Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 jednak z członem Call of Duty

41 postów w tym temacie

Haha, a podobno mówili, że już postanowili o tym, że gra będzie nazywać się "Modern Warfare 2", ale wiedziałem, że nie mogą być aż tacy głupi bo by stracili mnóstwo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynka jakos nigdy nie mogla mnie przekonac do siebie:), moze przy dwojce sie wkoncu uda^^
Co do tematu, przeciez ponad 50% ludzi z ich ankiety nie wiedzialo co to modern warfare, ale call of duty juz znali nubaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na początku nie wiedziałem o co chodzi jak widziałem Modern Warfare 2. ^^
Teraz to już się w sumie nauczyłem, ale pewnie jakby gram tyle o tym nie pisał to w sklepie zastanawiał bym się co to za gra ^^. Pomijając już fakt, że nie mam ochoty tego kupować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem parę tygodni temu, że człon CoD znajdzie się na pudełku, bo sami twórcy powiedzieli, że tak właśnie będzie,a tu pojawiały się bezsensowne newsy typu "Tylko 30% graczy kojarzy Modern Warfare".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, bo marka będzie dalej kojarzona z tragicznym Treyarchem :P no ale actiblizz nie pozwoli sobie na utratę kaski z powodu tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 13:26, Arachnos napisał:

szkoda, bo marka będzie dalej kojarzona z tragicznym Treyarchem :P no ale actiblizz nie
pozwoli sobie na utratę kaski z powodu tytułu.

Ech ? O czym ty chrzanisz, mości panie !? CoD to marka Infinity Ward, i jak tobie się ona kojarzy z Treyarchem, to już twój problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę się nieprecyzyjnie wypowiedziałem. Marka własnie kojarzona z IW i popsuta przez Treyarch i ich pomysły. Ludzie mogą popatrzyć na markę przez pryzmat World at War i się zrazić ilością błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, co wam tak nie pasuje cholernie w WaW?? gram w ta gre od premiery i wcale nie jest jakas gorsza od CoD4? Rozumiem, ze CoD 3 byl taki a nie inny, ale WaW to nie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest OK, ale chyba nie kupię. Daruję sobie. Kupiłem CoD4 i niby fajnie się grało w singla, ale za krótki był. A w multi ciągle dostawałem baty (nie ukrywam, jestem raczej graczem dla przyjemności, a nie z powołania), więc uważam, że wywaliłem jakieś 50zł w błoto (gra mnie kosztowała w sumie 85zł, ale sam single jest warty jakieś 35, bo krótki, że masakra). Drugi raz tego błędu nie popełnię. Powinni sprzedawać osobno wersję single za góra 50zł, a jak kogoś multi interesuje, to niech sobie za drugie tyle dokupi dodatek z multi, albo jakiś DLC, nie wiem. A nie, że kupię grę za 130zł, w którą pogram 5 godzin i odstawię na półkę, bo mnie łoją na multi i dla mnie taka gra jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość. Ja tym czasem muszę się kiedyś zaopatrzyć w pierwszą część Modern Warfare, bo jeszcze nie grałem :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to za gracz i "fan" jesli nie wie ze mw to jest cod ... i za tylko za nazwe gry by stracili miliony ... to jest jak dla mnie oczywiste ale dla niektorych za trudne do ogarniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować