Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

L.A. Noire - temat ogólny

284 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2016 o 17:31, Rick napisał:

> Tak w tym małym menu przed włączeniem gry wszystko jest ustawione na język polski
a gdy
> gra to jest wszystko po angielsku.
A uruchamia grę przez LALauncher czy LANoire.exe? Powinno byc bezpośrednio przez to drugie.

Na profilu tłumaczy znalazłem tez taką poradę: Jeśli komuś spolszczenie nie działa, to
można spróbować zmienić nazwy plików w następujący sposób:
- Cases na Cases.bak
- MainContent na MainContent.bak
- DLC na DLC.bak !!!

Słyszałem, że są też problemy z samym DLC, więc niech spróbuje odinstalować samo DLC
i dopiero potem zainstalować spolszczenie. Ja mogę cię zapewnić, że spolszczenie działa
w wersji na steama. U wszystkich moich znajomych też działa. :P


Zamieniał te pliki i przy podmianie wyskoczył mu błąd podczas uruchamiania gry AD9A żeby zrestartować komputer i zainstalować najnowsze sterowniki lub DirectX, zrobił tak i nic. Z tym odinstalowaniem DLC i instalacją spolszczenia bez DLC również nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2016 o 17:47, Paerth napisał:

Zamieniał te pliki i przy podmianie wyskoczył mu błąd podczas uruchamiania gry AD9A żeby
zrestartować komputer i zainstalować najnowsze sterowniki lub DirectX, zrobił tak i nic.
Z tym odinstalowaniem DLC i instalacją spolszczenia bez DLC również nie pomogło.


Cóż, w którymś miejscu twój kolega robi źle. :P Jak już mówiłem spolszczenie działa na wersji steam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zrobiłem i niestety u mnie spolszczenie też nie działa podmieniałem pliki, uruchamiałem przez LANoire.exe mam tak samo jak kolega to małe menu jest po polsku język już ustawiony, Social Club również a język gry jest angielski. Nie wiem co mogę robić źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować