Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 jednak z członem Call of Duty

41 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2009 o 13:43, mcnitrox napisał:

Gra jest OK, ale chyba nie kupię. Daruję sobie. Kupiłem CoD4 i niby fajnie się grało
w singla, ale za krótki był. A w multi ciągle dostawałem baty (nie ukrywam, jestem raczej
graczem dla przyjemności, a nie z powołania), więc uważam, że wywaliłem jakieś 50zł w
błoto (gra mnie kosztowała w sumie 85zł, ale sam single jest warty jakieś 35, bo krótki,
że masakra). Drugi raz tego błędu nie popełnię.

Jakbyś pograł tak ze dwa tygodnie, to odblokowałbyś sobie lepszą broń dobre perki (zdolności) i już nie miałbyś takich batów, które praktycznie otrzymuje każdy nowy gracz. Poza tym są serwery dla początkujących, wystarczy poszukać.
Za szybko się poddałeś, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, i się zrobi tasiemiec. A już miałem nadzieję na zupełnie nową markę [może po oderwaniu się w dwójce od CoDa, w trójce zmiany interfejsu itp poszłyby dalej]. A tak, będziemy pewnie dostawać CoDa, za za rok jego klon [od Treyarch] i tak w kółko. Bleh.


Darkstar181
Tiaa, przeszukaj te kilka tysięcy serwerów aby znaleźć jakiś dla początkujących. :P A perki w sumie niewiele dają, jak ktoś ma skilla to bez nich i ze słabą bronią kosi. Sam jestem noob, ale mimo iż zazwyczaj mam ze 20 więcej dead''ów niż kill''ów, pocinam sobie w multi dla przyjemności. Nie trzeba kosić, żeby cieszyć się z fraga. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko widać że logo Call Of Duty jest wciśnięte do tej okładki trochę na siłę. Mam nadzieję że to nie jest ostateczna wersja okładki. I tka jak przy premierze CoD4, IW da community wybór co do wyglądu okładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam obojętne czy z CoD czynie w tytule. Słąbo trzeba być rozgarniętym żeby nie znać z jakiej rodziny MW pochodzi ale Activision chyba się boi że każuale nie poznają gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że człon Call of Duty wrócił do nazwy. Od razu okładka wygląda lepiej ;]
FTW. Okładka wygląda zaje...fajnie ;D
a raczej przemega kozacko ;]
Niah, nawet wakacje mi się dłużą w oczekiwaniu na nowego CoDa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba, nie dość że wciśnięte na siłę, to jeszcze samo logo Call of Duty ma trzy razy mniejszą wielkość niż w wypadku CoD4, żeby przypadkiem komuś się nie zapomniało, o co w całej tej farsie chodzi. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysłałem o tej grze ale po tym jak mnie zraziła do grania w multi to sobie daruję, mimo dobrego singla. Kombinacja "trzymanie broni przy policzku (celowanie) + bunny hoping" wystarczyło.

No popatrzcie, taka mała zmiana w nazewnictwie a warta miliony :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super, że będzie ten dopisek Call of Duty bo myślę, że może mieć to jakieś małe znaczenie na sprzedaż tej gry. I okładka lepiej wygląda z tym małym dopiskiem Call of Duty !!! Pierwsza część przyciągnęła mnie na ponad pół roku w tryb multiplayer, więc mam nadzieję, że tym razem będzie tak samo bo na pewno kupię !!! PoZdRaWiAM FaNóW CoD''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w klasie 1 z 8 kumpli, którzy grają w gry (szczególnie w FPS''y) wiedział, że Modern Warfare dwa to kolejna odsłona Call of Duty. Teraz to na pewno będą wiedzieć co to za gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupię! CoD4 bardzo mi się podobała: supr grafika, super broń, super dźwięk. Jedyną jej wadą było to, że gra single była krótka. Ale mam nadzieję, że producenci wyciągnęli z tego wnioski i dwójeczka będzie o wiele dłuższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wyciągnęli wnioski, że niezależnie od długości tej gry, i tak ludzie ją kupią ;) Niestety nie zanosi się na to żeby dwójka miała by być dłuższa. Ale co tam, jak dla mnie to nie jest wada. Single to IMO i tak taka "przegryzka" (bardzo smaczna, ale jednak :)) przed głównym daniem - multiplayerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<yes yes yes>

Dzięki temu seria CoD nie odejdzie w zapomnienie przez produkcje Treyarcha, które w moim mniemaniu sa bardzo dobrze, ale wiele osób na nie narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 20:36, marekl1975 napisał:

Ale mam nadzieję, że producenci wyciągnęli z tego wnioski i dwójeczka będzie o wiele dłuższa...


Obawiam się że nie ma co na to liczyć, bo do tej pory ukazały się cztery odsłony (plus jeden dodatek) Call of Duty na PC i w zasadzie wadą z każdej była krótka kampania dla trybu single player także i tym razem z pewnością nie będzie nic lepiej pod tym względem. Niestety, nastały takie czasy, że kampania dla pojedynczego gracza to tylko dodatek do multiplayera i z każdym rokiem jest to coraz bardziej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 23:43, dave03 napisał:

Obawiam się że nie ma co na to liczyć, bo do tej pory ukazały się cztery odsłony (plus
jeden dodatek) Call of Duty na PC i w zasadzie wadą z każdej była krótka kampania dla
trybu single player także i tym razem z pewnością nie będzie nic lepiej pod tym względem.
Niestety, nastały takie czasy, że kampania dla pojedynczego gracza to tylko dodatek do
multiplayera i z każdym rokiem jest to coraz bardziej widoczne.

Zgadzam się z Tobą! Producenci kładą coraz większy nacisk na multi, a nie na single. Według mnie nie jest to dobre, bo nie każdy lubi multi. A tak szczerze, ja też wolę single. :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować