Zaloguj się, aby obserwować  
General_Odyn

Quake 3 Arena - warto grać czy nie?

253 postów w tym temacie

Jesli lubisz gry, w ktory malo myslisz, duzo strzelasz czyli takie napier*****ki to z pewnoscia warto zagrac. a nawet jesli nie lubisz to i tak pasowalo by zagrac w takiego klasyka jak quake III :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 17:07, grunchill napisał:

Jesli lubisz gry, w ktory malo myslisz, duzo strzelasz czyli takie napier*****ki to z pewnoscia
warto zagrac. a nawet jesli nie lubisz to i tak pasowalo by zagrac w takiego klasyka jak quake
III :)


nie używaj przekleństw - mi kNOT dał degradaje za to
(taka dobra rada - a teraz modl sie by tu nie przyszedl...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie ma znaczenie co miałeś na myśli? Już widziałem dużo przypadków przekleństw zagwiazdkowanych i większość tych ludzi zaliczyla reprymende albo degrada.

Co do quake''a, dobrze wspominam ta gre, niesamowicie sie gralo w gimnazjum na lekcjach po sieci, można powiedziec że królowałem w tą gre, przynajmniej w swojej klasie :) Jest doskonałym sposobem na rozluźnienie się, odpalasz i niszczysz wszystkich dookola siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solidna sieciowa gra. Jesli nie grales to warto. Ale grafika moze sie juz nie podobac. Wiec mozesz kupic Q4. Multi wyglada identycznie, nawet te same mapy, a grafika jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Q3 jest wypas. Gram w niego od kilku lat. Polecam zwłaszcza moda promode. Troche inna fizyka i jeszcze większa dynamika rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 17:02, General Odyn napisał:

Proszę o wasze przypuszczenia i spostrzeżenia na temat gry siecowej w Quake 3 Arena.


Quake 3 jest fantastycznym FPS''em.
Przede wszystkim porywa nas dynami gry - nie bawimy się w "szukanie przełącznika", bo ta gra ma nam nie dadać chwili wytchnienia od nawaławicy ołowiu :].
A zacząłem grać namiętnie w Q3 w momencie, gdy moim głównym zainteresowaniem PC były strategie i cRPG i interesowały mnie nowe produkcje akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spox ale jak grasz przez neta to mozesz miec duze laggi :) i jeszcze mozesz sie spotkac z cheaterami :P
Ale graj jest wyjedwabista... poprostu spoxik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 14:34, General Odyn napisał:

Wiecie co wszyscy macie racje. A teraz zdecydujmy jaka jest nasza ulubiona mapa lub broń.


ulubiona broń :railgun

ulubiona mapa :Q3dm17

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 16:54, General Odyn napisał:

Ulubiona broń: Railgun


Wreszcie ktoś porządny!!! Z railgun''em całe wakacje przez internet pogrywałem. Świetetna broń. Świetna gra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

graj, lej wszystkich, najpierw w polsce, potem w europie, trenuj po 10h na dobę i .... pojedź do stanów, rozpiepsz wszystkich fagasów z usa i japoni i wygraj ferrari od Carmaca!!!!! :::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 18:51, caramondl napisał:

graj, lej wszystkich, najpierw w polsce, potem w europie, trenuj po 10h na dobę i .... pojedź
do stanów, rozpiepsz wszystkich fagasów z usa i japoni i wygraj ferrari od Carmaca!!!!! :::)))


Ferrari?? Po co mi jeszcze jedno?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 19:06, Yamamoto napisał:

> graj, lej wszystkich, najpierw w polsce, potem w europie, trenuj po 10h na dobę i ....
pojedź
> do stanów, rozpiepsz wszystkich fagasów z usa i japoni i wygraj ferrari od Carmaca!!!!!
:::)))

Ferrari?? Po co mi jeszcze jedno?? :D


Puścisz je na alegro, na WOŚP P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 19:37, Galadin napisał:

Ja tam wole CSa, przynajmniej troche można głowy użyć i nie zabija tam się waląć na chama serie
w kolesia. :)


Na chama?? To traf(z rail''a) gościa, wyskakując na rampie, obrót i strzał. Jak uda Ci się za pierwszym razem to jestes dobry. Tylko typek do odstrzału musi być dobry (w miarę) i nie stać w miejscu. Słyszałem, że CS to już bardziej skradanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować