Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

L.A. Noire - temat ogólny

284 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2011 o 21:20, Damianuss1 napisał:

Na muve.pl wystartował już pre-order wersji PC i niestety zła wiadomość. Wersja w pełni
angielska, lipa niestety. Ten sam ból co my konsolowcy.

http://muve.pl/pc/akcja/l-a-noire-pc/2434


Ale i tak licze chociaz an napisy. Ogólnie miło ze jest szansa ze bedzie na PC. Czekam jak to potwierdzą oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 21:27, karolekx23x napisał:

Ale i tak licze chociaz an napisy. Ogólnie miło ze jest szansa ze bedzie na PC. Czekam
jak to potwierdzą oficjalnie.

Hmm premiera została już potwierdzona :), a jeśli chodziło Ci o napisy to wiesz... to jest sklep Cenegi, a to oni zajmują się wydawaniem. Jakby robili PL to raczej by tam była wzmianka :P. Oczywiście mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2011 o 21:20, Damianuss1 napisał:

Wersja w pełni angielska, lipa niestety. Ten sam ból co my konsolowcy.

Fanów nie znasz? Zaraz pojawią się pierwsze amatorskie tłumaczenia do ściągnięcia z sieci. Dla tych co nie znają języka na zaawansowanym poziomie każde tłumaczenie będzie na wagę złota.

Dzisiaj rano ukończyłem grę. Będę musiał jeszcze do niej na chwilę powrócić aby odnaleźć ostatnią gazetę oraz jedno wezwanie, bo mi zabrakło do kompletu. Ale wrażenia jak najbardziej pozytywne! Faktycznie, w pewnym momencie gra zaczyna nużyć swoją powtarzalnością, ale nie trwa to długo, bo za moment fabuła nabiera tempa i wciąga jeszcze bardziej niż na początku! Cole Phelps to chyba pierwszy bohater gry, którego autentycznie nie polubiłem. Na początku irytowała mnie jedynie nachalna i nienaturalna mimika twarzy detektywa (ale to bardziej wina aktora niżeli bohatera) lecz wraz z zagłębianiem się w fabułę dochodziły nowe powody. Phelps jest najzwyczajniej niemiły, arogancki i opryskliwy. Często wybucha bez powodu podczas przesłuchiwania świadków i ogólnie roztacza wokół siebie aurę sk****synka. Momentem kulminacyjnym jest chyba akcja związana z pewną niemiecką piosenkarką. Na początku myślałem, że ówczesny partner zwyczajnie wrabia Phelpsa i że ten zacznie szukać dowodów na swoją niewinność, a tu zonk - nikt nikogo nie wrabiał, wszystko wydarzyło się tak jak to wyglądało... Koniec gry również interesujący. Na pewno niespodziewany choć zabrakło mi w nim odpowiedzi na kilka mniej ważnych pytań. Mimo to - świetna gra. Czekam na sequela, oby z innym bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj można zrobić PRE-order L.A. Noire na PC na kompanii graczy... kiedy będzie można zamówić przez gram.pl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, ile czasu do końca gry zostało po tym jak zastajemy

Spoiler

vice komendantem (czy czymś takim xD), wtedy kiedy zaczyna się sprawa związana z handlem morfiną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 00:01, Sandro napisał:

Spoiler

Czekam na sequela, oby z innym bohaterem.



Spoiler

Jak sobie to wyobrażasz? ;> Zombie Phelps? To chyba oczywiste, że jeśli ukaże się sequel to z innym bohaterem, bo martwy bohater na nic się nie zda. Inna sprawa jeśli zrobiliby prequel, ale u Phelpsa nie ma raczej czego już szukać ze względu na jego przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 14:46, woko27 napisał:

>

Spoiler

Czekam na sequela, oby z innym bohaterem.



Spoiler

Jak sobie to wyobrażasz? ;> Zombie Phelps?


Głupi błąd - miałem na myśli drugą część gry ;)

@ja33no
Vice to tylko nazwa wydziału i nie oznacza, że zostałeś vice komendantem posterunku ;) W każdym razie, do końca gry pozostaje jeszcze 8 misji - dłuższych i krótszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 20:05, woko27 napisał:

> Co znajduje się w pudełku z grą?

Książeczka i płytka?

Myślałem, że może jakaś mapa, jak w innych grach Rockstara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 20:16, karolekx23x napisał:

Granie w gre bez znajomości praktycznie angielskiego jest wymagane, czy trzeba władac
jezykiem perfekt ?

Nie słyszałem jeszcze o grze, która wymagałaby brak znajomości angielskiego. Ale tak, LA Noire wymaga znajomość języka na co najmniej zaawansowanym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 20:35, Sandro napisał:

> Granie w gre bez znajomości praktycznie angielskiego jest wymagane, czy trzeba władac

> jezykiem perfekt ?
Nie słyszałem jeszcze o grze, która wymagałaby brak znajomości angielskiego. Ale tak,
LA Noire wymaga znajomość języka na co najmniej zaawansowanym poziomie.


W stopniu bardzo zaawansowanym bym nawet powiedział ;) Do tego w grze pojawiają się słowa używane w tamtym przedziale czasowym, więc łatwo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 20:31, faraoneek23 napisał:

Myślałem, że może jakaś mapa, jak w innych grach Rockstara


No właśnie nie ma mapki/plakatu jak w RDR i GTA IV. :) Pewnie dlatego, że studio, które zrobiło L.A. Noire nie jest w pełni zależne od R* tak jak w.w. gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 20:16, karolekx23x napisał:

Granie w gre bez znajomości praktycznie angielskiego jest wymagane, czy trzeba władac
jezykiem perfekt ?


Bez znajomości angielskiego raczej nie podchodź do tej gry. Ja z moim angielskim na poziomie liceum - poziom rozszerzony zdołałem zrozumieć fabułę gry, ale większości smaczków językowych nie zdołałem wychwycić, bo język w L.A. Noire jest zdecydowanie ostro różniący się od dzisiejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak z Borderlandsem, Bioshockiem 2, będziemy oczekiwać spolszczenia 6 miesiący po premierze :P
Z drugiej strony tam jest ogrom dialogów, może nie tyle co w GTA 4 ale jednak, więc im się zwyczajnie nie chce tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować