Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

L.A. Noire - temat ogólny

284 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2011 o 08:35, karolekx23x napisał:

Gdyby chodzi dali napisy nie było by żle, a tak gra prezentuje się bardzo dobrze tylko
zawsze cos muszą odwalić.

Zdaje się, że sam Rockstar zabronił lokalizować LA Noire tak więc niezależnie od wydawcy, gra musi zostać wydana po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na PC wychodzi 7 listopada, będzie zawierać wszystkie DLC, oraz podano jej wymagania:

System Specifications:
• Operating System: Windows 7 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3 / OnLive for PC or Mac
• Processor: Intel Dual Core 2.2GHz to Quad Core 3.2GHz / AMD Dual Core 2.4Ghz to Quad Core 3.2Ghz
• RAM: 2GB to 8GB
• Hard drive space: 16GB
• Video Card: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB to NVIDIA GeForce GTX 580 1536MB / Radeon HD 3000 512MB to Radeon HD 6850 1024MB
• Sound Card: 100% DirectX 9 Compatible
• DVD Drive

PS. te wymagania to jakieś jaja:D

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/18991/la-noire-the-complete-edition-coming-to-pc-this-november.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć ile DLC wyszło dodatkowo do tej gry? Oraz czy zmieniają one ponoc "dziwną" końcówke podstawki? Nie znam fabuły, ale słyszałem ze tak sie własnie nijako konczy i może DLC jakoś to zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 21:35, Piotr13PL napisał:

Może mi ktoś powiedzieć ile DLC wyszło dodatkowo do tej gry? Oraz czy zmieniają one ponoc
"dziwną" końcówke podstawki? Nie znam fabuły, ale słyszałem ze tak sie własnie nijako
konczy i może DLC jakoś to zmieniło?

Wyszło 5 DLC, które dodają nowe sprawy z tych grałam w 4 i są to po prostu dodatkowe sprawy z różnych wydziałów które wybiera się z menu i nie wpływają one na końcówkę gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś już pograł na PC? Widzialem filmik na youtube, ale na kompie z kosmosu, a głównie chodzi mi o opinie ludzi z "normalnym" kompem - by sprawdzić optymalizację. Amerykańcy róznie mówią, jedni że git, drudzy ze nie. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem gra jest okrutnie zoptymalizowana, ba nawet brak optymalizacji. Kolejny port od R* nieźle i właśnie tym udowodnili, że graczy komputerowych mają głęboko w d*pie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 16:46, Kirabaxior napisał:

czyli port z konsoli... i tak bym tyle nie mial klatek co prawda, no ale "ciekawie" sie
zaczyna.


Limit liczby klatek do 30 nie ma nic wspólnego z "portem z konsoli", lecz procesem nagrywania mimiki twarzy, więc tego ograniczenia po prostu nie można obejść - poza tym, to nie Counter Strike czy Quake, więcej niż 30 fps nie jest do niczego potrzebne.

@Crew900
Przeglądam różne fora, z lektury wątków poświęconych grze wyłania się obraz produktu o niebo lepiej zoptymalizowanego niż GTA4...
Ponoć wyłączenie opcji "environmental detail" bardzo pomaga w poprawie wydajności, a różnic w grafice nie ma praktycznie żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 13:54, Principes napisał:

Przeglądam różne fora, z lektury wątków poświęconych grze wyłania się obraz produktu
o niebo lepiej zoptymalizowanego niż GTA4...
Ponoć wyłączenie opcji "environmental detail" bardzo pomaga w poprawie wydajności, a
różnic w grafice nie ma praktycznie żadnych.

Koledze cieło, dopóki nie zrobil commandline''u. Wtedy smigalo aż miło :P
Mógłbyś dać linka do jakiegoś forum, gdzie wypowiadają się ludzie? Chciałbym się upewnić, bo po łikendzie zamawiam grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 00:18, Kirabaxior napisał:

> Przeglądam różne fora, z lektury wątków poświęconych grze wyłania się obraz produktu

> o niebo lepiej zoptymalizowanego niż GTA4...
> Ponoć wyłączenie opcji "environmental detail" bardzo pomaga w poprawie wydajności,
a
> różnic w grafice nie ma praktycznie żadnych.
Koledze cieło, dopóki nie zrobil commandline''u. Wtedy smigalo aż miło :P
Mógłbyś dać linka do jakiegoś forum, gdzie wypowiadają się ludzie? Chciałbym się upewnić,
bo po łikendzie zamawiam grę.


Zaglądałem przede wszystkim na gamespot czy RockPaperShotgun - bez problemu znajdziesz tam kilka opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 x86 na pokładzie najnowsze stery geforce gtx 470, a gra się nie uruchamia. Po 2 płytowej instalacji wchodzę poprzez launcher, zmieniam ustawienia, daję launch game i nic się nie dzieje. Ma albo miał ktoś już taki problem. Po wejściu do katalogu social club ten plik renderer.exe też się nie otwiera. GTAIV chodzi mi do tej pory bez problemu a LA Noire od początku robi problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 13:54, Principes napisał:

Przeglądam różne fora, z lektury wątków poświęconych grze wyłania się obraz produktu
o niebo lepiej zoptymalizowanego niż GTA4...

Trudno się dziwić - w końcu LA Noire nie hula na RAGE''u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 30 minut, przeszedłem pierwszą sprawę, i jestem BARDZO pod wrażeniem. Gra hula bardzo ładnie, stałe 30fps na sprzecie w podpisie. Bardzo się cieszę że jest port na PC i mam przyjemność zagrać w tak dopracowaną i klimatyczną grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że post pod postem, ale już rozwiązałem swój problem z tą grą. Zainstalowałem ją bezpośrednio na dysku C a nie jak setup proponuje np. c:\program files\rockstar games\L.A. Noire i zmieniłem nazwę katalogu gry na lanoire Pomogło mogę grać. Na sprzęcie z podpisu gra chodzi w 1920x1080 full detale,antyaliasing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 11:13, ViPKiNG napisał:

Przepraszam że post pod postem, ale już rozwiązałem swój problem z tą grą. Zainstalowałem
ją bezpośrednio na dysku C a nie jak setup proponuje np. c:\program files\rockstar games\L.A.
Noire i zmieniłem nazwę katalogu gry na lanoire Pomogło mogę grać. Na sprzęcie
z podpisu gra chodzi w 1920x1080 full detale,antyaliasing.

Ooo, to miło. I jak wrażenia? Ja się mega wciągnąłem, w 3h już 8 sprawę jadę : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradnik, co zrobić jeżeli gra się strasznie tnie na słabszych bądź mocniejszych sprzętach:

1.Włączyć L.A. Noire, a następnie przejść do ''''Options''''.
2.Wkleić bądź przepisać do Command Line to:-npd -str -nonv bez dwukropka.
3.Ustawić to co się da na ''''Perfomance''''.
4.Ustawić własną rozdzielczość i ''''Antialiasing'''' dać na ''''0'''', a ''''Anisotropic Filtering'''' dać na ''''1'''' oraz ''''Ambient Occlusion'''' dać na ''''No''''.
5.Potem dać ''''Ok'''' i życzę miłej gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować