Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Specjalne edycje CoD Modern Warfare 2

145 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2009 o 21:58, Miki_L napisał:

jeżeli prestige będzie w polsce to kupuję nie zależnie od ceny

Zapewne, kupuj niezależnie od ceny jaka będzie, do tego polecam także zapoznać się z poprawną pisownią, a co do tej twej pewności, to naprawdę jesteś w stanie zapłacić za tą wersję nawet jeśli będzie za nią trzeba zapłacić 500-600 złotych..?
Należy pamiętać kto jest wydawcą tejże gry w naszym kraju LEM - jak wiadomo ceny gier LEM-a zawsze stoją na tej wyższej półce, w końcu Empik.
W takim wypadku nie liczył bym na to, że ta wersja będzie kosztować te 450 zlotych, zamówienie gry przez konsolowca w stanach się też nie opłaca region i tak nie będzie pasował, zostaje zatem WB a kupwanie tam do tanich nie należy...
Osobiście stawiam, że ta wersja będzie kosztować pomiędzy 499 zł a 599 zł choć stawiam spokojnie na tą drugą wartość bliżej 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, patrząc na obecne ceny z allegro Call of Duty 4 jestem w szoku. Niektórzy za używkę wołają 70-120zł, nówki po 129-159. Aż ze zdziwienia otworzyłem swój egzemplarz żeby zerknąć na rachunek. I co widzę? data zakupu 2007-11-22 (13 dni po premierze w Polsce), zerkam jeszcze raz ze zdziwieniem ile dałem? 89zł. A grę nabyłem w małym sklepie komputerowym.

PS: Mowa o wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Call of Duty jest jedną z nielicznych serii której niemal wszystkie części trzymają przez dłuższy czas bardzo wysokie ceny, stety i niestety, stety gdyż cena ta dyktowana jest zapotrzebowaniem na ten tytuł a to oznacza, że stale jest extremalnie grywalna, niestety, gdyż wiadomym jest to jaką będzie cene MW2 - wysoką, więc nie liczył bym na to szanowni koledzy, że kupicie prestige edycje za 400 złotych.. ja mierzę w tą z metalowym pudełkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest trochę liche. Chodzi o prestige edition. Ten noktowizor pasuje do wielu fpsów. Powinni dać coś bardziej growego. Ja bym chciał ek gow np. z mini replika broni itp. Albo figurkami a nie noktowizor którego nikt z graczy pownie by sam dla siebie nie kupił ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, tylko... chciłbym by ktoś przetestował lub przedstawił specyfikacje tego noktowizora. Nie chciałbym wydać 400 zyla na troszkę lepszą latarkę ;/ ale jeśli to naprawdę działa, to piszę się na to ;) przyda się do nocnych scenariuszy paintballowych :)
Może wie ktoś coś więcej o tych goglach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 19:13, vonpriebe79 napisał:

Wszystko ładnie, tylko... chciłbym by ktoś przetestował lub przedstawił specyfikacje
tego noktowizora. Nie chciałbym wydać 400 zyla na troszkę lepszą latarkę ;/ ale jeśli
to naprawdę działa, to piszę się na to ;) przyda się do nocnych scenariuszy paintballowych
:)
Może wie ktoś coś więcej o tych goglach???

Widziałeś wcześniejszy link umieszczony w tym temacie..?
Z tego co było widać i z tego co sam podałem noktowizor będzie działał na zasadzie takiej samej jakiej działają ci na przykład diody w pilocie telewizyjnym, zatem nie liczył bym na dużo, poprzeglądaj wcześniejsze strony a znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania... nie ma co się spodziewać cudów po takim noktowizorze mam nadzieję, że wszyscy zdają sobie z tego sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niektórzy źle interpretują gest ze strony producenta czy kogokolwiek kto jest odpowiedzialny za tego typu dodatki… Ten noktowizor to nie ma być narzędzie do waszych nocnych wypraw czy cokolwiek macie tam zamiar z nim robić, lecz stanowi on jedynie wartość KOLEKCJONERSKĄ i jest przeznaczony głównie dla osób które bawi zbieranie tego typu gadżetów. Bo po co komu np. figurka jakiejś postaci z gry lub breloczek z kolekcjonerki wiedźmina? 90% osób posiadających owy brelok trzyma go w pudełku i wyciąga jedynie w celu nacieszenia oczu że jest to unikat i tak samo będzie w przypadku tego noktowizora do którego zresztą dali podstawkę w kształcie głowy sugerującą miejsce tego GADŻETU. A już najbardziej rozbawiły mnie komentarze typu: po co mi to? Szukają naiwniaków! Tandeta! Itp. Tacy ludzie po prostu nie rozumieją co to znaczy być kolekcjonerem lub źle zrozumieli intencje producenta i teraz porównują gadżet do prawdziwego sprzętu. Co prawda ten noktowizor będzie działał ale to nie zmienia faktu że jest to coś w rodzaju zabawki... Czy kiedy byłeś mały i rodzice kupili ci pistolecik to pytałeś jaki to kaliber?

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miał kamerkę z podczerwienią do kręcenia w ciemnościach ma już obraz tego, jak może działać ten noktowizor ;). Z pewnością można w nim chodzić w kompletnej ciemności. No chyba, że ma emiter podczerwieni gorszy niż moja kamera :P

No i trochę spory jest ^^. Taka snajpera przypięta do czoła- jak kogoś w tym zobaczę na dworze to chyba umrę ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jaki dobry by nie był, trochę duży jest. Wygląda jak snajperka przyczepiona do czoła. Jak kogoś w tym zobaczę na polu to padnę ze śmiechu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 22:12, Malcollm napisał:

W takim wypadku nie liczył bym na to, że ta wersja będzie kosztować te 450 zlotych, zamówienie
gry przez konsolowca w stanach się też nie opłaca region i tak nie będzie pasował, zostaje
zatem WB a kupwanie tam do tanich nie należy...


Chyba że chodzi o wersje na PS3, gdzie nie ma blokady regionalnej. Z X360 jest troszkę inaczej, taka mała loteria. Wystarczy sprawdzać kompatybilność na play-asia, gdzie już niedługo sytuacja powinna się wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 21:39, piotr961103 napisał:

Jeśli w Polsce będzie edycja Prestige na PC i będzie kosztowała do 420 zł to może kupie
.

Hej. Wątpię że będzie za 420 zł i muszę was zmartwić bo podobnież edycja Prestige ma nie ujrzeć edycji PC. Ale kto by się tym przejmował najważniejsza jest zawartość na płycie czyli gra ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno wersja Hardened na konsolę ma kosztować 80 $ więc obstawiam, że na PC będzie trzeba zapłacić około 160 zł. Ceny Prestige aż się boję :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 19:49, MrCookie napisał:

A EK Dragon Age jest jakaś w planach?

Podobno jest. Zawartość masz tu:

The Dragon Age Origins Collector''s Edition comes with:

* Tin Case
* Bonus DVD including:
o A making of documentary
o Soundtrack
o Trailers
o Wallpaper
o Concept art video
o Strategy tips.
* Cloth Map
* 3 pieces of exclusive in-game content:
o Bergens Honor
o Grimoire of the Frozen Wastes
o Final Reason
* Additional In Game Content
o "The Stone Prisoner" unlockable bonus quest and unlockable character, Shale
* An unlockable item for Mass Effect 2
o Get an exclusive in-game item for use in the upcoming title Mass Effect 2

A na przyszłość o takie rzeczy pytaj tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13690&tpage=24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować