Zaloguj się, aby obserwować  
Jacekmax

crysis maximum edition temat ogólny i silnik graficzny CryEngine3

17 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2009 o 14:26, Jacekmax napisał:

Fajowska gra będzie . :)

Eee...ale to nie jest po prostu wszystkie dodatki razem z podstawką w jednym pudełku? Taka jakby Saga? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydatne tylko dla kogoś kto jeszcze tytułów poszczególnych nie ma. Jakby jeszcze dołożyli dvd z najlepszymi modkami byłoby może warto bo takie texture packi Rigela trochę się ściągają. Do tego jeszcze świetny Nature mod i CryRecon i można jeszcze raz zagrać :-). Crysis to z pewnością jedna z tych gier do których będę co jakiś czas wracał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 16:15, igor8472 napisał:

Przydatne tylko dla kogoś kto jeszcze tytułów poszczególnych nie ma. Jakby jeszcze dołożyli
dvd z najlepszymi modkami byłoby może warto bo takie texture packi Rigela trochę się
ściągają. Do tego jeszcze świetny Nature mod i CryRecon i można jeszcze raz zagrać :-).
Crysis to z pewnością jedna z tych gier do których będę co jakiś czas wracał...

Cry Recon już wyszedł?? A poza tym czy nie mógłbyś mi podrzucić linka do tego texture packa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest dla osub któprzy nieznają Crysis i którzy nie mają Crysis , Crysis warhead i Crysis Wars. :)
Co byście powiedzieli o tym CryEngine3 ja tak niewiem co to jest powiedzcie mi pls. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam Crysisa i bardzo go lubię. Niestety nie mam własnej kopii, ponieważ Crysisy pożyczałem od kumpla. Czyli Maximum Edition to coś dla mnie. Choć ciekawe czy czekać na Crysis 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde wy tu mówicie że to będzie edycja Crysis + Crysis Warhead + Crysis Wars a ja się nastawiałem juz na kontynuacje .Widziałem na paru filmikach na youtube że są tam miejsca nieznane z poprzednich części,lepsza grafika itd. Mam nadzieję że to będzie kontunuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować