniony na steamie. I teraz takie pytanie. Warto kupować The Complete
Edition czy lepiej bez DLC, samą podstawkę?


DLC to kilka dodatkowych misji, są gorsze i lepsze, ale jak za bezcen to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 11:02, Ecko09 napisał:

Wreszcie LA Noire przeceniony na steamie. I teraz takie pytanie. Warto kupować The Complete
Edition czy lepiej bez DLC, samą podstawkę?

JA to wychodzę z takiego założenia, że lepiej mieć całość niż część. I kolejne założenie: czekać na konkretne promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 18:01, Ecko09 napisał:

Zapis rozgrywki występuje tylko w formie checkpointu?


Tak, tylko i wyłącznie. Wkurzające to jest zwłaszcza w trakcie "przesłuchań", gdy któraś z błędnie podjętych decyzji niweluje kilka następnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w L.A. Noire ze spolszczeniem. Wszytko fajnie, pięknie ale gdy zaczynam misję "Auto konsula" to teksty rozmów są po angielsku mimo, że wszystkie inne teksty są po polsku. Ktoś się z tym spotkał i rozwiązał problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jeżeli kupię wersję pudełkową tej gry to czy spolszczenie będzie działać? Wiem że grupa która zrobiła spolszczenie zrobiła je głównie pod wersję Steam dlatego nie wiem czy po instalacji gry z płyty będzie potem można zainstalować spolszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2016 o 20:42, Paerth napisał:

Jeżeli kupię wersję pudełkową tej gry to czy spolszczenie będzie działać? Wiem że grupa
która zrobiła spolszczenie zrobiła je głównie pod wersję Steam dlatego nie wiem czy po
instalacji gry z płyty będzie potem można zainstalować spolszczenie.


A czemu nie chcesz kupić wersji na Steam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2016 o 18:40, Tuchaczevsky napisał:

> Jeżeli kupię wersję pudełkową tej gry to czy spolszczenie będzie działać? Wiem że
grupa
> która zrobiła spolszczenie zrobiła je głównie pod wersję Steam dlatego nie wiem
czy po
> instalacji gry z płyty będzie potem można zainstalować spolszczenie.

A czemu nie chcesz kupić wersji na Steam? :)


Kolega ma wersję Steam i w żaden sposób nie może zainstalować spolszczenia próbował wszystkiego od usuwania plików aż po instalowanie nowych sterowników i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2016 o 22:03, Paerth napisał:

Kolega ma wersję Steam i w żaden sposób nie może zainstalować spolszczenia próbował wszystkiego
od usuwania plików aż po instalowanie nowych sterowników i nic.

Ja mam wersję Steam i wszystko poszło bez problemu. Śmiga aż miło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2016 o 09:40, Rick napisał:

> Kolega ma wersję Steam i w żaden sposób nie może zainstalować spolszczenia próbował
wszystkiego
> od usuwania plików aż po instalowanie nowych sterowników i nic.
Ja mam wersję Steam i wszystko poszło bez problemu. Śmiga aż miło. :)


Kolega po polsku to małe menu przed grą a menu w czasie gry i dialogi są po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2016 o 09:51, Paerth napisał:

Kolega po polsku to małe menu przed grą a menu w czasie gry i dialogi są po angielsku.

A włączył napisy polskie? da się chyba język napisów zmieniać. A jak dalej nie działa to czy przeczytał FAQ na stronie tłumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2016 o 15:37, Paerth napisał:

Tak w tym małym menu przed włączeniem gry wszystko jest ustawione na język polski a gdy
gra to jest wszystko po angielsku.

A uruchamia grę przez LALauncher czy LANoire.exe? Powinno byc bezpośrednio przez to drugie.

Na profilu tłumaczy znalazłem tez taką poradę: Jeśli komuś spolszczenie nie działa, to można spróbować zmienić nazwy plików w następujący sposób:
- Cases na Cases.bak
- MainContent na MainContent.bak
- DLC na DLC.bak !!!

Słyszałem, że są też problemy z samym DLC, więc niech spróbuje odinstalować samo DLC i dopiero potem zainstalować spolszczenie. Ja mogę cię zapewnić, że spolszczenie działa w wersji na steama. U wszystkich moich znajomych też działa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować