Zaloguj się, aby obserwować  
General_Odyn

Quake 3 Arena - warto grać czy nie?

253 postów w tym temacie

Przeszlem Q1, przeszlem Q2, przeszlem Q3 a potem... odpalilem spowrotem 2 i tak zostalo mi do dzis:) Q2 jak dla mmnie jest rewelacyjny... za to swego czasu tez popykalem w CS ale szczerze powiedziawszy nie lubie patrzyc w obloczki po jednym strzale. CS pozostawiam wiec jako dobra gre ale dla ludzi ktorzy lubia dluuuuuuugo czekac przyczajeni w koncie. A swoja droga jak kazdy sie przyczai to kto do kogo bedzie strzelal? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie:

Wie ktoś jak stworzyć sobier server na LANie, w ktorym będziemy mieli np. same rail guny, albo same Bardzo Fajny Giwery i full amunicji do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema! moze ktos wie jek zdobyc bfg na takiej planszy w ktorej sa taki wachadlowe odwrocone krzyze przy quadzie? to bfg jest bardzo wysoko na glownum dzidzincu,sa niby odskocznie ale nie dam rady tam doskoczyc.Moze jest gdzies jakis teleport?? POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 10:06, putexi napisał:

siema! moze ktos wie jek zdobyc bfg na takiej planszy w ktorej sa taki wachadlowe odwrocone
krzyze przy quadzie? to bfg jest bardzo wysoko na glownum dzidzincu,sa niby odskocznie ale
nie dam rady tam doskoczyc.Moze jest gdzies jakis teleport?? POMOCY!!!!

Trzeba wskoczyć nie ma bata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 10:06, putexi napisał:

siema! moze ktos wie jek zdobyc bfg na takiej planszy w ktorej sa taki wachadlowe odwrocone
krzyze przy quadzie? to bfg jest bardzo wysoko na glownum dzidzincu,sa niby odskocznie ale
nie dam rady tam doskoczyc.Moze jest gdzies jakis teleport?? POMOCY!!!!


Nie wiem jak zdobyć to bfg ale wiem gdzie jest do niego amunicja (tak na przyszłość). Weź tego pomarańczowego bonusa (zapomniałem jak się nazywa), potem gdy jestes przodem do teleportu idz po lawie w lewo. Jest tam otwór. Wejdź tam to znajdziesz trzy paczki amunicji do bfg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można dołączyć do gry przez internet bo daje na refresh i niewyszukuje mi żadnych gier :( raz coś się stało i znaloazło a jak chciałem dołączyć to wyskoczyło że server full i wywaliło mnie a jak znów szukałem to znów nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 14:25, lajt napisał:

Jak można dołączyć do gry przez internet bo daje na refresh i niewyszukuje mi żadnych gier
:( raz coś się stało i znaloazło a jak chciałem dołączyć to wyskoczyło że server full i wywaliło
mnie a jak znów szukałem to znów nie było :/

Dajesz show full i show empty a dalej zmieniasz tylko rodzaje gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 16:00, Sycylius napisał:

> No i gdzie można go dostać , bo w sklepach netowych do tej pory go nie uraczyłem.

Ja tak samo na wirtusie nima na fajny.pl tez:/

Na Allegro jest. Wpisz sobie Quake III i wyskoczy kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 16:06, Sycylius napisał:

Osobiscie nie bawie sie w cos takiego jak allegro wole normalna gierke nabyta w sklepie


Jeśli gra jest zafoliowana i nieużywana to nie ma dla mnie znaczenia czy kupie ją w sklepie internetowym, na Allegro czy normalnym sklepie. Allegro to zawsze jakaś alternatywa. No ale takiego Quake''a to trudno dostać nówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 16:13, bombel1981 napisał:

Jeśli gra jest zafoliowana i nieużywana to nie ma dla mnie znaczenia czy kupie ją w sklepie
internetowym, na Allegro czy normalnym sklepie. Allegro to zawsze jakaś alternatywa. No ale
takiego Quake''a to trudno dostać nówkę.



No niby tak ale wole nie ryzykowac jeszcze mi ktos wala pusci i bede go musial szukac po polsce;);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zaczyna dopiero przygodę z grami FPP to powinien właśnie stawiać swoje pierwsze kroki w tej grze. Ja
pomimo, że już 2rok męcze CounterStrike to wciąż wracam do Q3 na wyżynkę itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 12:09, lajt napisał:


> Dajesz show full i show empty a dalej zmieniasz tylko rodzaje gry
I dalej nic nie szuka :(



Moze stara wersje masz ? Albo firewall ci blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2006 o 16:29, ProChaoS napisał:

Moze stara wersje masz ? Albo firewall ci blokuje.

A gdzie ściągne najnowszą wersję? A firewall to włączony mam miećczy nie? bo narazie wyłączyłem bo mi komp "siada" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować