Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Głosy w Star Wars: The Old Republic

72 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2009 o 23:06, EmperorKaligula napisał:

mmo = expienie, chcialbys grac mmo w ktore nie trzeba grac zeby miec max lvl i dobry
sprzet ? bardzo zabawne :D


MMO tylko oznacza dużą ilość graczy, a człon RPG za odgrywanie ról, fabułę itd. gdzie jednak tego brakuje mi we wszystkich MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 22:34, Wielki_Bubba napisał:

Panowie to co mówicie to jest prawda, ale pamiętajcie o tym, że teraz gier nie robi się takich jak kiedyś. Teraz chodzi głównie o kasę, czyli gry robi się dla jak największej publiki.

Albo tworzy się to o o czym się mówi, że się robi z nastawieniem na możliwość uzyskania strat lub nawet klapy, albo się odpuszcza, przyznaje, że zmienia się target i specyfikację, i w tym zakresie działa. Nikt nikogo nie oszukuje, nikt nie próbuje wcisnąć kłamstw i niedomówień. Twórcy tworzą to co chcą, a klienci wiedzą na co wydają swoje pieniądze. Szacunek należy się nie tylko producentom, klientom również. Takie niewidzialne stworzonko zwane Uczciwość - wszyscy wiedzą, że istnieje ale nikt go nie widział. Miłośnicy danego gatunku najwyżej popłaczą przez chwilę i wrócą do starych tytułów lub będą czekać na inne, aktualnie zapowiedziane przez konkurencję. Niestety żyjemy w chorym świecie i taka sytuacja nie nastąpi - pieniądze są dla większości bogiem, ludzie cierpią na ogólny brak wyobraźni i problemy z myśleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nadchodzi godny pogromca WoW''a. Jeśli będzie to free to play to może się skuszę. Sądząc po trailerze, który zwala z nóg będzie się działo...oj będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 23:42, Wielki_Bubba napisał:

MMO tylko oznacza dużą ilość graczy, a człon RPG za odgrywanie ról, fabułę itd. gdzie
jednak tego brakuje mi we wszystkich MMORPG.


chodzilo mi oczywiscie o to czym sa obecne gry mmorpg, rozwijanie skrotow mozesz sobie odpuscic, kazdy wie co to znaczy ;) czlonu "rpg" ze skrotu nie da na chwile obecna inaczej zrobic (za duze koszty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam dzwiek gry nie czyni. A trailer moze być super, a gra juz slaba. Grafika jest srednia. A co do fabuly w mmo to slabo to widze. Niech sobie bedzie abonament kilka dzieciakow nie bedzie gralo i tyle. A tak wogole to nielubie mmo a raczej nienawidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko się nie skończyło, że wyjdzie gra jednej kategorii, jak np Fuel, który powala obszarem gry, ale co z tego jak jest słaby i nikt tyle kilometrów nie przejedzie. Podobnie może się skończyć z TORem, żeby tylko grafę poprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem całym sercem z BioWare i mam nadzieję, że gra zmasakruje wszystko, co do tej pory powstało w branży MMO. Oczywiście głównie dzięki fabule i temu, że nie będzie tu tylko chodzić o bezsensowne levelowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 07:31, emace23 napisał:

Według mnie nadchodzi godny pogromca WoW''a. Jeśli będzie to free to play to może się
skuszę. Sądząc po trailerze, który zwala z nóg będzie się działo...oj będzie!


Mówisz o tym http://www.youtube.com/watch?v=DOvbv-LkK6w ? Mega trailer. Tylko oby z tym gromieniem WoWa się nie przeliczyli. Jednak czekam z niecierpliwością, nie czytałem jeszcze o tej grze zbyt wiele ale samo uniwersum wystarcza żeby przyciągnąć mnie do ekranu. Tak jak cała saga filmów, po kilkanaście razy oglądałem i nadal będę oglądał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 22:15, SoundWave napisał:


> Żałosny to jesteś ty .Bioware jest wielkie i nie zmieni tego grupka dzieciaków
na czele
> z tobą.
Widze, ze przypaletal sie czolowy fanboy ze swoimi wycieczkami osobistymi. Nie masz przypadkiem
innych for netowych, na ktorych z zapalem godnym lepszej sprawy musisz bronic swojej
przereklamowanej i przecenionej firmy?


Co dzieciaczku masz wakacje i się cieszysz?To raczej Blizzard czy SE jest przereklamowany niż taki Bioware.Oni przynajmniej nie ciagna w nieskonczoność marek na których zarabiaja fortune.A ty jestes fanboyem zdrajców którzy beszczelnie opuścili Black Isle a zwali sie Troika.Kastrofalne,zabugowane i w dodatku nudne RPGi .Dobrze że upadlli .Podbno jeden z tych zdradzieckich kolesi siedzi w waszym Blizzardziku.Nic nie przebije Biowaru i Black Isle, to właśnie wtedy gdy pracowali ze sobą odnosili największe sukcesy.I jak juz mówiłem banda dzieciaków z gimnazjum czy ze szkoły średniej tego nie zmieni.Bioware jrst wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 21:21, Triderus napisał:

Kastrofalne,zabugowane i w dodatku nudne RPGi .


Co to znaczy katastrofalne w tym zdaniu? Komuś się stała krzywda czy jak?
Nudne bo? :)
Chyba nawet na oczy ich Vampierza nie widziałeś bo ta gra to potęga - pomimo błędów czy bugów po prostu jest wielka.
Arcanum, cóż, klasyka w genialnym świecie z dosyć fajna wolnością wyborów. Dla mnie jedna z lepszych RPG jakie znam.
TOEE po prostu był za krótki.

SE to Square-Enix? Jeśli tak to się totalnie zgadzam ale do momentu połączenia się z Enixem każda ich gra przechodziła gigantycznym echem w branży i głowach graczy. Xenogears, Chrono Trigger/Cross, Legend of Mana, FF7-10, Vagrant Story, Parasite Eve 1&2, Front Mission 3, FFTactic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2009 o 21:21, Triderus napisał:

Co dzieciaczku masz wakacje i się cieszysz?To raczej Blizzard czy SE jest przereklamowany
niż taki Bioware.Oni przynajmniej nie ciagna w nieskonczoność marek na których zarabiaja
fortune.A ty jestes fanboyem zdrajców którzy beszczelnie opuścili Black Isle a zwali
sie Troika.Kastrofalne,zabugowane i w dodatku nudne RPGi .Dobrze że upadlli .Podbno jeden
z tych zdradzieckich kolesi siedzi w waszym Blizzardziku.Nic nie przebije Biowaru i
Black Isle, to właśnie wtedy gdy pracowali ze sobą odnosili największe sukcesy.I jak
juz mówiłem banda dzieciaków z gimnazjum czy ze szkoły średniej tego nie zmieni.Bioware
jrst wielkie.

Ugh, twoja logika i styl pisania "beszczelnie" wala mnie po pysku, skoncz juz wiec te swoje zalosne tyrady i wracaj do krainy wszelkich trolli ;)
Jedyne co Bioware ma wielkie to kolesi od PR i marketingu. Szkoda, ze tyle kasy nie pompuja w jakosc swoich gierek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 21:21, Triderus napisał:

Nic nie przebije Biowaru i Black Isle, to właśnie wtedy gdy pracowali ze sobą odnosili największe sukcesy.I jak juz mówiłem banda dzieciaków z gimnazjum czy ze szkoły średniej tego nie zmieni.Bioware jrst wielkie.

Jakbyś czytał ze zrozumieniem to zauważyłbyś, że nikt tego Bioware nie odbiera! Zarówno jeśli chodzi o wkład włożony w rozwój gatunku w przeszłości jak i odniesione na tym poletku sukcesy. Sprawa rozchodzi się o aktualny "wizerunek" studia. Jak już raz pisałem do Ciebie, tak powtórzę jeszcze raz: Odrobina wyobraźni, ściągnięcie klapek z oczu i krótka chwila używania szarej masy, którą nosi się pod czaszką wystarczy żeby wyciągnąć trochę wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować