Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Specjalne edycje CoD Modern Warfare 2

145 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2009 o 22:49, Darkstar181 napisał:

Kiedy rodzice kupowali mi pistolecik, to kosztował on 8 zł... a nie 600zł. I było wprost
powiedziane że to zabawka, nie tak jak w tym przypadku.


Jednak coś w tym jest, może przytoczyłem zły przykład gdyż ten dodatek ma działać jak prawdziwy sprzęt.

Dnia 28.07.2009 o 22:49, Darkstar181 napisał:

Fajnie że przedstawiłeś w skrócie jak panowie z infinity wyciągają kasę od naiwniaków.


A ty byś nie wyciągał? Naiwniak to najlepszy klient... Dać graczom przyjemność z gry to jedno, ale z drugiej strony firma musi zarabiać...

Dnia 28.07.2009 o 22:49, Darkstar181 napisał:

Ty mówisz że te przedmioty mają po prostu wartość "kolekcjonerską"... czyli co, jakby
dali do pudełka gówno, to też byś kupił, bo to element kolekcjonerki ?


Gdyby dali "gówno" to:
-Ja bym nie kupił bo śmierdzi.
-Oni by nie dali bo by się słabo sprzedawało. Nie popadajmy w skrajności...
Co prawda lubię kolekcjonerki jednak przewidywana cena z tym gadżetem bardziej mnie zniechęca niż zachęca i po kalkulacji stwierdzam że mogę lepiej wydać te pieniądze. Jednak niektóre osoby to kupią a firma wie co dać żeby zarobić.

Dnia 28.07.2009 o 22:49, Darkstar181 napisał:

Jeżeli dają do gry jakieś urządzenie, to powinni podać jego specyfikację, i basta.


Ty, ja i wiele innych osób tak twierdzi, jednak osoby z marketingu twierdzą inaczej i to one rozdają karty... Może mają coś do ukrycia? A może po prostu chcą wzbudzić większe zainteresowanie samą grą i jak dotąd świetnie im to wychodzi...

Dnia 28.07.2009 o 22:49, Darkstar181 napisał:

Bo jeżeli cena wraz z tym gadżetem wzrasta o jakieś 400 zł, to jak najbardziej powinni podać


Jeśli cena wzrasta a ty nie masz takiej gotówki lub po prostu ci szkoda to znaczy że jestes potencjalnym nabywcą podstawki (jeżeli w ogóle masz zamiar kupić tą grę) "Więc z panem nie rozmawiamy na temat kolekcjonerki... BIZNES JEST BIZNES."
Cena wzrasta bo jest to dodatek dość nietypowy i który powinien być wart kilka zielonych... oraz sporo obiecują co do niego, jednak na razie to same ogólniki.

Dnia 28.07.2009 o 22:49, Darkstar181 napisał:

(cholera, to ich psi obowiązek, niezależnie od ceny)


Jeśli twierdzisz że mają jakiś obowiazek to wytocz im sprawę w sądzie...



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego typu goggle kosztuja ponad 250 $ ale sa parokrotnie lepiej wykonane za ta cene, takze moze to byc prawdziwy dzialajacy produkt z taniego plastiku. Wtedy moze kosztowac hurtowo mniej niz pol ceny sklepowych goggli dla pojedynczych odbiorcow. Cena hurtowa dla firm jest dosc niska a produkt tej jakosci tani sam z siebie :)

A to ciekawostka: http://international.drugstore.com/products/prod.asp?pid=191007&catid=138893&aid=333181&aparam=sespider . Tanie jak barszcz i dla dzieci. 50m widocznosci po ciemku za mala kase. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olewają platformę, która przyniosła im rozgłos... no nieźle, Infinity Ward, nieźle. Wsadźcie sobie całe MW2 między pośladki, olewam was jak i wy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy chca jakos konsolowy rynek poruszyc czy nie, takim działaniem na pewno nie zadowoląi PC''towcow

przykład ? - kolega wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś faktycznie potrzebuje takiego sprzętu, to na pewno nie kupi tej kolekcjonerki z takim "gadżetem" - jak dla mnie, edycje kolekcjonerskie są do postawienia na półce i pięknego prezentowania się, nie zaś do tak ekstremalnego użytkowania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować