Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Specjalne edycje CoD Modern Warfare 2

145 postów w tym temacie

Już zaczynam zbierać money na edycję Prestige. Ten noktowizor by mi się przydał heh. Nieźle to wymyślili. Mam tylko nadzieję, że nie będzie kosmicznej sumy za ten zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG O_o Chciał bym ,żeby edycja Prestige zdobiła moją przyszłą półkę z edycjami kolekcjonerskimi. Tylko tak swoją drogą to ta edycja Prestige tylko na konsole czy na PC też?
Chociaż i tak mnie w życiu na to nie będzie stać. To chamstwo ,że tyle gier wychodzi w jednym czasie. Powinni to jakoś rozłożyć w czasie! AC2,Risen, Dragon Age i nowy dodatek do S.T.A.L.K.E.R.a i tak już za dużo.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie seria Call of Duty bardzo się podoba. Jestem szczęśliwym posiadaczem wszystkich części. :))) Modern Warfare chociaż krótka, to ma bardzo ładną grafikę i ciekawą fabułę. Myślę, że nie zawiodę się też na Modern Warfare 2. Jesli chodzi o te trzy edycje, to moim zdaniem jest to dobry pomysł. Na pewno będę starał kupić się tę wersję Hardened. Nie wiem, czy będzie stać mnie na wersję Prestige. W miarę dobry noktowizor to wydatek około 1000zł. Ale tak szczerze myślę, że wersja Prestige będzie kosztować jakieś 500-600zł, gdyż nikt by nie dał na grę 1000 i więcej. Ale czas pokaże i zobaczymy w listopadzie jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten noktowizor to za przeproszeniem będziecie sobie mogli o kant dupy rozbić.
On nie działa na takiej samej zasadzie jak normalny noktowizor. Tutaj mamy do czynieni z światłem podczerwonym - niewidzialnym dla ludzkiego oka, ale widzialnym dla np: kamery wbudowanej w komórkę. Te diody które widzicie są mocniejszymi wersjami diod, które każdy ma w domu (np: w pilocie od telewizora). Ten noktowizor po prostu podświetla sobie dany obszar światłem podczerwonym i dzięki temu gdy przyłożymy oko do obiektywu to widzimy obraz z kamery, tyle że podświetlony właśnie tym światłem.

A teraz taka ciekawostka:

Weź do ręki pilot i komórkę. Idź do jakiegoś ciemnego pomieszczenia (zero światła - widoczność 0%) i włącz w komórce tryb kręcenia filmów. Teraz zacznij naciskać przyciski na pilocie i obserwuj przez obiektyw komórki przód pilota. Co widzisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli kamera na podczerwień z zielonym filtrem? Dziadostwo.

Dnia 14.07.2009 o 12:36, KaSp napisał:

Weź do ręki pilot i komórkę. Idź do jakiegoś ciemnego pomieszczenia (zero światła - widoczność
0%) i włącz w komórce tryb kręcenia filmów. Teraz zacznij naciskać przyciski na pilocie
i obserwuj przez obiektyw komórki przód pilota.

Chodzi o to, że nawet taka kamera zarejestruje światło podczerwone? Mam to codziennie z Wii i jej diodami podczerwieni niewidoczne dla oka, widoczne dla sprzętu video.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy coś, co przebije 364 zł za kolekcjonerkę AC2 ... super, trzeba będzie zwykłą kupić, bo na pewno nie wydać gdzieś z 600 zł za grę, bo ma noktowizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noktowizor najtańszy na allegro kosztuje 700 zł, więc jezeli ten to nie atrapa, to cena spocznie w okolicach 1 k, o ile oczywiście do polski trafi taka edycja w co szczerze wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska The Lord of the Ring''s Online kosztowała 300€ (wtedy ok 1200zł.) i nie była dostępna w Polsce ;] A kosztowała tyle bo zawierała wieczystą subskrypcję i jeszcze jakieś dodatkowe rzeczy, których nie było w Edycji Specjalnej (która była dostępna w Polsce...) ;p
Co do Prestige Edition to ma nadzieje, że uda mi się ją kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloze sie, ze co do tego noktowizora, to bedzie to noktowizor pierwszej generacji (nowsze sa w niektorych krajach, m.in. w Unii Europejskiej dozwolone tylko dla wojska...), czyli pasywny (bedzie potrzebne dodatkowe zrodlo swiatla (np. swiatlo Ksiezyca), zeby cos zobaczyc. Zreszta ten lepszy kosztowalby "ociupine" wiecej od takiego pasywnego modelu uzywanego juz podczas wojny w Wietnamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, szkoda że w Polsce dzięki naszemu wspaniałemu LEMowi będzie dostępna zapewne tylko "standardowa" edycja, o cenie sugerowanej wynoszącej co najmniej 140zł...
A inna sprawa, szkoda że PC straci swojego jedynego (no, jeden się jeszcze ostanie... United Offensive. Chyba że jego też szykują.)) exclusive''a z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


@kuba9876543210

Krótko i zwięźle: NIE :)
Ponieważ noktowizor pasywny nie posiada źródła światła podczerwonego, a ten dodawany do MW2 posiada promiennik IR, więc jest noktowizorem aktywnym :)

------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------

"W klasycznym noktowizorze aby otrzymać obraz obserwowanego obiektu musimy oświetlić cel promieniami podczerwieni w zakresie około: 750 - 850 nm. Promieniowanie o takiej długości fali jest niewidzalne dla ludzkiego oka (ze względu na zbyt małą energię fotonów). Strumień podczerwieni odbija się od celu i "powraca" do noktowizora. Noktowizor przetwarza promieniowanie podczerwone na zakres światła widzialnego. W okularze obserwujemy oświetlony promiennikiem podczerwieni cel, obraz jest monochromatyczno zielony." - idealny opis dostarczonego razem z Codem noktowizora.

Tutaj więcej:
http://wwwnt.if.pwr.wroc.pl/KWAZAR/jaktopracuje/109446/jakdzia.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej od tego czy edycja Prestige wyjdzie w Polsce interesuje mnie, czy wyjdzie ona na PC czy będzie to tylko edycja konsolowa. Bo w FPSy to ja nadal wolę grać na PC. W każdym razie już wiem co sobie kupię na święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noktowizor ? :O LOL Gdyby to chociaż był gadżet wspomagający grę, coś jak trójwymiarowe okulary nvidii. Ale noktowizor? Wygląda to na próbę wyłudzenia kasy od wiernych fanów serii. No bo jaki inny może być powód dokładania czegoś takiego? To może niedługo będzie się sprzedawać Simsy w zestawie z lodówką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2009 o 13:25, Bambadil napisał:

Co do Prestige Edition to ma nadzieje, że uda mi się ją kupić...

Zdradzę ci straszną tajemnicę.
Noktowizor można kupić oddzielnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować