Zaloguj się, aby obserwować  
General_Odyn

Quake 3 Arena - warto grać czy nie?

253 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2006 o 19:51, Yamamoto napisał:

> Ja tam wole CSa, przynajmniej troche można głowy użyć i nie zabija tam się waląć na chama
serie
> w kolesia. :)

Na chama?? To traf(z rail''a) gościa, wyskakując na rampie, obrót i strzał. Jak uda Ci się
za pierwszym razem to jestes dobry. Tylko typek do odstrzału musi być dobry (w miarę) i nie
stać w miejscu. Słyszałem, że CS to już bardziej skradanka.


No ogólne antyterrorka polega na skradance. :) Aha, pozatym na oficjalnych turniejach słyszałem że się nie ma odrazu raila, pozatym są inne bronie. Nie chodzi o to, że chcę kogoś złościć, tylko wole gry na większe myślenie, granie w drużynie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 18:15, Yamamoto napisał:

> Ulubiona broń: Railgun

Wreszcie ktoś porządny!!! Z railgun''em całe wakacje przez internet pogrywałem. Świetetna broń.
Świetna gra!!!

Może i świetna ale trzeba czekać na to aż się załaduje po strzale, a pozatym lubie też BFG i Lighting Guna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wczorja odpaliłem Quake 3 ale czegos mi brakowało.... znalazłem płytkę z Quake 2 wziąłem z niej muzyczkę
i ponownie odpaliłem Quake 3, dałem na Fullaaaaaa wybrałem planszę z platformą w roli głównej
z Orbbem oraz Kleskiem i poczulem w sobie wilekiego POOOWEEERAAAA!!!! :D

Quake 3 z połączeniem muzyki z Quake 2 oddaje niepowtarzalny efekt grywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 19:37, Galadin napisał:

Ja tam wole CSa, przynajmniej troche można głowy użyć i nie zabija tam się waląć na chama serie
w kolesia. :)


Tja, głowy użyć do headshot''a :) A tak na poważnie to uważam CS za najlepszą sieciówkę w swojej kategorii oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a przed q ]I[ a spędziłem ponad 2 lata. Nalepsze bronie to rail i rakietnica. Polecam też zaktualizować q3 do wersi 1.32 i grać na modzie OSP. Nie ma lepsze gry niż q3a na clan arenie z pro modem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:07, bombel1981 napisał:

> Ja tam wole CSa, przynajmniej troche można głowy użyć i nie zabija tam się waląć na chama
serie
> w kolesia. :)

Tja, głowy użyć do headshot''a :) A tak na poważnie to uważam CS za najlepszą sieciówkę w swojej
kategorii oczywiście.



Ja też tak uważam, nie ma to jak współpraca z normalnymi graczami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione to także rail i rakietnica( ze spawarą w międzyczasie ;)). W Challange Pro Mode 1.32 Quake 3 wymiata ;) szybka zmiana broni, podwójne skoki z dwójeczki, i ta prędkość rozgrywki. I nie rozumiem, dlaczgo uważa się FPP za gry, w kórych nie trzeba myśleć? Szachy to nie są, ale po latach grania w q1,q2 i q3 zauważyłem, że poziom grania uzależniony jest od inteligencji gracza. Bo żeby grać dobrze i wygrywać, trzeba bardzo szybko myśleć nad tym, co się robi i co ma zamiar się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi Quake III Jakoś nie przypadł do gustu . O wiele bardziej spodobał mi się Quake 2 i Quake IV, a fenomalny jest Quake I :) Naprawdę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem jeszcze z serii quake chyba tylko w 2 i podobał mi się faktycznie spędziłem długie lata grając przez sieć ale dla mnie z całej tej rodziny quake najlepsza jest 3. Małe wymagania, dobra grafika i cała masa modów które potrafią umilić grę. Zgadzam sie z tym że trzeba tam myślec. Faktycznie może nie aż tak jak w szachach, ale grając np na OSP trzeba w bardzo szybkim tempie przeliczać jakie obrażenia sięzadało jakiej broni użyć, jaki ruch wykonać itd. W sumie może to nawet nie jest myślenie świadome do końca ale grając w quake 3 zamieniam sięw komputer liczący kombinujący itd. W każdym razie napewno trzeba przy tym w jakimś stopniu myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 21:12, okon napisał:

Doom lepszy:p


Ta, a jeszcze lepszy schabowy z ziemniakami i kapustą ; ) Wiadomo, że w dooma po necie tnie się , że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się wychowałem na wtedy jeszcze demie Doom-a 1 i 2 :) I faktycznie doom też jest TheBEst ale w tych kategoriach patrząc można jeszcze dodać Wolfensteina ET i PainKillera bo to też są świetne gry zwłaszcza przez neta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż w CS''a też się zagrywałem nie powiem. Pamiętam, że pierwsze co zrobiłem jak wyszedł Half-Life to próbowałem zrobić rocket jumpa na wyrzutni rakiet. A nie raz żałowałem, że nie mogę w cs zrobić rocket jumpa przez bramę i wykosić z lotu całego toważystwa :D Doom 1,2 teraz to tylko piksele ale wtedy...to było na prawdę coś. Ale i tak quake rules !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Q3 jest głupi dla mnie:/ Nie dość, że krótki to wogólnie nie ma tego czaru co 2 (ale chodzi oczywiscie granie przez siec). Gram sobie teraz w 4 i musze powiedzieć że jest 10000000000% lepsza od DOOMa 3 który jest totalną klapą i w którego pograłem 5 minut i stwierdziłem że odinstalowanie to najlepszy pomysł z tą grą związany. No ale jeżeli chodzi o granie przez sieć to Q3 wogóle nie umywa się do takich gier jak : UT (każda część ale najlepsza wg mnie jest pierwsza), Enemy Territory czy Call of Duty. Q3 jest poprostu denny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest Kwesią gustu. Ja lubię każdego shootera który ma swój własny klimat i urok. Zresztą mówcie sobie co chcecie dla mnie najlepszymi grami tego typu są pierwsze Doom-y Heretick i HExen 1 no i oczywiście pierwszy Wolfenstein 3d i jego poprzedni któego nazwy nigdy nie jestem w stanie poprawnie napisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem w Quake2 w jedym z lepszych polskich klanow i niestety ale wejscie Q3 rozwalilo nam system. Ludzie sie przezucili, a q3 jest zwyczajnie biedny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować